Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 11. 2019 06:54

MirekM. píše:Když jsem psal před několika lety karetním společnostem, aby začaly vydávat i karty bez mg. proužku a upravily vtupy do bankomatů tak, aby je bankomaty vtáhly i bez mg. proužku ke čtečce čipu, odpověděly mně totální obecnou zemákovicí ...

V té době jsem myslel volitelné, ne vyměnit všechny. Mělo to být opatření proti skimmingu v bankomatech.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 12. 2019 22:50

Od 15.12.2019 Odměny pro klienty služby Moje zdravé finance (jo??? cožéé??? kolik???)
Odměna za využívání Účtu – příchozí úhrada 7 000 Kč a jedna zaúčtovaná platba kartou
studenti to budou mít zdarma (vedení -100 Kč/m, bonus +100 Kč/m)
ostatní (vedení -100 Kč/m, bonus +50 Kč/m)
https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... _cenik.pdf
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 2. 12. 2019 23:08

Narážíš na to slovo odměna, nebo na co? To přece není žádná změna, -100 poplatek a +50 za aktivitu a +50 za další produkt je i teď.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 2. 12. 2019 23:25

Tohle už funguje dost dlouho, možná už 2 roky. Sice to mají formulované jako odměny ale defakto je to odpuštění poplatku ve dvou polovinách.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 12. 2019 23:42

jen příležitost, ale šul-nul...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 3. 12. 2019 11:50

a ja se uz lekl, to by cs financne nedala, takhle zadatovat 3 miliony uctu kilem.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frelichl 4. 12. 2019 00:06

Nemate nekdo vyzkousene, jestli se Cashback aktivovany v Poketce pripise i pri platbe kreditni kartou Ceske sporitelny?
frelichl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 5. 12. 2019 14:13

Chci požádat o vyčíslení zůstatku hypotéky k určitému datu pro 100 % splátku (refinancování). V Georgovi nic nevidím, v dokumentech pro to žádný formulář nevidím... To musím kvůli tomu na pobočku? Má někdo zkušenost?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 12. 2019 14:26

Nemám zkušenost u ČS, ale obávám se že to bude na písemnou žádost, respektive mám pocit, že mi to odmítli vyčíslit, udělali tak až cca měsíc před koncem fixace na žádost podléhající "formálnímu" schválení (na hlavičku - nemohli nic jiného, než "mimořádnou" splátku schválit - UCB 2011).

U Wurstu v roce 2016 jsem se domluvil na nové úrokové sazbě dostatečně dlouho před refixem, takže k tomuto vůbec nedošlo. K vyjednávání jsem přesné vyčíslení nepotřeboval, nabídku mi jinde vytvořili na základě mého odhadu a nikde nebylo nutno vyčerpat celou požadovanou částku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Pilatus 5. 12. 2019 16:06

tmx643 píše:Chci požádat o vyčíslení zůstatku hypotéky k určitému datu pro 100 % splátku (refinancování). V Georgovi nic nevidím, v dokumentech pro to žádný formulář nevidím... To musím kvůli tomu na pobočku? Má někdo zkušenost?

lze vyřešit přes linku Hypocentra České spořitelny, stojí to tuším 500kč, kontakt viz
https://www.csas.cz/cs/osobni-finance
hypotéky
kontakty:
tel: 800 879 888
Linka pro hypotéky
Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakoubek61 6. 12. 2019 14:31

Možná to tady bylo, ale přesto se zeptám.
Je za platbu dobírky Curve kartou s podkladovou KK ČS bonus?
Díky za odpověď.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 6. 12. 2019 15:44

Je.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bubocz 8. 12. 2019 22:56

Pro pobavení - páteční příhoda s mobilní aplikaci George.

Měl jsem trvalý příkaz na 17.12. a chtěl jsem ho posunout o měsíc na 17.1. Začal jsem tedy trvalý příkaz upravovat a posunul termín na 17.1. - aplikace hodila chybu. Zkoušel jsem později a výsledek stejný. Nakonec jsem postupnými experimenty zjistil, že trvalý příkaz lze posunout pouze o měsíc od aktuálního data - tedy 6.1.

No, to ještě nebylo to nejhorší.

Asi za 5 minut mi přišla zpráva, že spořitelna uskutečnila trvalý příkaz a odešla platba, přestože trvalý příkaz byl stále nastaven na 6.1.

Tak jsem tedy volal na helpdesk a požadavkem, že chci platbu stornovat. Paní na lince přiznala, že trvalé platby opravdu nejde takto upravit a že je lepší ji zrušit a pak založit novou. A to, že platba odešla 6.12. je přece v pořádku, protože to byl první den platnosti trvalého příkazu. Já na to argumentoval, že když jsem “jen” posouval datum trvalé platby, tak těžko jsem mohl někde zadat první provedení příkazu 6.12. a že to spořitelna neměla co platit. Paní nakonec přijala záznam k reklamaci a já čekám co bude.

Ach jo. A to se na LinkedInu pořad chlubí, jak jsou jedničky a jak je jejich mobilní George úspěšná a populární aplikace...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 9. 12. 2019 00:26

Okamzite vs. zitra v 8 max to tam je? Co chces rusit? Dost lidi je naivni ze existuje cosi jako stornovat podanou platbu. Ne nelze. Vsak reklamovat muzes i to ze zitra vyjde slunce ano na to mas jako zak. asi pravo.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 9. 12. 2019 00:34

Dovolím si nesouhlasit.

Viz například ceník Raifky - Odvolání přijatého platebního příkazu, pokud je částka stále v dispozici banky. A přesně o to mi šlo. Příkaz byl do Fio což není okamžitá platba tudíž předpokládám dávkové odeslání do ČNB. A volal jsem hned po tom, co spořitelna tento příkaz provedla - tudíž s velkou pravděpodobností do ČNB ještě nešel...

A to že to neměli co odesílat je imho docela jasné...
bubocz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků