Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 12. 2019 13:48

Ja jsem mel maly kosik, ale v letaku je napsano, ze muzes nakupovat rovnou do tasky. Vyzkousim priste. Pred placenim jsem naskenoval qr kod na samoobsluzne pokladne a zaplatil v aplikaci. Pred platbou jeste aplikace hlasila, ze jsem byl vybran k nahodne kontrole, tak jsem kyvl na prodavace, on tri artikly vyzkousel na svem pristroji, jestli mam naskenovane a bylo to. Trochu jsem se zasekl, protoze jsem musel zadat cislo karty do te aplikace, ale priste uz tam snad bude ulozene.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 12. 2019 13:56

Tomu k dokonalosti chybí už jen možnost si v aplikaci naklikat výběr hotovosti přes cashback... :lol:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 24. 12. 2019 15:52

V Glóbusu při placení přes MasterPass na samoobslužné pokladně nebo se Scan&Go to je také jako nákup na internetu. To i uvažuji, že si možná RB Mall nechám.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod antoushek 24. 12. 2019 16:06

fremantle píše:Tomu k dokonalosti chybí už jen možnost si v aplikaci naklikat výběr hotovosti přes cashback... :lol:

Tesco nepodporuje CashBack.

-- 24. 12. 2019 16:10 --

Schwarzie píše:Ja jsem mel maly kosik, ale v letaku je napsano, ze muzes nakupovat rovnou do tasky. Vyzkousim priste. Pred placenim jsem naskenoval qr kod na samoobsluzne pokladne a zaplatil v aplikaci. Pred platbou jeste aplikace hlasila, ze jsem byl vybran k nahodne kontrole, tak jsem kyvl na prodavace, on tri artikly vyzkousel na svem pristroji, jestli mam naskenovane a bylo to. Trochu jsem se zasekl, protoze jsem musel zadat cislo karty do te aplikace, ale priste uz tam snad bude ulozene.

Když něco naskenuješ a pak to nechceš, dá se to vyhodit (zrušit)? A jak je to s pečivem bez kódu, a s ovocem a zeleninou, co se musí vážit?
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 12. 2019 16:48

Naskenovana a pridana polozka jde odebrat. U peciva by mel byt kod a zadas pocet kusu. Ovoce a zelenina na vahu se ma zvazit a vyjede listek s kodem. To jsem ale nezkousel ani jsem tu vahu nevidel. Vycetl jsem to v letaku. Masterpass mi to taky nabizelo, ale kdyz jsem klikl na “otevrit aplikaci Masterpass”, tak se nic nedelo. Musel jsem kartu zadat rucne.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 24. 12. 2019 17:01

Ukazuje ta appka i cenu naskenovaného zboží a celkovou cenu nákupu průběžně? Když má člověk slevové kupony, tak si je tam může také naskenovat sám?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 12. 2019 18:08

Ukazuje cenu polozky i celkovou cenu nakupu prubezne. Slevove kupony nevim...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 24. 12. 2019 18:24

V Globusu se kupony skenují až při placení, ta cena se pak sníží.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 12. 2019 18:33

Jak píše Schwarzie - veškeré kusové zboží má na regálu čárový kód, který se naskenuje a pak se zadá počet kusů. Váhy jsou v odd. ovoce a zeleniny (povětšinou u nějakého sloupu). Slevové kupóny musí naskenovat obsluha až na pokladně (v Globusu u toho překvapivě obsluha být nemusí).

Já byl v Tesku teď a skenoval jsem normálně pistolí a po "nahrání" do samoobslužné pokladny mi to nabízelo platbu on-line. Tušíte, jak to probíhá?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bubocz 25. 12. 2019 12:32

Platbu on-line mi to nabízelo před Vánocemi, ale nefungovalo to... Objeví se QR kód který se má oskenovat ale nenašel jsem nic čím bych ho oskenoval abych se dostal k platbě... Řešil jsem to pak majitelem firmy co to dodává ale mají v tom nějaké zmatky :-(.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod antoushek 25. 12. 2019 13:24

Asi se má oskenovat QR kód z mobilu čtecím zařízením z pokladny, podle toho co psal Schwarzie.
Schwarzie píše:Ja jsem mel maly kosik, ale v letaku je napsano, ze muzes nakupovat rovnou do tasky. Vyzkousim priste. Pred placenim jsem naskenoval qr kod na samoobsluzne pokladne a zaplatil v aplikaci. Pred platbou jeste aplikace hlasila, ze jsem byl vybran k nahodne kontrole, tak jsem kyvl na prodavace, on tri artikly vyzkousel na svem pristroji, jestli mam naskenovane a bylo to. Trochu jsem se zasekl, protoze jsem musel zadat cislo karty do te aplikace, ale priste uz tam snad bude ulozene.
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 12. 2019 14:50

Pokud reaguje bubo na mě a mluvíme o tom samém, tak tento krok už udělal předtím. Tipoval bych, že se ten QR kód má oskenovat telefonem s aplikací, co psal Schwarzie.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 12. 2019 18:13

Jsou dva zpusoby zaplaceni. Online v aplikaci a normalnim terminalem u pokladny. Na konci nakupu se kazdopadne v obou pripadech naskenuje qr kod, ktery je na ceduli u kazde samoobsluzne pokladny (jestli jsou i u normalnich pokladen, jsem si nevsiml). Ja jsem po naskenovani qr kodu na ceduli (ne displeji) pokladny zaplatil online v aplikaci. Kdybych chtel zaplatit pres terminal pokladny, tak predpokladam, ze by mi aplikace vygenerovala kod, ktery bych sejmul ctecim zarizenim pokladny a zaplatil normalne na pokladne.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 12. 2019 18:37

Jo, tak to asi bude, ale já psal o skenování pistolí (ne mobilem s applikací), nahrání do pokladny, která poté nabídne platbu on-line.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod bubocz 25. 12. 2019 19:29

drkarel píše:Pokud reaguje bubo na mě a mluvíme o tom samém, tak tento krok už udělal předtím. Tipoval bych, že se ten QR kód má oskenovat telefonem s aplikací, co psal Schwarzie.


Zkoušel jsem u iPhone napřed foťákem, neboť jsme čekal něco jako hyperlink na platební bránu, a potom jsem zkoušel Tesco aplikaci - jenže tam to pořád chtělo naskenovat QR kód vstupu do obchodu a nikde jsem nenašel možnost oskenovaní toho “platebního” QR kódu...
bubocz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků