FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Schwarzie 9. 10. 2019 13:49

Mi to teda dost blbne, hlavne v Monete, Revolutu.... Treba Twisto je pri tom OK. Zkusim odpo ten trik s vymazanim stavajicich otisku a napisu, jestli to pomohlo.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 9. 10. 2019 13:57

Já s tím problém nemám, jen Creditas zlobil a tam ho stačilo natvrdo shodit a při dalším startu už jel normálně.
Mám iOS 13.1.2.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 10. 2019 18:52

Musim zaklepat, ale uz davno jedu Face ID.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 11. 10. 2019 23:45

fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 12. 10. 2019 09:02

Takze to pojede evidentne od pondeli. Coz by mozna mohlo odpovidat i datumu, kdy to spusti i RB.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 12. 10. 2019 12:18

Nechejme se prakvapit, je tam uvedeno datum zacatku ucinnosti produtkovych podminek, ne datum spusteni platby. Jako davalo by smysl, ze budou obe dve data stejna, ale znate Fio, tam nic nejde rychle.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 15. 10. 2019 10:12

vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 8. 11. 2019 21:16

je tu někdo tak bezradny s fio ib přes apku, ze radsi vyuziva psd2 (richee apku , atd), jsem zjistil ze moje okoli to totiž takto pouziva zcela nativne,
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 8. 11. 2019 23:21

Fio má nový bankomat na Mělníku, konečně.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 10. 11. 2019 12:23

evelista píše:je tu někdo tak bezradny s fio ib přes apku, ze radsi vyuziva psd2 (richee apku , atd), jsem zjistil ze moje okoli to totiž takto pouziva zcela nativne,
to podle me dost lidi :D
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbýša 10. 11. 2019 20:01

Tak já nemám problém ani s IB, ani s aplikací...
Zbýša
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 10. 11. 2019 23:58

Fio u mně normálně funguje. Jak IB, tak v mobilu. Když v mobilu potřebuji něco spešl, přihlásím se přes prohlížeč. Nehledám problémy, kde nejsou. :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 11. 2019 08:43

Souhlas. Já dokonce považuji IB za jedno z nejlepších, jednoduché, funkční a bez zbytečných panelů blikajících neonovými barvami jako v případě jiných bank. Aplikaci zatím nemohu moc posoudit, používám stále tu starou verzi na iOS a o té bych jen opisoval již řečené o IB.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 11. 11. 2019 11:07

ib jo, ale appka fakt ne
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 11. 2019 11:15

Přidávám se ke kladnému hodnocení IB. Appku nevím, nepoužívám, naopak mi vadí, když to nějaká služba vyžaduje (a že jich je čím dál víc :( ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků