Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 7. 11. 2019 20:19

Já je vidím, právě jsem zkusil vyčerpat a píšou, že OK
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 9. 11. 2019 11:57

fc70 píše:
evlo píše:
e.osobne píše:Jedinou vyhodu kreditky pak vidim v budovani uverove historie v uverovych registrech.

A credit score, tonv cr fakt není, možná jednotlivé banky maji
Sdílené skóre počítané pro všechny banky v ČR asi opravdu není (i když jeden z registrů to v poučení o zpracování osobních údajů má nebo měl, prý se zatím nepočítá), ale z několika zdrojů jsem slyšel, že klient bez historie je daleko rizikovější než klient s nějakou historií dobrého splácení.

Samozřejmě je otázka, jak dlouhá/nová ta historie musí být, aby to ještě mělo efekt, a jak je na tom klient s historií, ale včetně nějakých pozdních splátek apod.
Nevim samozrejm ejak je to ve vsech institucich, ale jeste jsem v CR nevidel aby to melo vliv
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 11. 2019 00:19

Raiffeisenbank stoupl čistý zisk o 36 procent na 3,6 miliardy
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... y-40303521
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 15. 11. 2019 03:14

Zdanili ho v ČR?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 11. 2019 07:27

Doufám, že ne.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 11. 2019 11:07

hopo.hopo píše:Po 16 dnech od přidání debetky do Apple Pay a žádné platbě přišla SMS od RB:
Zatim jste vasi kartou ****xxxx neprovedli zadnou platbu pres Apple pay. Pokud s kartou udelate behem nasledujicich 30 dnu 5 plateb pres Apple Pay, dostanete od nas 140 Kc na ucet.

bodyczech píše:A co takhle Mallka, nepřišla někomu podobná nabídka?

milanBrno píše:Nabidky jsou pouze pro karty primo od RB (Style , DeLuxe , debetky)
Edit: Omlouvam se...
Vyse uvedene mam primo z banky (jeste ze nemaji vzdy pravdu ;)

fc70 píše:Asi ne, já jsem nabídku na 140 Kč dostal na Life.

Tak mohu potvrdit, že nabídka přišla i na Mallku.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 20. 11. 2019 11:36

Dneska přišla i na debetku
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 11. 2019 14:12

Mne dnes volali, ponúkali dosť vysoku sumu za založenie účtu.
Mám u nich len KK.
Keď som oznámil nezáujem, ponúkali sporiaci s 3% bez zmienky o limite šiestich mesiacov...

Na tu ponuku Apple Pay čakám, prebehlo to v KB aj Čsas
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 20. 11. 2019 19:13

Kolik ti nabidli za zalození účtu?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 11. 2019 20:41

V kombinacii so stavebkom. Odpustenie 2500 za zalozenie stavebka. Liter za ucet a liter za prenos v ramci medzib.mobility
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 11. 2019 08:11

Tak včera to bylo poprve, co nemám výpis z KK. Nejen, že nedošel email, ale není ani v náhledu v IB.

-- 21. 11. 2019 08:55 --

Tak teď dorazil. Nezvykle s jednodenním zpožděním.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirik74 21. 11. 2019 09:16

RB od začátku roku rozšíří možnosti ověřování o mobilní RB klíč – nejdřív pro přihlašování do internetbankingu a příkazy, v polovině roku pak i jako náhradu za SMS při platbě kartou prostřednictvím 3D Secure. https://www.penize.cz/platebni-karty/41 ... rdite-nove
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 11. 2019 09:31

bodyczech píše:Tak včera to bylo poprve, co nemám výpis z KK. Nejen, že nedošel email, ale není ani v náhledu v IB
...
Tak teď dorazil. Nezvykle s jednodenním zpožděním.

To je úplně normální. Mám vypozorováno, že výpis Mall kk je k dispozici v cca 80-90% případů (měsíců) v den výpisu odpoledne až navečer a ve zbylých 10-20% druhý den v první půlce dne. Asi dle vytíženosti systémů, kolik výpisů daný den generují a kolik kreditek k danému dni výpis má (moje k 16.).
Jinak dokud nedojde email informující o výpisu, nemá cenu hledat výpis v IB či Smartbankingu. Vždy nejprve email a cca desítky minut až jednotky hodin po něm pak až publikace výpisu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 22. 11. 2019 17:19

Mě už ta RaiPay fakt nebaví. Zas chtěla heslo do aplikace, bohužel mám jiné než PIN ke kartě, ale jak ho nezadávám zas tak často, nevzpomněl jsem si na první pokus, další radši nezkoušel a vytáhl kartu. V Lidlu fofr, ta aplikace je sama o sobě pomalá, za mnou fronta, prodavačka spěchá... stojí mi to za to připadat si pak jak de*il? :grr: :roll:
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 11. 2019 17:44

Dnes chcela prvýkrát aj odo mňa a trafil som, našťastie. Ale prečo to nemôže byť sakra na fingerprint?

Keď chceš vidieť pomalú platbu, skús kartu Diners na podpis :-D
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků