Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 7. 11. 2019 05:17

Pro větší počet EUR plateb je ideální Fio (a to už od dubna), tam je to nejen zdarma, ale hlavně je použitelné IB. Já mám někdy těch plateb desítky měsíčně, takže bych se u UCB nejen nedoplatil, ale hlavně zmrcnul z toho nepoužitelného IB.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 11. 2019 19:36

Myslím, že UCB má či měla akci na nové KK s 500 Kč bonusem, marně však pátrám na jejich webu... Založil někdo KK s bonusem 500 Kč ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Panchy 11. 11. 2019 12:20

Netuší někdo tady kdy konečně začne UCB podprovat Apple Pay na kreditkách? debetku použiju asi tak 4x za rok, kreditku nejméně jednou denně...
Panchy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 11. 2019 14:44

Bonus byl v létě za založení b.ú. + za akt. používání, "něco" za KK jsem od italské banky nezaznamenal.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 17. 11. 2019 11:38

Unicredit bank to nejstrašnější co si lze v českém bankovnictví představit.
Tady se nevyplatí si založit účet ani za 2000,-. Po několika denním normálním přihlašováním se na účet (ač jsem měl jednoduchý přístupový PIN 200000 a přístup otisk palcem) účet zablokován. Nikdy před tím jsem si přístup do IB jakékoliv banky nezablokoval, i když jsem měl účty v desítkách bank.
Smlouvu uzavřenou na dálku, samozřejmě ve 14denní lhůte nejde vypovědět, údajně se musí na pobočku.
Přístup do IB lze obnovit jen dovoláním se na infolinku (bankovní aplikaci jsem si stáhl do ipadu bez sim), desítky minut čekání na infolince. Tohle kvůli dvou litrům fakt ne.
Pokud voláte na info linku banky jako neklient spojení do dvou minut, pokud voláte jako klient čekám už 11 minut.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod suram 17. 11. 2019 13:59

Jo, jakmile nemáte pobočku v dosahu, tak se téhle bance vyhněte i na internetu obloukem. :-)
A málokdy se stane, že žádost nebo problém vyřešíte na pobočce už při první návštěvě.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 17. 11. 2019 16:35

ja ji pouzivam od kvetna tohoto roku jako hlavni banku a zas prosim nemagorte.

zas nerikejte podstrcena fakta, je dulezite v kolik jsi volal a jaky den.

pak pak srovnani sales a servis telefon, omg znas jinou společnost, kde to funguje jinak?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rufss 17. 11. 2019 17:38

Ja tedy neznam jinou banku, kde to tak nefunguje, tahle je ze vsech nejhorsi. Jako hlavni banku to muze pouzivat jen masochista.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bond2 17. 11. 2019 17:45

Bond2 píše:Zakládal jsem online hodně účtů, ale UB je porod. Nebere pdf, z fotek to 3x "Nepodařilo se nám vytěžit údaje z vašich dokladů. Prosíme, nahrajte doklady ještě jednou." rozlišení 3x větší než požadují, nahrávaní trvá...celé se to seklo...italské 8-P

Mělo to pokračování... Oceňuji, že mi ještě ten den volali, že vidí žádost nedokončenou, a dohodli mi schůzku na pobočce na 16:30h. Zadání proběhlo v pohodě, dal Enter a naběhli přesýpací hodiny...systém nefungoval ani na pobočce :-( . Pořád tvrdil, že to je chvilkový výpadek.. :-[ tak jsme si povídali, co kdo vystudoval. Měli tam WIFI, přeinstaloval jsem si nový Android...pak už bylo dlouho trapné ticho, tak jsem řekl, že si odskočím vedle do Creditas. Tam jsem zrušil nepotřebné staré spořící účty a vrátil se... pořád nic. Nevadí, odskočil jsem si Hello Bank na kolo štěstí si vytočil 200 Kč...a systém pořád nefungoval. Vedle byla Billa, tak jsem šel použít končící bonusy na KK RB...a jako v pohádce v 17:55, už jsem se tam ani nechtěl vracet, mi zavolal, že systémy už jedou, at dojdu ještě podepsat.... "zasloužíte si více než 2000" mi řekl na rozloučenou a pochopil jsem, že UB je pro něj jen přestupní stanice v zaměstnání... tedy za mě: UB má jako hlavní banku jen hard-core masochista :!:

nepoučili se a žádné stěhování jim nepomůže:
https://archiv.ihned.cz/c1-65912100-kli ... ka-pravnik
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 17. 11. 2019 18:07

Náhodou - stačily na začátku tak 3 dvouhodinové návštěvy a i když z počítače vylézaly nesmysly, tak to prý bylo nastavené dobře a opravdu to od té doby funguje, už to bude tak přes 5 let. Protože ji nepoužívám jako hlavní banku, ani ten slavný několikaměsíční výpadek se mě nedotkl. V podstatě jim to skoro funguje, občas nějaká použitelná cash-back akce, jen místo odešlé platby mi to pořád píše výběr z bankomatu, ale kdo by tyhle drobnosti řešil. Hlavní je nechodit na pobočku, protože tam toho vědí tak 10x méně, než kdyby si přečetli tohle fórum. Až se prodají nějaké ještě neschopnější konkurenci, bude ještě hůř.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 17. 11. 2019 18:08

Za me taky nejvetsi peklo, celej ten jejich banking je jen parodie. Opravdu lituju kazdeho, kdo ma tenhle ulet jako hlavni banku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 17. 11. 2019 19:20

jako ja jsem masochista, znate nekoho jiného kdo ma všechny love na 2% pa a presouva si z nej peníze do transakčního ucb uctu každý den, ad-hoc dle potřeby. neznate! hlavne to mam pro debetni placeni a VKLADOMATY.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rufss 17. 11. 2019 19:27

Nevidim duvod presouvat z SU Monety na nejaky transakcni ucet, kdyz muze byt transakcnim uctem primo ten SU Monety.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 17. 11. 2019 21:17

Urcite ne, moneta ma pro me jen spoříto. Nicim dalsim me neoslovila.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 11. 2019 03:19

Při volání na infolinku to chce nejenže číslo účtu ale i heslo. Pozor heslo není heslo do smartbankingu ale kód který musíte vygenerovat v aplikaci pro přihlášení do inetbankingu.
Takhle si člověk omylem zablokuje účet a přihlášení do smartbankingu raz dva.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků