Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MekliCZ 22. 12. 2019 09:48

Díky všem, to je pro mě novinka, že se u transakce dá předat sebepodrobnější popis zboží.

alfas123: Taky mě to překvapilo, když jsem to viděl poprvé, ale pak jsem si zvyknul na to, že KLM má v poplatcích bordel, pořádně neví, jestli prodává člověku v EU nebo mimo, a jednou mi na netu chtěli naúčtovat poplatek i za českou MC.
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 22. 12. 2019 20:37

alfas123 píše:Co znamena "diky co-brandum Amex"?
AmEx karty byly v různých evropských zemích vydávány ve spolupráci s místními bankami (u nás kdysi KB); odlišný vydavatel karty a karetní systém jasně spadá mezi ty regulované případy.

-- 22. 12. 2019 20:40 --

alfas123 píše:To som nevedel. Ja som myslel, ze to su vsetky karty consumer EU.
Především se to v praxi netýká uzavřených systémů, tj. karet vydávaných a přijímaných jen jedním obchodníkem. V principu je to interchange fee regulation, tj. měla by dopadat na systémy, ve kterých existuje interchange fee.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod alfas123 23. 12. 2019 06:09

Dik za vysvetlenie
Amex si pamätám, že sa stiahol. Kedysi (tak 10 rokov) CSOB dávala Dinersky. Je zaujímavé, že oni ostali v consumer segmente.
Uvidíme, čo prinesie ďalší rok. Ten Diners CS pekne zaostáva, dokonca už ani nezobrazuje disponibilny zostatok. Blokácia neukazoval snáď nikdy. O mobilnej aplikácii ani nehovorím...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod esquire 27. 12. 2019 16:08

Ja nevim, jestli konci, ale ani na dotazy emailem nikdo neodpovida. Zustatek se da zjistit jen na infolince. Opravdu tragedie...
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 15:50

Bohužel můžu potvrdit, že odpovědi na email se opravdu spíš nedočkáte... :-(
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 31. 12. 2019 03:46

To skoro vypada, ze ani nema smysl o ni zadat.. chtel jsem ji kvuli nulovemu poplatku za vedeni a nizkemu uroku, ale ted uz mi prijde asi lepsi KB 4U nebo RB EASY.

Dotaz pro ty z vas co ji maji: Ma smysl do toho jit? Pouzivate ji? Jak je to aktualne s akceptaci?
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 31. 12. 2019 06:42

Polistuj v histórii vlákna...

Samozrejme, že je akceptovaná a používaná
KB nazýva 13.9% super nízky úrok? Wtf haha
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 31. 12. 2019 08:47

DC jako doplňková KK může být dobrá, jako hlavní rozhodně ne. Já ji mám a zbavovat se ji určitě nebudu.
KB 4U je zajímavý produkt, ale ne pro úvěrování. Úrok 14% je stále vysoký.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 8. 2. 2020 19:39

Má prosím někdo přehled které čerpací stanice akceptuji DC a tudíž je lze použit k aktivaci cestovního pojištění? Já vím určitě o Globusu a dříve jsme používal MOL, ale aktuální stav neznám...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 2. 2020 19:54

Nedavno som to písal. Ono (chip + pin)
Nálepku ma Albert aj Eurooil
Benzína u nas nie.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 8. 2. 2020 20:19

Určitě podporují OMV a Eurooil.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 9. 2. 2020 11:59

Já ji sice mám ale je v šuplíku a nevidím důvod ji vytahovat. Teď otravovali že nemají můj aktuální OP což je blbost tak počkám co se stane ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 22. 3. 2020 21:26

Alza zmenila bránu a DC už neberie (online)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 22. 3. 2020 22:52

Bere. I když tam není logo, tak lze kartu zadat a platba proběhne.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kurtis77 26. 3. 2020 21:24

Na "slovenskej" stránke Alzi už bohužial neakceptuje -práve odskúšané a potvrdene aj cez infolinku.
Diners neprejde ani ako platba online / ani dobitie kreditu (skúsil som aj starú aj novú (chipovu) kartu).

možno to je v CZ verzii inak...
Kurtis77
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků