MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rufss 29. 11. 2019 11:10

Ne.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 29. 11. 2019 11:12

Dandík píše:Banka, která se označuje za digitálního lídra, posílá dosavadní klienty na pobočku, aby tam 10 minut podepisovali a podepisovali. A za odměnu jim vytiskne sazebník. Pobavilo :)) https://www.penize.cz/sporici-ucty/4108 ... li-jsme-ho


Kdo tyhle akce vymejšlí :-) A komu se vyplati kvuli potencialnimu uroku az 255 Kc (zrejme maximum, co to muze hodit v cistem za idealnich podminek) trmacet na pobocku a tam 15 minut saskovat a nastavovat trvale prilazy a pak to vcas vybrat...

To se nikomu normalnimu nemuze vyplatit :-) Banka asi potrebuje dat praci nevyuzitym zamestnancum pobocek.

Marketingove ale asi 5% nalaka spoustu hlupaku :-) Co si to tam pripadne nechaji i za tu 0%, co myslite?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 11. 2019 11:16

Zkoušel někdo zvýšit úvěrový rámec přes nabídku v IB? Jak moc je to komplikované a dokdy se projeví změny?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 11. 2019 11:19

rufss píše:Ne.

a důvod?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 29. 11. 2019 11:22

Ztrata casu a zvysene otravovani s nabizenym pojistenim a jinymi nevyhodnymi produkty.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 11. 2019 11:32

ok díky prdím na to
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 29. 11. 2019 12:04

vpe píše:
Dandík píše:Banka, která se označuje za digitálního lídra, posílá dosavadní klienty na pobočku, aby tam 10 minut podepisovali a podepisovali. A za odměnu jim vytiskne sazebník. Pobavilo :)) https://www.penize.cz/sporici-ucty/4108 ... li-jsme-ho


Kdo tyhle akce vymejšlí :-) A komu se vyplati kvuli potencialnimu uroku az 255 Kc (zrejme maximum, co to muze hodit v cistem za idealnich podminek) trmacet na pobocku a tam 15 minut saskovat a nastavovat trvale prilazy a pak to vcas vybrat...
Úplně nejvíc mi to dává smysl jako první účet pro mladé (jde založit už od 15 let) – pro příjmy z brigády nebo kapesné ty úroky nejsou malé peníze, nový klient bez jiného účtu musí na pobočku tak jako tak, a banka tím naučí klienta dávat peníze do banky místo pod matraci.

A nebo trapná sázka na to, že klienty naláká 5% a nepřečtou si podmínky, jako nedávno ING.

-- 29. 11. 2019 12:06 --

bodyczech píše:Zkoušel někdo zvýšit úvěrový rámec přes nabídku v IB? Jak moc je to komplikované a dokdy se projeví změny?
Před mnoha lety jsem jen vyplnil ten tří?krokový formulář (víceméně jen, jak velký rámec žádám), a pokud si dobře pamatuji, po pár minutách byla žádost schválena. Žádný kontakt, žádné další dokumenty. (Ale je dobře možné, že u jiného klienta by to dopadlo jinak, nebo že se za tu dobu situace změnila – mj. nový zákon o spotřebitelském úvěru vyžaduje důkladnější prověřování schopnosti splácet.)

-- 29. 11. 2019 12:13 --

Úplně nejvíc mi to dává smysl jako první účet pro mladé (jde založit už od 15 let)
Hm. Ale ten požadavek na 7000 příjem to dost kazí. Tak nevím.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tmx643 29. 11. 2019 13:31

Žijete myslím hodně odtržení od reality. Schopnost spořit 1000 Kč měsíčně v naší zemi není samozřejmá a troufám si říct, že pro desítky procent lidí je to maximum. Medián někde ve Zlínském kraji je kolik... 25 hrubého? Takže 19 čistého. Půlka lidí má méně a do toho hodně z nich děti, hypotéku, živí auto... Svou cílovku to má. A ne, nejsou to ti, co přelévají 2 miliony vždy na ten nejvýhodnější spořák. :)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 29. 11. 2019 14:00

Netušíte někdo, jak v IB či smartbankingu zrušit budoucí platbu ? Jejich IB je fakt hrozné, nikde se mi to nepodařilo najít. Ve smartu to podle mě vůbec nejde. Díky
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 11. 2019 14:17

Ve SmartBance je to : historie - budoucí - kliknout na konkrétní položku a pak dole "zrušit platbu"
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 29. 11. 2019 14:24

"historie - budoucí" :-D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 11. 2019 14:33

fc70 píše:
bodyczech píše:Zkoušel někdo zvýšit úvěrový rámec přes nabídku v IB? Jak moc je to komplikované a dokdy se projeví změny?
Před mnoha lety jsem jen vyplnil ten tří?krokový formulář (víceméně jen, jak velký rámec žádám), a pokud si dobře pamatuji, po pár minutách byla žádost schválena. Žádný kontakt, žádné další dokumenty. (Ale je dobře možné, že u jiného klienta by to dopadlo jinak, nebo že se za tu dobu situace změnila – mj. nový zákon o spotřebitelském úvěru vyžaduje důkladnější prověřování schopnosti splácet.)

Dík za zkušenosti. Škoda, že nemá někdo čerstvější...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 29. 11. 2019 15:47

Já zkoušel zvýšit úvěrový rámec KK Smart přes nabídku v IB cca před 1/2 rokem a nic toho nebylo, byl jsem odkázán, abych navštívil pobočku.

@PULPANM: účet GOLD mám už dlouhou dobu (cca 10 let) jako svůj hlavní účet a jsem spokojený (mám ho zdarma v rámci speciální profesní nabídky - jinak bych si ho placený nezřizoval), karta GOLD má slušné pojištění (už jsem i několikrát využil) a vstupy do letištních salonků, IB je podle mého velmi dobře použitelné. Není nač bych si stěžoval, samozřejmě s vědomím toho, že Moneta má nepoužitelné kurzy a možná ještě něco dalšího, ale to se dá použít s jinou bankou/službou - žádná banka není dokonalá.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 29. 11. 2019 16:45

Akciový Klokan píše:Ve SmartBance je to : historie - budoucí - kliknout na konkrétní položku a pak dole "zrušit platbu"


Já tam právě vůbec tuto možnost nemám. Když kliknu na samotnou platbu, tak je tam jen info o platbě a informace o pozastavení platby - čeká na datum splatnosti. Platil jsem poslední poplatek přes QR kód výpisu KK (rušil jsem KK), platba se má strhnout 6.12.2019, už jsem ji ale omylem zaplatil ještě jednou a chci zrušit právě tu budoucí a vůbec tam tu možnost nemám...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pan Jan 29. 11. 2019 17:49

No radost z toho nemám, ale pořád lepší, než kdyby Moneta zničila Air Bank. https://www.penize.cz/ekonomika/411219- ... ni-vrcholi
Pan Jan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků