mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod luke811 2. 12. 2019 07:37

iguka: také mám volný kód, poslal jsem ti sz
luke811
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kromax 2. 12. 2019 08:02

Už se někomu podařilo ten ucet zridit? Už jsem tam dvakrát posílal dokumenty a pořád bez odezvy
Kromax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 12. 2019 09:41

Mají to dost zahlcené. Mnou doporučený člen rodiny dokumenty poslal ve středu kolem 10:30h, přesně 48h poté v pátek (tím že to ještě nebylo potvrzené) jejich automat ve stejnou dobu požádal o dokumenty znova, no a v pátek kolem 17:30h potvrzeno založení a požádáno o zaslání aspoň 1 Kč na vytvořený účet z jiného účtu na jméno majitele (těžko říct, zda na základě původních nebo podruhé zaslaných dokladů). Tedy snad dnes ví zítra bude dokončeno. Pokud tvé první odeslání dokladů bylo déle jak středa těch cca 10:30, tak jsi ještě ve frontě, kterou zpracovávají :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 12. 2019 10:02

Nee, občas se něco asi zasekne, ale jinak to jde raz dva. Rozhodně není žádná fronta. Založeno středa večer, žádost o dokumenty čtvrtek 8:20, zaslány v 8 večer, žádost o platbu v pátek dopoledne, takže předpokládám, že dnes během dne zaktivováno.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jhypo 2. 12. 2019 10:37

Žádost mKonto Business čtvrtek 14h na webu, pátek ráno poslali mail, že přijede kurýr se smlouvami, v pondělí ráno dorazil na podpis (berou si kopii živnostňáku), někdy později má přijít SMS s heslem do bankovnictví.
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TheSubways 2. 12. 2019 11:12

Krásná akce takhle před Vánoci :), mail o bonusu dorazil. Pokud by chtěl tedy někdo doporučit na získání bonusu 1 200 Kč při založení účtu, tak prosím napište SZ.
TheSubways
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2019 12:46

Ahoj, e-mail přišel, stále mám volné 3 pozvánky, pokud byste chtěli využít, dejte vědět do SZ.
anonymni

Odeslat příspěvekod noi2 2. 12. 2019 14:21

To se tu najednou vyrojilo kolemjdoucích :-)
Furt mám tři, tak ať to je zajímavější, přihodím 200 ze své odměny, až přijde 8-)
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 2. 12. 2019 14:23

Já teda žádnou pozvánku nemám a ani nepotřebuji. Když už je tu vlákno na tato sdělení, tak jsem si nemohl pomoct ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolotuk 2. 12. 2019 14:45

Také mám volné pozvánky pro nové zájemce o mKonto s bonusem 1200Kč.Pište SZ.
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom brava 2. 12. 2019 14:59

libol píše:Já teda žádnou pozvánku nemám a ani nepotřebuji. Když už je tu vlákno na tato sdělení, tak jsem si nemohl pomoct ;-)


po tom, co jsem s mbank kdysi absolvoval (zdražování, šílené IB atd) děkuji už znovu neee :hm
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 2. 12. 2019 15:06

Mam informaci potvrzenou z infolinky, ze klient, ktery jiz v minulosti mel mKonto (a pozdeji hozrusil) jiz neni povazovan za noveho klienta a na tento bonus tedy nema narok.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 15:11

A několik stran zpět je povrzen opak. Což jen potvrzuje že v mBank jedna ruka neví co dělá ta druhá.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 2. 12. 2019 15:16

Asi proto se toho Commerzbank chce bavit.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2019 15:17

Zedno, čti podmínky:
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... ad2019.pdf

Akce jsou zařazeni Účastníci, kteří splní následující podmínky:
• Nemají zřízený účet mKonto, mKonto #navlastnítriko či mKonto Business ke dni 25. 11. 2019 včetně.


.. nic jiného

A jinak žádná pozvánka není, stačí telefonní číslo dle
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... ad2019.pdf

Zájemce podal úplnou žádost o zřízení účtu „mKonto“, „mKonto #navlastnítriko“ nebo „mKonto Business“ prostřednictvím systému mBank na internetu, v mobilní aplikaci mBank nebo obchodním místě mBank a pro potvrzení, že tak činí na základě doporučení, zadal do pole „PROMO akce“ unikátní identifikační znak daného Účastníka; tímto unikátním identifikačním znakem je číslo mobilního telefonu Účastníka evidované pro potřeby komunikace u Pořadatele ve formátu 00420xxxxxxxxx. Právě uvedení tohoto čísla se považuje za potvrzení doporučení Účastníka; na případné pozdější reklamace či sdělení

Takže, kdyby chtěl to ten tajný :-D „PROMO akce“ unikátní identifikační znak daného Účastníka, tak SZ.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků