Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 12. 2019 14:26

bude jiný postup, když vyřizuješ na pobočce a po tel.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 14:38

Vyzvednuto na pobočce. Nicméně stále nic.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 15:58

Lafayette16 píše:Mám kartu Deluxe místo původní Style. Kdy půjde aktivovat?


a to Ti jí převydali a změnili pouze plast anebo jsi ji musel zrušit a žádat o novou?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 16:11

retron píše:
Lafayette16 píše:Mám kartu Deluxe místo původní Style. Kdy půjde aktivovat?

a to Ti jí převydali a změnili pouze plast anebo jsi ji musel zrušit a žádat o novou?


Jak je to formálně, to nevím. Prostě jsem přišel, že chci Deluxe místo Style. Něco jsme sepsali a podepsali a za pár dní jsem kartu převzal na pobočce. Podívám se do těch papírů :-)
V IB vidím Style stále jako aktivní, Deluxe jako "nová"
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 18. 12. 2019 16:33

aha, předpokládam že novou žádost o kartu jsi nesepisoval, kreditní rámec zůstal stejný?
dříve to totiž takhle jednodušše nešlo
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 12. 2019 16:45

Tak ano, mám
- Návrh na uzavření Smlouvy o vydání kreditní karty DE LUXE č. xxxxx (všechny údaje, příjem, limity ostatních karet, hypotéka, výdaje, atd. - všechny obvyklé kecy)
- Dohoda o zvláštním čerpání úvěru č. xxxxx (stejné číslo), jejímiž nejpodstatnějšími částmi jsou:
-- Banka a klient uzavřeli smlouvu o vydání karty Style
-- Původní smlouva bude na základě této Dohody ukončena
-- Klient podal Bance Návrh na uzavření Smlouvy o vydání karty DE LUXE
-- Klient má zájem na tom, aby všechny neuhrazené dluhy z Původní smlouvy byly uhrazeny z prostředků Nové smlouvy
-- Banka a klient se dohodli na ukončení závazku z Původní smlouvy k 15.dni měsíce následujícího pop odpisu Dohody
-- Banka a klient se dohodli, že kartu vydanou na základě Nové smlouvy lze aktivovat a používat nejdrříve ke Dni převodu


Čímž jsem si samozřejmě odpověděl na otázku, kdy bude možné aktivovat novou kartu Deluxe --> nejdříve 15.ledna
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 18. 12. 2019 21:05

RB neumi prevydat, je nutne zazadat o novou a starou zrusit.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 00:53

Ano, ale umi udelat to, co mam teď ja. Nova karta zacne platit po konci stare karty a dluh se prevede ze stare na novou automaticky. To je v podstate "prevydani".
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 19. 12. 2019 03:51

Pro klienta to ale asi nic nepřinese oproti tomu, kdyby zažádal o novou a starou zrušil. Musí stejně na pobočku sepsat smlouvu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 07:18

To ano. Ale aspon to tu novou kartu schválí tak nejak automaticky. Jinak kdyz dam v RB zadost o kartu, tak mi ji zamitnou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 12. 2019 10:46

Tak podstatné je, zda se nemusí projít znovu kredit skóringem/dokládáním příjmů.

Jinak dnes nové vyúčtování, poprvé dle nových podmínek, u DeLuxe se nově musí bonusy "Čerpat" a na výběr je kartový nebo běžný účet, 250 šlo vyčerpat, připsáno na účet asi za deset minut.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 11:32

retron píše:Tak podstatné je, zda se nemusí projít znovu kredit skóringem/dokládáním příjmů.


Dotazníkm jsem vyplňoval, leč bylo hned schváleno. Zatímco pár dní předtím žádost o jinou kreditku zamítnuta.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod stewen11 19. 12. 2019 16:57

mojmax píše:A nejsou to ještě odměny získané v předcházejících období, kterés nečerpal?


Nejsou. V tomto období jsem prostě získal 241 Kč a nevím jak :-D Ještě zkusím používat podkladovou KK Mall tenhle měsíc (myslím zúčt. období) a uvidíme, jestli mi tam nějaký odměny naskáčou.

Jinak mi ta KK Mall je celkem k ničemu, ale samozřejmě ji teďka "nemůžu" zrušit hnedka. Jako většina z nás.
stewen11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 12. 2019 20:32

Nedalo by se domluvit s někým, kdo má eshop a platební bránu, že by se to propralo přes něj? Třeba za procento? Víc si snad neberou ty brány, ne?
A pokud by se tím obratem dostal na lepší podmínky, tak výhodné všestranně...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 19. 12. 2019 20:38

Sel jsem (a delam to tak vzdy a vsude, ze reknu zcela otevrene o co mi jde) do RB s tim, ze chci De-Luxe a prepnuti na Premium, ale pouze v pripade, ze to dokazou schvalit a pozdeji Style korektne zrusit, jinak mi to nedava smysl .... pani bankerka chvili klikala, pak jsme 5 minut debatovali o vanocni party, bylo schvaleno, poradila mi, at kartu vypovim 14 dni pred koncem obdobi, ze to mi bude 100% stale fungovat vcetne bonusu .. prepla ucet a sel jsem domu ...
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků