mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 10. 12. 2019 21:42

Tak to sou fakt.....Je tu take jeste nekdo,komu neprisel
aktovacni balicek? provolal sem penize uplne zbytecne,kdyz mi sasek na pobocce nenechal zaslat na email aktivacni balicek a dnes sem volal na infolinku co s tim je,ze mi balicek nedorazil.
A nelze poouzit udajne zpetne zavolani.Volani pry musi byt ze strany klienta. Tak ze ja sem nic nezavinil a jeste platim za
chybu nekoho jineho a na poboce by mi pry nepomohli a po emailu me nemaji jasne ze jak overit,musi se volat k nim na mlinku.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 12. 2019 22:14

fylzen píše:...Potřebuju změnit banku a mBank zatim vypadá slušně. Případně pokud vás napadá lepší běžný účet tak budu rád za tipy a rady. Díky


Ja mam na mBank zcela opacny nazor.
Pred touto bankou bych kazdeho spis varoval.
Uz se to zde rozebiralo mnohokrat, je toho vic (mnoho), co je na/v mBank spatne.

Moje tipy na konkurencni lepsi (bezpoplatkove) banky:
- Creditas
- FIO
- Equa
- Hello bank
- Air bank
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 10. 12. 2019 22:17

Pod Creditas se podepisuji plus bych k tomu doporucil Monetu.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 10. 12. 2019 22:37

Lomax píše:Osobní účet u mBank mám, ale zřídil bych si kvůli odměně firemní, máte ještě někdo doporučení?
Nebo už se ví, že je limit vyčerpaný?
Dík.

Tak doporuč sám sebe ne? ;)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jhypo 10. 12. 2019 23:30

Když má někdo osobní a založí firemní, byť s jiným tel. a mailem, přidají firemní na stejný login ID a nová data vezmou jako aktualizaci původních. Takže odměnu bych moc nadějně neviděl. Stejná zkušenost, když si založí nový účet dávno zrušený zákazník, jen se obnoví ten původní. Historii pohybů vidím do roku 2012, i když účet byl starší, nevím, jak to vidí ostatní, když měla být nekonečná?
Jhypo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 11. 12. 2019 00:23

mBank má nový sazebník od 15.:
  • Zmiňuje MC World (bez nějakého odlišení)
  • Výběry z bankomatu zdarma se nově vztahují i na zahraničí
  • Odstranili popis kurzové marže, je jen odkaz na web (kde je ta marže napsaná, ale možná ji takhle můžou kdykoli změnit?!)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 12. 2019 12:42

retron píše:Tak doporuč sám sebe ne? ;)


No tak to bych samozřejmě úplně nejradši. :)
Pochopil jsem ale, že když mi nepřišla z mBank zpráva, že mám ty (3) pozvánky, tak nemá smysl sám sebe doporučovat, nebo ne??
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 11. 12. 2019 12:47

ale má, přečti si podrobná pravidla akce
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 12. 2019 13:50

lze snadno snížit úvěr. rámec na KK?
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 12. 2019 14:14

Jhypo: Mám pocit, že v podmínkách je výslovně uvedeno, že majitel normálního účtu zakládající si na doporučení podnikatelský (a naopak) odměnu dostane, přesněji pro něj neplatí podmínka "nového" mailu a telefonu.
Naposledy upravil drkarel dne 11. 12. 2019 14:15, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 11. 12. 2019 14:15

ne, pouze KK zrušit a požádat o novou s nižším rámcem
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 12. 2019 15:18

Dnes mi na mKontu přistála odměna i za zbylá dvě doporučení (za prvního doporučeného bonus přišel už 4.12.). Za mě tedy spokojenost, příjemná trojitá nadílka od mBank :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 12. 2019 16:18

retron píše:ne, pouze KK zrušit a požádat o novou s nižším rámcem
Mně napsali: "Děkujeme za Váš e-mail, převést kreditní kartu lze pouze se stejným úvěrovým rámcem případně s jeho zvýšením. O snížení úvěrového rámce lze požádat u již převedené kreditní karty na některé z našich poboček." Tak že by to po převodu KK šlo? No moc jsem tomu nevěřil, proto se ptám..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 11. 12. 2019 16:58

drkarel píše:Jhypo: Mám pocit, že v podmínkách je výslovně uvedeno, že majitel normálního účtu zakládající si na doporučení podnikatelský (a naopak) odměnu dostane, přesněji pro něj neplatí podmínka "nového" mailu a telefonu.


Tzn. Pokud sem byl jiz drive kdysi davno klientem a ucet sem zrusil a jen sem uvedl jine tel.cislo a email tak bonus dostanu? Jak to mas ty,ty bonus ocekavas? Nebo si nikdy ucet u mbank nemel
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 11. 12. 2019 18:09

Dnes už mi taky dorazil bonus, 2 týdny po založení a týden po aktivaci aplikace.
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků