Zkušenosti s nákupem z aliexpress.com

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lukas1107 17. 11. 2019 13:27

Tady by se měl jít někdo léčit, protože za tímto řešením nestojí Babiš, ale EU, která to ještě od 2021 zpřísní.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 11. 2019 13:45

Absurdistán je "Papežtější než papež", před 15-ti lety jsme do firmy pořizovali bezdotykáče baterie, prej požadavek EU, trvala hygiena, pak se ukázalo, že to byl výmysl centrály v Praze a EU to jen doporučuje. Taktéž EET a taktéže ted clo a vyměření DPH i ze cla. Ho.no, nic nedostanou. 8-D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 11. 2019 17:10

redhaven:
Takovým způsobem jak to tu popisuješ nic nevyřešíš a pouze si tím můžeš uškodit. Pomsta alespoň v tomto případě nic neřeší. Divím se, že se nestydíš s tím ještě zde veřejně chlubit, že jsi chtěl podvodem ušetřit a ono se ti to nepovedlo, protože ti na to asi přišli a nechtějí ti to jen tak nechat projít. Zlobíš se na "oligarchy", že okrádají nás obyčejné lidí ale, že ty se snažíš okrádat stát to ti už vůbec nevadí. Člověče přemýšlej trochu nad tím co děláš a nemysli pouze na to jak podvést a okrást stát.

redhaven píše:pokud to šikanozní Oligarcha mašinérie dovede do extrému, všechno z účtů převedu na jinou osobu, ukončím činnost a vhodím se jako OBZP a na ÚP at platí oni mě. 8-D
A ty si snad naívně myslíš, že si to stát nedokáže zjistit kde ty peníze z tvých účtů byly převedené? Můžou pak po tobě nebo po té jiné osobě požadovat vysvětlení co jsou to za peníze a naděláš tím problémy nejen sobě ale i té jiné osobě. Na ten ÚP budeš muset chodit, budeš asi muset pracovat na veřejně prospěšných pracích (např. zametat chodníky nebo sbírat odpadky atp.), budeš muset přijmout každou práci kterou ti nabídnou, můžou ti přijít domů zjistit co máš za majetek a co z toho by jsi mohl prodat atp. a až pak pokud splníš podmínky na podporu tak ti možná něco málo budou platit, ale nemysli si že z toho zbohatneš.
redhaven píše:Ho.no, nic nedostanou. 8-D
Pokud budou chtít tak mají dost prostředků na to aby od tebe dostali to co po tobě požaduji.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 11. 2019 17:30

Převod do svěřeneckého fondu a basta fidli :-)
Mě stačí, že zatáhnou ZP, na rentičku mi bude vyplácet SF :D

že ty jsi jeden z té armády 800k erárních povalečů nebo že by přímo Orgán 8-D

jo a kdyby tady nějakého ubožáka napadlo dělat udavače, IP adres ani udání příjmení a email adres nic nedokazuje, takže klidně udávej :D 8-D
Naposledy upravil redhaven dne 17. 11. 2019 17:38, celkově upraveno 1
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rufss 17. 11. 2019 17:32

Co je ZP?
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 17. 11. 2019 19:44

redhaven:
Ve státní správě ani u žádných státních orgánů nepracuji a nikdy jsem nepracoval a udavač také nejsem, takže po této stránce se mne nemusíš obávat. Přímo mne jsi nijak nepoškodil a tak ani k udávání nemám důvod. Pouze se mi nelíbí jak se s tím tvým podváděním zde chlubíš a myslíš si jaký jsi borec a hrdina a také jaké máš naivní nápady na to podvádění.

rufss píše:Co je ZP?
Tím asi myslí zdravotní pojišťovnu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 11. 2019 18:22

Dnes jsem vyslechl na Čro 1 reportáž o Ústavu ČP a celním odbavení balíků z Číny. Rozprávěl celník, jak češi ve velkém falšují doklady o ceně a faktury zboží z číny vč. výpisů z účtů a jak celníci pátrají až vypátrají a mastí mastné pokuty tuším až do 5 000 000
Čili vyrábí další v insolvenci a závislé na eráru.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 11. 2019 00:33

redhaven:
Takže to bylo na tom Čro 1 i o tobě. Už to s těmi celníky máš vyřízené? Jak jsi nakonec dopadl? Bohužel takové jsou v této zemi celní zákony které platí pro všechny bez ohledu jestli se nám to líbí nebo ne a nám nezbývá nic jiného než je respektovat. Na celníky se není příliš co zlobit. Ti pouze plní to co jim nařizují příslušné zákony a ty si oni nevytvářejí sami.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 11. 2019 22:02

Pátek končí na Ali až 3. 12.?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 29. 11. 2019 23:18

ROlda78:
Pokud myslíš ten černý tak to takto vypadá. Mají tam u zboží na které to platí uvedený konec "Dec 3, 23:59 PT". Ten čas je ale asi podle čínského času, takže ne 23:59 našeho času.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 11. 2019 06:37

Na Ali se den mění v 9 hodin našeho času.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 30. 11. 2019 08:16

No ale cina je posunuta o 6 hodin dopredu proti evrope ne?
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 11. 2019 09:09

Tu asi je, ale starty těch akcí, získávání bodů v denních soutěžích je od těch 9 hodin SEČ. Třeba i Black Friday začal včera v 9:00 a podle odpočtu to zase sedí na 9 hodinu, teď tam mám nějakých 3 dny a 23:48 hod.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 6. 1. 2020 22:29

Anabáze z čínanem pokračuje v další fázi. Další balík dorazil FedEx Prag, a čínan i přes asi 10x opakovaný požadavek a vzájemnou domluvu na uvedení určité částky ve faktuře u zásilky + 3 USD doprava, neuvedl dopravu na této přepravní faktuře vůbec a celkovou cenu navýšil oproti domluvě o 5 USD. Takže nesouhlasí platba z devizového účtu s částkou faktury.
Samo, další část platby na podstatně vyšší částku jsem provedl ze zcela jiného devizového účtu na který se danová správa nemá šanc dostat.
Ted jsem pracně upravoval převozní fakturu na správnou částky, s vírou že to FedEx vezme jako opravenou fakturu od čínana.
Díky čínanovi mě na balík s ofiko cenou kolem 2000Kč napsal FedEx předběžnou celní dluh 1900Kč :hm :D zřejmě určitě díky tomu že čínan neuvedl smluvenou cenu dopravy, neuvedl žádnou cenu dopravy a celní vyžírkové by pak vykalkulovali dle velké váhy a velikosti svoji astronomickou cenu dopravy z číny.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 7. 1. 2020 00:00

Po zkušenostech s čínskými obchody bych si dražší elektroniku nepořídil ani v případku, kdyby mně za to platili... Takže ptákoviny typu blikačka na kolo ano, telefon nebo tablet ani omylem.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků