Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 10. 2019 11:27

Já mám 2 % do 1 mil. Kč a 1,58 % na zbylý 0,5 mil. = 1,86 %, což jde ... ale to mám individuální nabídku po tom, co jsem kdysi vše v Trinity vynuloval.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 10. 2019 12:09

2% mám u Monety, 1,8% na zbytek u Creditas..takže co někoho vede držet zbytek na spořáku s 1,58?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 22. 10. 2019 16:02

Možná větší obnos a averze k riziku.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 10. 2019 03:58

cz01 - přesně tak. Jakkoliv si o Creditas nemyslím nic špatného, víc než 2,5 milionu bych tam nedával.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 31. 10. 2019 21:24

Reportáž z říjnového koncertu pro klienty:
https://www.youtube.com/watch?v=eIDzOSJoAxQ
V dubnu budou klienti obšťastněni dalším koncertem, pro změnu to bude opět Dasha. Tentokrát v Hybernii. Já na bráchu, brácha na mě... :-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 19. 11. 2019 21:54

PatrikChrz píše:Zpívat měl Neckář, ale onemocněl, takže zaskočila sestra majitele banky :). Mně to nic neříká, ale prý je známá (Dasha že Stardance).
Asi je to v tom finančnictví móda zpívat, dcera Tadeusze Farného (majitele Fortissimo) Anna Farma také zpívá:).



Me to bije do oci. Jaka anna farna? Mi nerikej,zes nikdy neslysel o zpevacce Ewa Farna.Dasha znama je,zpiva v muzikalech.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 19. 11. 2019 23:34

Zavolá, nebo přijde. Prostě řek, jak to vyjde...

https://youtu.be/B0pibAWs4lo

Jedeme bomby! :mrgreen:
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 11. 2019 00:42

marvy píše:
PatrikChrz píše:Zpívat měl Neckář, ale onemocněl, takže zaskočila sestra majitele banky :). Mně to nic neříká, ale prý je známá (Dasha že Stardance).
Asi je to v tom finančnictví móda zpívat, dcera Tadeusze Farného (majitele Fortissimo) Anna Farma také zpívá:).



Me to bije do oci. Jaka anna farna? Mi nerikej,zes nikdy neslysel o zpevacce Ewa Farna.Dasha znama je,zpiva v muzikalech.

No jo no, ti zpěváci jdou mimo mne. Tadeusze si nepletu. Prostě pro většinu lidí bude Tadeusz otec tě slavně zpěvačky, pro mne naopak Ewa dcera toho majitele devizovky. Já byl klientem Fortissima v době, kdy o nějaké Ewě nikdo neměl ani potuchy a teprv ne já :). To jsem ještě musel absolvovat nějaké speciální ověření totožnosti, které uměla snad jediná ženská v Praze.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rufss 20. 11. 2019 03:28

... a ta se jmenovala Anna, proto ti to jmeno utkvelo v pameti ...
:D
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 11. 2019 06:19

PatrikChrz píše: ... Já byl klientem Fortissima v době, kdy o nějaké Ewě nikdo neměl ani potuchy a teprv ne já :).


Tak Tadeusz už o ní asi potuchy měl. :) I přes jisté pracovní zaneprázdnění jí nejspíše ve 2 letech zaznamenal.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 20. 11. 2019 10:22

drkarel: to jediné nechápu, proč ve 2 letech? :-)) narodila se 1993 asi sem tě nepochopil.

-- 20. 11. 2019 10:23 --

tmx643 píše:Zavolá, nebo přijde. Prostě řek, jak to vyjde...

https://youtu.be/B0pibAWs4lo

Jedeme bomby! :mrgreen:


tak ty sem vytáhneš zrovna tuhle když začínala. Dnes je to vyzrálá zpěvačka. :-)

-- 20. 11. 2019 10:23 --

rufss píše:... a ta se jmenovala Anna, proto ti to jmeno utkvelo v pameti ...
:D


aha tak to jo ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 11. 2019 11:47

Fortissimo má uvedeno rok založení 1995.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lenka_2 4. 12. 2019 21:46

Byla vykonána výzvědná návštěva Trinity s těmito zjištěními:
1. Individuální úrokovou sazbu v takové výši, jakou tu prezentoval mate59, čulibrk nebo flightmax, prý v žádném případě nelze poskytnout, leda snad v privátním bankovnictví.
2. Pro další vývoj úrokové sazby na spořáku je prý rozhodující nadcházející prosincové zasedání ČNB, které je tentokrát hodně nepředvídatelné. Možné jsou tři scénáře:
- ČNB sazby zvýší, pak by se mohl zvýšit i úrok na spořáku,
- ČNB sazby ponechá, pak i úrok na spořáku zůstal,
- ČNB sazby sníží, což může, ale nemusí vyústit ve snížení sazby na spořáku, roli bude hrát hlavně jak se povede úvěrům. Bude-li se Trinity dařit peníze proúvěrovat, pak nebude závislá na sazbách ČNB. A taky záleží na konkurenci - Trinity jako nejmenší banka na trhu si nebude hrát na žádného lídra trhu, který by nastavoval laťku.
3. Na setkání s klienty jako obvykle proběhla anketa, který produkt klienti v nabídce nejvíc postrádají. Letos to vyhrál běžný účet s debetkou, takže to je hlavní úkol pro příští rok.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 4. 12. 2019 22:14

No, taky jsem dostal (i manželka) nabídku 1M za 2% a zbytek za 1,58% při vkladu nad 2M. A stále to trvá. Při 2M to dělá 1,79%, pak se to snižuje. Takže Trinity na návštěvě blafovala.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 09:26

nebo neví pravá ruka, co dělá levá
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků