Firemní karta VISA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 11. 2019 18:41

Narazil jsem na Visa Benefit program ve kterém mě zaujaly některé nabídky, ale nemám potřebnou "Firemní kartu VISA". Kde se dá pořídit za nejvýhodnějších podmínek? Konkrétně by mělo jít o karty VISA Business, Corporate, Electron, Gold, Infinite nebo Platinum.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 11. 2019 18:57

https://www.visa.cz/cs_cz/visa-offers-a ... roduct=124
ty přece nemusí být firemní (pro držitele prémiových nebo firemních karet), např. prémiová Visa Infinite u ČSOB zdarma
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 13. 11. 2019 18:59

Program mají pro premiové i firemní, ale u možná záleží na konkrétní akci, protože u některých je výslovně uvedeno např.: "Nabídka platí od 1. 1. 2019 do 31. 12. 2019 a je přístupná pro všechny oprávněné držitele firemních karet Visa vydaných v České Republice."

-- 13. 11. 2019 19:01 --

U další vidím zase: "Vaše registrace pomocí karty Visa Business (Business, Business Electron, Corporate) je nezbytná pro využití nabídky, protože je k dispozici pouze pro držitele firemních karet Visa."
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 11. 2019 15:39

visa business mám u KB. u fia maj leda tak mastercard a maestro pro firemni ucty.
jinde firemni ucet nemam, tak nevím.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 23. 1. 2020 16:38

Už poněkolikáté vždy s odstupem pár týdnů se snažím zaregistrovat a nic. Po vyplnění celého formuláře skončím na chybě "Objevila se neočekávaná chyba".
Podařilo se někomu zaregistrovat?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 23. 1. 2020 17:19

Visa karty dává k business účtu mBank. Jaký přesně typ nevím, ale stačí se tam asi podívat na web...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 1. 2020 14:25

Mě to nejde zaregistrovat. Na to tlačítko dokončit registraci vytvořit účet to vůbec nereaguje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 25. 1. 2020 17:21

Ted jsem se zkusil zaregistrovat s debetni kartou Visa Infinite od CSOB a bez problemu to proslo. Zkusil bych mozna jiny prohlizec?
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 25. 1. 2020 17:37

S Visa Infinite od Erste Premier také, ale kromě slevy v iStylu tam teda nic zajímavého není.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků