Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod barnyss 18. 12. 2019 20:39

MirekM. píše:
barnyss píše:Možná tvoji teorii podpořím:
12.12. jsem dělal 2x GBIT na kreditky HB ve výši 9000,- Kč a 12500 Kč, doposud se nic neděje.

Až se ti vrátí nějaká vratka z těch dvou, dej prosím vědět. Mně se doposud vratka nevrátila.

Tak dnes jsem obě vratky obdržel
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 18. 12. 2019 21:18

minarjo: rétore, rozlišuj zmatkování a konkrétní dotaz po předchozím pročtení většiny příspěvků ke GBiTu. Také bych byl rád, kdyby jsi si nehrál na fórech na všeznalého pána boha, který musí všechny poučovat a vychovávat. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 12. 2019 21:33

Ale taky dělá chyby … např. oslovuje Milana "Mirku". :) (Já nemám na to, abych něco tak dlouhýho četl.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 12. 2019 02:27

Kdyby slo jen o jmeno, vem to cert, ale ten zbytek...
Zase bere ostatni podle sebe a sve bujne fantazie...(a pritom je uplne mimo)...
Vsechny aplikace mam aktualizovane na nejnovejsi verzi a presto jsem tam mel 5 ikon...(asi lepsi Android)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 19. 12. 2019 03:44

Možná záleží na rozměrech displeje?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 19. 12. 2019 08:57

Tak třeba já mám dole ikonky Card, Timeline, Wallett a Insights. Aktualizováno naposledy minulý týden.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 09:05

Všichni, koho znám (5 případů, vše Android), měli dole ikonky Card, Timeline, Wallet a Insights.

Teď mají ti, kdo si aktivovali Curve Send (3 případy, Android), ikonky Card, Timeline, Wallet, Send, Insights (jedna ikonka v dolní řadě přibyla).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 19. 12. 2019 09:08

Jak to je s přenosem identifikace platby z CRV na fyzickou kartu?

Nákup v lékárně. V bankovnictví (Air) vidím jen CRV*London, London. V CRV aplikaci v transakcích pod kartou vidím Dr.max.

Proč se identifikace obchodníka nepropsala až do banky? Ostatní platby kartou CRV/Air bez problému.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 19. 12. 2019 10:08

kazdopadne stale jeste zkusebnich 50 CZK nebylo pres Send pripsano adresatovi na cilovou kartu ... cekam uz druhy den, takze tak instantni to zas neni :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 12. 2019 10:42

Nikdo netvrdil, že to je instantní, samo Curve uvádí 2-5 dní, je to klasické zaúčtování kartou, které obvykle dva dni trvá. dost pravděpodobně to bude jako s Paysend, kdy u některých bank to bylo hned (Air, UCB, Equa) a někde to trvalo víc než 3 dny (RB,ČS,KB).
Nezapomínejte, že jde o Beta testování, které by mělo být dostupné zatím pouze Beta testerům s příslušnou verzí aplikace.
Co se ikonek týče, tak asi dost záleží na systému/verzi. Na iOS mi Send vyřadil Cash, které teď najdu pod kartou Cash.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 19. 12. 2019 11:32

Libra z Curve Cash na Curve Cash byla připsána ihned.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 11:48

retron píše:Nikdo netvrdil, že to je instantní, samo Curve uvádí 2-5 dní, je to klasické zaúčtování kartou, které obvykle dva dni trvá. dost pravděpodobně to bude jako s Paysend, kdy u některých bank to bylo hned (Air, UCB, Equa) a někde to trvalo víc než 3 dny (RB,ČS,KB).
Nezapomínejte, že jde o Beta testování, které by mělo být dostupné zatím pouze Beta testerům s příslušnou verzí aplikace.
Co se ikonek týče, tak asi dost záleží na systému/verzi. Na iOS mi Send vyřadil Cash, které teď najdu pod kartou Cash.


Používá na to Curve služby Mastercard Send a Visa Direct?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 12. 2019 12:30

Ano převod na Curve Cash je instantní platba a původně služba měla fungovat pouze takto, že to jde nakonec i na jiné navázané karty je příjemný bonus. Jaký je payment procesor nevím, ale tipuji, že klasická vratka na kartu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 19. 12. 2019 13:02

ROlda78 píše:Mallka ani s vratkou nebude mít lepší kurz než CRV!

Mas pravdu.

Platba 124,75 PLN:
Curve: 745,46Kc => 5.9756Kc/PLN
KK Mall: 770,83 => 6,1789 Kc, po 2% dolu to je 6,0554 Kc

Kurz CNB byl 5,975 Kc/PLN
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 12. 2019 13:05

Pomerne dlouho jsem Curve kartu nepouzil. Uz si nevzpominam, ma nejakou prirazku o vikendu na Euru jako Revolut?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků