Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 11. 2019 12:51

Dokonce 0,5115%
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 26. 11. 2019 16:09

No co to par tydnu sleduju, tak nikdy nebyl kurz horsi nez ty 2 desetitisiciny....
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 27. 11. 2019 08:27

Používá někdo v Apple Pay pouze virtuální kartu (vygenerovanou jako další k fyzické MC) a funguje vše OK? (Dříve zde byl příspěvek, že v Google Pay dojde po zamčení virtuální karty Revolut k problémům s jejím použitím v Google Pay)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 11. 2019 10:43

O google pay jsem psal já, nikdo na to však nereagoval. Do google pay virtuální karta přidat nejde. Klasicky tam jde dát normální karta, která však při Freeze v revolutu přestane v google pay fungovat. Tak se to alespoň chová u mě
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod directcz 27. 11. 2019 11:23

Virtální karta (klasická, s pevným číslem karty) jde do Google pay normálně přidat, dokonce se to mi to nabízí přímo v aplikaci u dané karty - je tam tlačítko "Přidat do GPay" po jehož odkliknutí se provedou všechny kroky pro přidání karty.
Pokud Revolut kartu zmrazím, tak v Google pay přestane fungovat, ale jak ji odmrazím, zase automaticky v Google pay začne fungovat (ne však okamžitě, pár minut to trvá než se dá zvolit na platby. Asi to musí Revolut Googlu nějak předat, že je karta opět aktivní). Vyzkoušeno.
Kolega používá virtuální kartu v Apple pay normálně, takže tam to asi taky není problém.

U virtuálních karet je ta výhoda, že je lze přidat do apple/google pay ihned při vytvoření, kdežto v případě fyzické karty je nutno počkat až fyzicky přijde a aktivuje se. Také vyzkoušeno.
directcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 27. 11. 2019 12:20

Já jsem před nějakou dobou přidal obyčejnou nevirtuální kartu do Apple Pay a pak jsem s ní zaplatil ještě dřív, než mi přišla fyzická karta.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 11. 2019 13:03

Máte pravdu, lze tam přidat virtuální úplně stejně, předtím jsem si toho špatně všiml.
Ohledně toho freeze to ještě otestuji, jaká je tam řádově časová prodleva tam dle Vaší zkušenosti?
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Audit 28. 11. 2019 18:05

Zdravím
Dnes se už po několikáte snažím zaplatit přes Revolut Jordan pass - je to oficiální dokument Jordánska, který slouží, jako vízum a vstupné na památky v Jordánsku.
Revolut vůbec nereaguje nepřijde ani potvrzení k platbě.
Stránka má tuto odezvu:
The payment has been blocked.
Your card is frozen or online payments are disabled.
Please check your settings on the cards section of the Revolut app.
(Platby mám povoleny, používám fyzickou kartu, limit mám rovněž dostatečný, Revolut ani nerozporuje platbu - vůbec nereaguje)

Po odkliknutí:

Failed to process your credit card information
Kindly contact your issuing bank as the problem might be due to 3D security check failure.

Dík za info
Audit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2019 18:34

Jen tip - v některých případech se lze (levněji) obejít i bez víza i Jordanpasu. Jakým způsobem vstupuješ do Jordánska? My letěli s Ryan do Eilatu a odtud autobusem k přechodu. Tento přechod patří do zvláštního režimu, pokud jsi v Jordánsku 3 dny a navštívíš Petru, neplatíš ani za vízum ani poplatek za opuštění země
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Audit 28. 11. 2019 18:43

Na týden, přes Ammán, takže nutný Jordanpass.
Audit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 11. 2019 19:36

Audit, niekedy to ma zle obchod nastavene, a sice ak karta nepodporuje 3ds, resp.to jej vydavateľ nenastavil, tak rovno transakciu zamietne. Stalo sa mi to s Diners...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod XXXSize2015 29. 11. 2019 08:01

Platil jsem včera na rohlik.cz a psalo mi to stejné hlášky. Takže má Revolut pravděpodobně porouchaný ACS (pro platby 3DS).
XXXSize2015
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Audit 29. 11. 2019 10:05

Díky za info, počkám do pondělí, potom se pustím do boje s podporou na chatu :-)
Audit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Audit 29. 11. 2019 15:12

Tak jsem si zachatoval a - po hodinové komunikaci mi bylo sděleno, že musím znovu provést transakci fyzickým terminálem, abych ji mohl použít online.
Nevím proč? Naposledy jsem s ní platil minulý týden v Polsku.
Tak uvidím, zítra zkusím v obchodě.
Audit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 29. 11. 2019 15:37

Revolut má výpadek s registracemi? Zkoušel jsem registrovat nového uživatele a nebo jen nahrát existující kartu do apple wallet, skončím u čekání na potvrzovací SMS, která nedorazí vůbec a nebo se zpožděním 10 minut = kód je už neplatný.
mareka
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků