Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 08:22

Asi nevydrželi nápor žadatelů o Mototechna kartu?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 12. 2019 12:00

Ted dorazil mail, ze si muzu vybrat 500 Kc poukaz bud do Kauflandu nebo do Rohliku. Vybral jsem Kaufland a poukaz ma dorazit postou. Je to za tu akci 5000 Kc cerpani z kreditky.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 12. 2019 12:51

Prijemny darek, taky mne to ted doslo.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 13. 12. 2019 12:53

Podle obchodních podmínek http://www.hellodarek.cz/hellodarek-obchodni-podminky

„Odměnou" se rozumí dárkový poukaz obchodu DM v hodnotě 1000,- a/nebo obchodu Kaufland v hodnotě 1000,- na nákup v těchto obchodech.


tak nevím, jestli bych to neměl reklamovat :D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 13. 12. 2019 13:34

To jsou amateri.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 17:23

K dárku 500 Kč do Kauflandu či Rohlíku:
Diskutovalo se o tom zde i na Hello spolu vášnivě, že někdo tuto nabídku emailem dostal, jiný ne, přestože třeba pomáhá ve fóru Hello spolu. Teď to vypadá, že vůbec nebylo důležité, zda daný email s nabídkou dorazil! Protože mně tehdy email nedorazil a kód na voucher k objednání mám dnes v emailu taky. Asi nakonec rozšířili množství lidí, co ho dostanou. Cituji z emailu z dnešního dopoledne:
Dobrý den, pane minarjo,
skvělé, gratulujeme! Díky svému čerpání s Hello kreditkou v rámci akce Black Friday od nás získáváte 500 Kč poukaz na nákup. Vyberte si, jestli dobroty na Vánoce nakoupíte v Kauflandu nebo na Rohlik.cz. Stačí, když...
.

To je příjemné, jsem s tím ani nepočítal, když email nepřišel. Jinak kdo to ještě nedostal, tak Kaufland/Rohlík si lze sám vybrat, tento projekt Hello dárek dělá pro HB známá společnost Allegria-firma na zážitky, a od ní ten Kaufland voucher poštou přijde (kdo zvolí Rohlík, tomu přijde kód emailem). Tak jsem zvědav, zda i ostatní, co nabídkový email nedostali, ale 5000 Kč s kreditkou utratili, také voucher dostali (dostanou), například Mirek a další. Asi všichni zase ne, když to bylo jen pro vybrané, ale věřím, že i řada dalších (třeba činných na fóru Hello spolu) dostane i tak...
Naposledy upravil minarjo dne 13. 12. 2019 17:30, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 17:30

Hm, mail nedorazil, podmínky jsem stejně splnil, ale voucher nikde :(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 12. 2019 17:53

Patriku nezoufej, já také nic ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 13. 12. 2019 18:04

Jenže vy narozdíl od minarjo nemáte s Terkou dostaveníčka ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 18:32

Terku jsem naživo ještě neviděl :). Ale můj názor na tuto akci s vouchery 500 Kč Kaufland/Rohlík je takový, že banka si stanovila rozpočet, kolik maximálně za to u Allegrie utratí (tím byl dán přesný počet voucherů jako rozpočet dělený 500), tolik klientů oslovila emailem a jelikož určitě pár z nich email nečetlo či prostě z jiného důvodu podmínku nesplnilo, tak je nahradila příslušným počtem těch, co podmínku splnili, ale oslovení předtím nebyli (aby daný sjednaný rozsah voucherů udali). Takže se vidím v roli náhradníka za někoho, kdo email ignoroval a podmínku nesplnil nebo nechtěl splnit. Před Vánoci i taková výhra z pozice náhradníka potěší :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 13. 12. 2019 19:30

mně připsali jen 200,- za kolo štěstí. Náhradník jsem holt asi nebyl :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 14. 12. 2019 00:03

hopo.hopo píše:Podle obchodních podmínek http://www.hellodarek.cz/hellodarek-obchodni-podminky

„Odměnou" se rozumí dárkový poukaz obchodu DM v hodnotě 1000,- a/nebo obchodu Kaufland v hodnotě 1000,- na nákup v těchto obchodech.


tak nevím, jestli bych to neměl reklamovat :D


Asi to tady někdo z Hello čte, aktuálně je odměna v podmínkách uvedena takto:
„Odměnou" se rozumí dárkový poukaz do vybraných obchodů na nákup v těchto obchodech.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 12. 2019 08:06

Nevím zda z Hello bank, protože odměny z webu http://www.Hellodarek.cz zasílá (dle potvrzovacího emailu) a web dle jeho patičky a Obchodních podmínek provozuje nikoliv přímo HB, ale Allegria-firma na zážitky. Hello bank si tyto dárkové akce u nich evidentně hromadně objednává jako zážitek pro své klienty :). No evidentně už byl web využit při více dárkových akcích s vouchery, tak dobře že podmínky udělali takto univerzální. Jen zkrátka nestihli aktualizaci předtím, než HB emailem v pátek dopoledne zaslala první přístupové kódy na tento dárkový web Allegrie.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 14. 12. 2019 12:40

btw včera jsem zaslal splátku KK a dneska připsáno, takže teď už to docela sviští, jen těžko říci, zda se na to dá spolehnout i na konci měsíce...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 12. 2019 15:14

Dobře to udělali, že dali klientům na výběr, jestli chtějí 500 Kč poukázku do Kauflandu nebo Rohlík.cz. Dobrá akce na konci roku, jen tak dál.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků