Allianz

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod XRPD 19. 3. 2019 19:59

Nefunguje jim platba kartou přes MojeAllianz. Už jsem jim psal. Očekávaná odpověď: "Proveďte platbu jiným způsobem.." >:-(
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 3. 2019 13:36

Co na pobočce kartou, neumí?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XRPD 20. 3. 2019 20:17

Umí ale chtěl jsem platit KK ČS. Ta vrací jen přes internet....
Dřív pojišťovny dělaly problémy jen, když měly něco vyplatit. Nová doba, dnes dělají problémy už když chcete zaplatit jim...a nikdo to neřeší pořád to nejede.
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 20. 3. 2019 20:41

změnit pojišťovnu..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 3. 2019 09:20

buď obalit do CRV a na pobočce, nebo změna pojišťovny..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 3. 2019 09:39

KK přes CRV na mojeAllianz bez problemu.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod CZ4R 7. 11. 2019 21:37

Nemá někdo aktuální zkušenost, jak získat dodatečnou slevu na pojištění u Allianz? Přes telefon mi řekli, že mám maximální slevu 30% a už víc nedostanu... a to i přes to, že jsem se o tuto slevu moc nesnažil a dostal jsem jí automaticky
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 7. 11. 2019 22:11

neuvádíš, jaké poj. sjednáváš...jde o POV auta? pak max. bonus na POV bejval standardně 50% s 10lety (120m) beznehodovosti. Nevím jak je myšleno těch 30% a šlus, ale jestli to odpovídá nasbíranému bezešk. průběhu, tak stím nic víc nenaděláš...
Naposledy upravil tom brava dne 8. 11. 2019 00:09, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 7. 11. 2019 22:15

no mně když mi od Allianz přišel návrh ceny POV na nové období, tak jsem jim napsal mail, že nejsem spokojen s cenou a oni mi to asi o 5 procent snížili...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 11. 2019 00:00

neměl jsem na sebe dřív nikdy psané auto, zajistil jsem si od bývalého zaměstnavatele potvrzení, že jsem u něj přes 10 let pracoval a bezeškodně jezdil a Alianz mi uznala bonus za 10 let. (Podobně mi to nabídla Kooperativa, ale byla pro mne dražší). Nyní po roce mi zvýšili povinné ručení (asi kvůli stáří auta ) asi přes 20%, když jsem se ozval o co že jde a že se mi to nelíbí, tak taky cca 5% dolů.
Weby jako e-pojištění jsou dle mé zkušenosti o ničem, s některými pojišťovnami nemají smlouvu a tak je vůbec nezařadí do výběru. Když si člověk na konkrétní pojišťovnu zavolá sám, dostane lepší cenu než přes ně.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 8. 11. 2019 09:09

škoda žes to tu s tím potvrzením od zaměstnavatele nepísnul tak před 8 lety, přesně tudle situaci řešila ségra s manželem....oba hned po škole měli více let služebáky i pro vlastní použití = bez vlastních aut, pak se ze dne na den "nepohodli" s majiteli firmy= nutnost pořídit vl.vozidla bez historie řidiče/RČ.....těžké začátky, naštěstí x let zpátky nebyly tak velké cen. disproporce díky tehdy větší konkurenci a řádově nižší základní ceny pojištění, a při udělován bonusů se dělaly různé čárymáry, což zase dnes už (asi?) nejde.
Naposledy upravil tom brava dne 8. 11. 2019 16:50, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 8. 11. 2019 11:51

Z toho potvrzeni zamestnavatele si stejne neudelas historii pro vsechny pojistovny, jen pro tu jednu a tim se ji uvazes.
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 10. 11. 2019 12:06

tom brava píše:škoda žes to tu s tím potvrzením od zaměstnavatele nepísnul tak před 8 lety, přesně tudle situaci řešila ségra s manželem....oba hned po škole měli více let služebáky i pro vlastní použití = bez vlastních aut, pak se ze dne na den "nepohodli" s majiteli firmy= nutnost pořídit vl.vozidla bez historie řidiče/RČ.....těžké začátky s POV a tenhle postup s potvrzením je nenapadnul, naštěstí x let zpátky byly velké cen. disproporce díky tehdy větší konkurenci, resp. řádově nižší nejnižší základní ceny pojištění, a při udělování startovacích bonusů se dělaly různé čárymáry, což zase dnes už (asi?) nejde.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod CZ4R 18. 11. 2019 23:15

tom brava píše:neuvádíš, jaké poj. sjednáváš...jde o POV auta? pak max. bonus na POV bejval standardně 50% s 10lety (120m) beznehodovosti. Nevím jak je myšleno těch 30% a šlus, ale jestli to odpovídá nasbíranému bezešk. průběhu, tak stím nic víc nenaděláš...

sjednávám pojištění majetku a domácnosti (v jedné pojistce). Ještě asi zřídím penzijko kvůli státní podpoře a slevě 7% na další produkty Allianz...
CZ4R
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 27. 11. 2019 07:12

PatrikChrz píše:Nemáte někdo zprávy, že by poslední dobou Allianz nějak změnila svůj přístup k likvidaci pojistných událostí? Kolega v práci má nyní pojistnou událost, která mi přijde celkem jasná, ale pojišťovna se má tendenci plnění vyhnout.
Jeho manželka prohledávala hlubiny českého internetu a narazila na více zmínek o tom, že došlo k výrazným změnám v Allianz a od června také k výraznému přitvrzení v posuzování pojistných událostí. Docela by mě to mrzelo, protože zrovna Allianz jsem měl do této doby zafixovanou jako velmi férovou pojišťovnu, která se snaží maximálně vycházet klientům vstříc (a také za to inkasuje velmi slušný bakšis ve formě vyššího pojsitného) a ne že se bude snažit vyvlíct se pokud možno ze všech plnění.


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/poji ... domaci_lre
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků