Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 6. 11. 2019 18:33

Mne se na něj sice taky nikdo neptal, ale v průběhu zakládání mi pracovnice řekla, že zaškrtne, aby se mi nemohl dívat na účet libovolný pracovník - soudím, že to bude ono
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 11. 2019 19:00

Já bych řekl, že to je spíše trest, než-li benefit. Potřebuješ něco řešit a musíš si domlouvat schůzku s "osobním bankéřem", který ti pak trychtýřem bude nalívat kecy o produktech a investicích.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 6. 11. 2019 23:22

osobní banker ne, to je věc u jakekoliv podobne služby, moje otázka je jak se chovaji když pujdu uzavřít na x a reklamovat na y. Není nic horsiho kdy si u uplne retailového produktu si něco hraje na personalni styk jen a jen s jednim clovekem.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 11. 2019 09:31

retron píše:mě se nikdo na žádný VIP přízrak nikdy neptal
dokud nemáte privátní bankovnictví, tak stejně žádný VIP pro spořku nejste


Samozřejmě, že se nikdo na nic takového neptá...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod midkingking 8. 11. 2019 12:55

libol píše:Mne se na něj sice taky nikdo neptal, ale v průběhu zakládání mi pracovnice řekla, že zaškrtne, aby se mi nemohl dívat na účet libovolný pracovník - soudím, že to bude ono


Ano, máte pravdu. To je přesně ono. Ve spořce to získalo ne zrovna moc dobrý název. Pod slovek VIP si většina klientů představí něco jiného. V rámci banky to znamená zvýšená citlivost údajů klienta. Tím se omezí počet pracovníků banky, kteří si dokáží zobrazit data klienta. Pracovník musí mít přidělená určitá oprávnění, která mají většinou premiér a privátní bankéři, pracovníci dispečinku, IT aplikační inženýři apod.

Ale klasický pobočkový pracovník má docela svázaný ruce, když k němu na pobočku přijde klient Erste Premier a téměř nic u klienta nevidí. Pokud má někdo potřebu si zajít i na běžnou pobočku, silně doporučuji si příznak VIP vypnout. :-)
midkingking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 8. 11. 2019 21:15

presne, to je to nejhorsi co se vam muze stat, u nas v praci byl jednou semi vip, tj skupina co neutraci tolik jak vip ale ne zas tak malo jak obyc user, panove to byl Pilot na zakazniky, kazdej dostal co proto, rada nehrabat se nikam do vip, pekne at vas dokazi obslouzit vseci
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 12. 11. 2019 20:30

sry za double, pokud by někdo mel moznost získat pro me MZF zdarma, tak pls napiste. thx.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2019 20:58

MZF můžeš mít zdarma, pokud splníš podmínku obratu (50 % sleva, tuším 8000 Kč za měsíc?) a budeš mít kreditní kartu (dalších 50 % sleva).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 11. 2019 21:24

Stačí 7 tisíc. Místo KK může být třeba investice v min. výši 700,- Kč měsíčně (nebo ŽP, DPS).
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 11. 2019 22:14

Nebo být důchodce... :lol:

Každopádně kromě příjmu na účet je nutno ještě splnit podmínku aspoň 1 zaúčtované platby kartou a stejně tak v případě kreditky je nutno čerpat aspoň jeden den aspoň 700 Kč (nicméně zrovna u kreditky je žádoucí vyčerpat aspoň 3000 Kč, aby bylo její vedení bez poplatku - kdo nechce platit kreditkou ČS, tak lze levně posichrovat i zadáním odchozí platby z KK na bankomatu ČS za 5 Kč, na čerpání se vztahuje bezúročné období), ale vůbec nejlepší je se na aktuální podmínky podívat do ceníku, než se spoléhat na kecy z fóra: https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... _cenik.pdf
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 12. 11. 2019 23:44

jj diky bude to kombinace mfz se 7 000kc a KK (vyber z bankomatu 3000 a den dluzit a pak to hodit zpatky) = 0kc

mi reknete kolik realne dava csas minimalne kreditni limit, idealne chci ten nejmensi, jaka je realita, abych zas nespadnul do atypického ramce, kdy to zamitnou, muzu zadat o KK s limitem 6 000kc třeba? diky

-- 13. 11. 2019 00:27 --

Takze by to bylo za 50kc, takze abych tu paradu mel zadara tak je treba 3000kc pres CB.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 11. 2019 03:05

Já mám transparentní kreditky (3) s limity 5000 kč. Ale nemám MZF.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 11. 2019 09:02

PatrikChrz píše:Já mám transparentní kreditky (3) s limity 5000 kč. Ale nemám MZF.


Ale ten rámec 5000 je nestandardní, že? O ten bylo potřeba nějak speciálně požádat? Nebo snížit?
Mě se povedlo dostat minimum 15000.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 11. 2019 09:29

Ne, prostě jsem si na pobočce řekl, že chci minimum co jde, ale už to bude tak 2 roky.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 13. 11. 2019 10:23

a co rikate na ten plan jak mit MZF zdarma, co jsem psal 23:44 ? nejake tipy jak to udelat jinak? dik m

PS: nema patrik prave 3x5000 = 15 000?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků