Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 11. 2019 20:55

Notifikace o příchozích platbách mi chodí až následující den ráno, jak z aplikace tak na mail. To je normální?
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 11. 2019 21:04

Nevím, jestli je to normální, ale mně se to děje také.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 11. 2019 20:09

Jj chodí to druhéj den, jak mejly tak notifikace
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 11. 2019 20:20

A já doufal, že mám jen něco blbě nastavený. No mohli by na tom teda máknout, když už podporují ty okamžité platby.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 8. 11. 2019 21:19

me take tak.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 9. 11. 2019 20:50

Mně tento měsíc byla výplata oznámena emailem v okamžik objevení se v mobilní bance. Dříve to bylo ráno den poté.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 12. 2019 11:00

https://www.mesec.cz/aktuality/komercni ... -asistenci

Komerční banka začala v prosinci 2019 nabízet klientům novou kreditní kartu. Ta nese název 4U a nabízí úrokovou sazbu 13,9 % ročně. Karta zahrnuje bezplatné pojištění schopnosti splácet a asistenční službu Domácnost.

Za vystavení a vedení karty neplatíte nic. Měsíčně máte jeden výběr z jakéhokoli bankomatu bezplatný. Kromě toho si u karty můžete sjednat automatické splátky v bezúročném období. To činí 45 dnů.

Asistenční služba Domácnost poskytuje pozáruční servis spotřebičů, opravy v případě havárie vody nebo elektřiny v domácnosti a IT asistenci.

Do konce února 2020 si můžete vybrat, jaký bude mít vaše karta design. Vybírat můžete z návrhů v galerii designů MojeKarta nebo použít vlastní obrázek či fotografii.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 4. 12. 2019 12:11

Automatická splátka v bezúročném období, zhruba poloviční úroková sazba než je běžné (a jen o trošičku vyšší než sazby revolvingových úvěrových karet bez bezúročného období), a celé zdarma - to je fakt hezké, že by se trh kreditek konečně trochu hnul správným směrem? Zatím jsme poslední roky jen viděli osekávání odměn.

Trochu mě udivuje limit 10000 v reprezentativním příkladu.

(Mimochodem garance top 3 RPSN, kterou má kreditka ČSOB, se vztahuje jen na vyjmenované produkty, takže tohle je ke snížení sazeb, aspoň formálně vzato, nenutí.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jhypo 4. 12. 2019 12:35

ČSOB Premium má kreditku na 8%, ne?
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 4. 12. 2019 12:47

Jasně, prémiové kreditky (a náborové akce Diners Club) mají nižší sazby, ale tohle je masová karta bez poplatku.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 12. 2019 13:51

Ale bez vratky, takže to není žádný zázrak. Alespoň to půl procento tam mohli dát a bylo by to fakt hodně zajímavé...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 4. 12. 2019 15:12

Automatická splátka inkasem z účtu u KB nebo libovolného?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod gelera 3. 1. 2020 22:21

Dokazete prosim poradit ke kreditce?
1) automaticka splatka i z jine banky zdarma?
2) umi poslat vypis emailem nebo alespon notifikaci? V ceniku maji zdarma, ale pro jistotu.
3) da se jednoduse menit v IB / MB limity na karte?
gelera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 11. 1. 2020 19:38

4U ma bez okamziteho uroceni i vybery z ATM? Nasel jsem to jen na internetu a ne u infa o karte na webu KB. Byla by to nahrada za kreditku Monety, ktera od dubna zhorsuje poplatkove podminky (i kdyz neuroceni vyberu z ATM nechava).
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedrysek7 26. 1. 2020 07:25

Byl jsem na jedné pražské pobočce Komerční banky a tam poradkyně, bez jakéhokoliv problému nejen mě, ale i mým 3 známým, které jsme tam přivedl zdarma založila běžný účet - Můj účet GOLD se 100% slevou - ZDARMA.

Ten obsahuje neomezené výběry z bankomatů po celém světe zdarma, ale hlavně základní cestovní pojištění. ( dostačující pro okolní státy)
Součástí je také asistence pro motoristy tj. odtah do 50 km zdarma či práce technika na 1. hod. zdarma. Také se může určitě hodit.

Běžná cena je 169 Kč měsíčně, ve smlouvě je uvedeno, že 100% sleva z vedení účtu je garantována na 3. roky.
Připomínám, že šlo o 2 klienty, kteří neměli u KB nikdy žádný účet.

Setkal se někdo s takovou nabídkou na vaší pobočce?
Asi hodně závisí na dané pobočce. Napiště své zkušenosti.
pedrysek7
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků