ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 9. 2019 18:30

Před chvílí jsem zkušebně odeslal z ING konta 1 Kč s datem 30. 9. Obratem došla potvrzovací SMS a platba se úspěšně zařadila mezi plánované.

PS: u mě byl účet aktivován po připsání aktivační koruny na 3. pracovní den.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 12:00

tesim se az se potvrdi to pravidlo ze nej do budouci akce je mit 0kc na ing konte, bereme jen nove nove peníze.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 2. 11. 2019 08:20

Rop píše:Tak ING bank začala zasílat formulář k identifikaci a kontrole klienta dle nové AML směrnice. Koukám, že klienti jsou velmi rizikoví, když tam chtějí i zaměstnavatele - viz § 5 odst. 2 AML zákona:
Kód: Vybrat vše
(2) Odůvodňuje-li to hodnocení rizik podle § 21a, mohou být kromě informací v odstavci 1 získávány další údaje k identifikaci, jakými jsou zejména číslo telefonu, adresa pro doručování elektronické pošty, údaje o zaměstnání nebo zaměstnavateli.

Tak budu mít o jeden účet méně :lol: Stejně už tam rok nic nemám a internetové bankovnictví spíš nefunguje.
pokud to do 15. 10. 2019 nevyplníš, tak se nezruší platnost výpovědi k 31. 10. 2019

Je 2. 11. a účty mi vesele fungují dál. Jdu jim vyhrožovat.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 2. 11. 2019 15:34

je smutne ze lid bere opatreni anti money laundering jako věc proti sobe, to jste hlupak pokud vas dostava udat zakladni věc.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2019 15:59

Ony tyto všechny věci nakonec dopadnou jako opruz pro prostý lid a šmejdi to nějak v pohodě obejdou. Pro hloupého každý hloupý. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod aaischa 2. 11. 2019 20:27

kdo bude dělat bílého koně atd, si asi fakt nebude dělat spořící účet u ING, kde kdo pracuje banku vůbec zajímat nemusí :) kdyby si tam někdo napsal že je manažer třeba Technický podpory Vodafone a pak mu tam chodilo měsíčně 120tis tak je to okay, a když tam napíše uklížečka a bude chodit 120 tis tak na něj půjde finančák ? O:-)
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 9. 11. 2019 16:37

Zkoušel už někdo posílat dolary z ING fondů na Revolut? Jde mi o to jestli je to bez poplatku. Z ING furt papouškujou že ONI si nic neberou, ale dál to že neví ... >:-(
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 10. 11. 2019 16:54

Tak tohle by mě též zajímalo.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 26. 11. 2019 16:57

koukám, že u ING přitvrdili u specif. nového klioše: ".... NIKDY neměla...." (bejvávalo posl. 12M,ne?)

BTW chodí ještě individ. SMS-nabídky úrok. zvýhodnění starým kliošům s nulovým zůstatkem na kontu, jak naposled chodily na přelomu 2018/2019 (od února do června byla ta akce 2% na 6M pro všechny, která doběhla říjnem nebo teprve doběhne listopadem? už se v tom ztrácím)
Naposledy upravil tom brava dne 27. 11. 2019 00:41, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 26. 11. 2019 21:04

nezapomínej ze je tam spoustu lidi co to v lednu nalila ,,, az v cervnu a ted se porad hreji na 6m. proste ty co to ještě neresili.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 11. 2019 00:40

jj dík za připomenuí, já utekl už v září, ale ovečky co žijí v dobré víře, že celý zůstatek mají úročený 2%, a vono zatím od září dál postupně čím dál víc toho jede za 0,5%, budou (do)stříhány ....to bude bolehlav na Nový rok, až pochopí, jakým šmejdům v límečcích nalítly:-)))
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 27. 11. 2019 23:32

no zas byl nebyl tak drsny, kazdej do toho jde s vlastnim podpisem, ne s hlavni u hlavy.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2019 08:28

Právě mi přišla výpověď ING konta i podílových fondů :-o.

Přitom zrovna tady jsem neměl žádné "divné" transakce, nechával jsem si sem posílat výplatu a všechny příchozí platby.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 11. 2019 08:38

A důvod výpovědi?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2019 08:46

Zde
Přílohy
tmp-cam-753436395953792914.jpg
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků