Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cz01 8. 12. 2019 02:55

Jo mám to takto řešené, žádný problém to nebyl. V budoucnu budu komplet pravděpodobně rušit, ale ještě si počkám na změny v Prémiovém účtu od nového roku, abych se se zrušením Komplet neunáhlil.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jerry666 8. 12. 2019 09:41

Super, díky za potvrzení.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 8. 12. 2019 22:10

jak se vam libi nove app ib,?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 12. 2019 22:28

jerry666 píše:Napadla mě taková myšlenka - jestli by nemohla mít jedna fyzická osoba vedle sebe dva účty, konkrétně eKonto Komplet a Prémiový účet. Nenapadlo to už i někoho jiného? A nezkoušeli jste to řešit v bance? Mám eKonto Komplet + Style zdarma a Prémiový účet + De Luxe také zdarma by byla příjemná kombinace... Určitě se zeptám v bance, ale je otázka, na koho tam narazím, pokud bych věděl, že to tak někdo má, tak bych na tom trval, i kdyby mi říkali, že to nejde... Díky.


A k čemu je to dobré? Mám ekonto komplet zdarma a deluxe za 99 nebo tak něco + kartu live.
K čemu ještě mít prémiový účet?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 12. 2019 04:33

K prémiovému účtu je RB DeLuxe zdarma, ale asi jen když to stihneš založit do konce roku, převést už to nestihneš, protože převod tarifu dělají vždy od prvního dne následujícího měsíce (mi tvrdila na infolince), takže jedině založit nový.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 12. 2019 06:45

Já se taky řídil touto urband legend, že převod tarifu bude až od dalšího kalendářního mēsíce, tak jsem si sjednával schůzku až ke konci měsíce, nicméně změna na Prémiový účet proběhla okamžitě (další pracovní den byla "viditelná")...

Jinak taky jsem si chtěl sjednávat nejprve další účet, než převádět eKonto Komplet (už jen proto, že jsem měl vedení bez poplatku), ale když jsem pak stejně četl, že po Novém roce v prodeji už nebude, tak je téměř jasné, že je pouze otázkou času, kdy banka upraví sazebník tak, že bude nepoužitelné...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 9. 12. 2019 10:00

Prave jsem se z RB vratil, Premiovy ucet mam dokonce od dnes, videt v bankovnictvi to bude zitra. Pry je potreba udelat obrat jiz v tomto mesici. Vypoved Style mi poradila nacasovat 14 dni pred koncem zuctovaciho obdobi, po tu dobu bude karta jeste plne funkcni a pujde z ni nacerpat odmeny.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 9. 12. 2019 10:35

Na znehodnocování eKonta Komplet už se pracuje, od 1. 1. 2020 ruší úrazové pojištění Protect.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod noi2 9. 12. 2019 10:49

V tomhle jsem trochu zaspal a už to v historii jen tak nedohledám. Mám u nich konto Smart, žádnou kreditku. Když tam teď naběhnu, že ho chci změnit na prémiový účet a pak požádám ještě letos o kreditku DeLuxe, bude to všechno při 50k transakcích bez poplatku?
Jestli jo, ví někdo, zda chtějí u podnikatele vidět DP?
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 9. 12. 2019 10:50

Bude to bez poplatku.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod milink 9. 12. 2019 12:36

TnT2 píše:Na znehodnocování eKonta Komplet už se pracuje, od 1. 1. 2020 ruší úrazové pojištění Protect.



Já v novém ceníku
https://www.rb.cz/attachments/podminky/2020/cenik-pi-2-20200101.pdf
stále vidím:

1.2. Pojištění
EXKLUZIVNÍ účet, PRÉMIOVÝ účet, eKonto KOMPLET
1. Úrazové pojištění Protect - v ceně

Nebo mi něco uniká?
milink
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 9. 12. 2019 13:16

Dnes zaslali mail s výpovědí k 1.1.2020
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 12. 2019 13:40

Taky mám dnes mail s výpovědí.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mrhule 9. 12. 2019 14:18

jaké máte zkušenosti s okamžitými platbami? zdá se mi to nebo prostě u RB není okamžitá platba to samé, co u ostatních bank?

zkoušeno mezi csas - airbank - moneta a RB - různé směry pohybů a jediná RB to nezvládá. Mám jenom smůlu nebo se na to u RB nedá spolehnout? nebo mi uniká něco jiného? díky
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TnT2 9. 12. 2019 14:25

V sobotu jsem přes mobilní eKonto posílal peníze do Creditas, byly tam okamžitě a bez jediného problému. Stejně tak předtím z IB směr RB - Moneta, odešly ihned.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků