Prehled platebnich karet s bonusy/vratkami

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Schwarzie 24. 12. 2019 13:43

fremantle píše:U RB po Novém roce nepůjde vůbec docílit kombinace, kdy je vracecí kreditka bez poplatku v rámci balíčku služeb - z prodeje mizí jak eKonto Komplet.

Nestesti jsem zmenu na Premiovy ucet odmitl, takze mi zu stava eKonto komplet s KK Style.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antoushek 24. 12. 2019 16:00

Ona to není také žádná výhra ale.
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod treborit 24. 12. 2019 16:25

Do konce roku lze zmenit u RB prave na ten premiovy a mit De-luxe zdarma ...

-- 24. 12. 2019 16:26 --

Mam ted de-luxe na 3 roky zdarma, uz mi novou za 3 roky nevydaji, pak se uvidi ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 12. 2019 16:37

Změna eKonta Komplet na Prémiový účet a "výměna" KK Style na De Luxe mi přijde taky lepší deal, než zachování eKonta Komplet a KK Style (kromě toho lze předpokládat, že stejně do těch 3 let RB možnost vedení KK Style k eKontu Komplet ze sazebníku "odstraní" - vzorka případů, kdy už něco podobného nastalo je dostatečná)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 24. 12. 2019 17:25

No tak neni preci problem mit oboji (dva ucty a dve kreditky a vse zdarma)...
Navic urok 3% na sporaku...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik3 25. 12. 2019 00:48

evelista píše:Prijde ti 7000 na ucet, klidne ji okamzitou posli jinam, udelej kk cashback za 3000kc a mas kreditni kartu a ucet u CS freee, kdo z vas to ma.


Nestává se to někdy, že ti v okolí vůbec nikdo nerozumí? Co máš za školu?
curvecardik3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod antoushek 25. 12. 2019 03:36

Spokojeným klientům ČS se nikdy nesnaž porozumět, nejde to. :-)
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Martin-1980 25. 12. 2019 10:43

Copak někdo může být spokojený s ČS?
To jsou asi ti, kteří nekoukají kolem sebe a rádi platí poplatky. :-)
Ale teď k tématu. Mě osobně zaujala Tesco Kreditka. Kdysi jsem měl mBankovou, ale ta spadla na 0,5% Cashbacku a proto jsem ji zrušil. V Tescu nakupuji často a mám spočítáno, že se mi to vyplatí.
Martin-1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 25. 12. 2019 10:46

Kro cashbacku má Tesco karta i zajímavý balíček pojištění, škoda jen, že poplatku 59 Kč se nedá zbavit.

mBank Plus jsem si nechal na Twisto, jednotlivé kk Twisto už dali hodně do výluk (HB používám pro jiné účely v kombinaci také s Twisto)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 25. 12. 2019 23:28

Hele protože jsem CS evangelista, tak mi prosim napis v jakem modelu já podle tebe CSku davam nejaky poplatky?
V ceniku se snad orientujes a googlovat umis? Kdyby jo, nemluvil bys tady takove bludy.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 12. 2019 01:42

Hadam ze to mysli tak ze jinde nemusí provádět saskarny aby mel to same zdarma.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 26. 12. 2019 10:04

Víme o nějaké kartě co dává slevu na Benzině? Mám BONUS club a ta dává 50 hal na litr. Potřebuju nakupovat 100 oktanů, biosračky mi ku.ví vstřikovače.
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 26. 12. 2019 10:11

Mototechna kreditka, seženeš v AAA.
https://www.mototechna.cz/mototechna-kreditni-karta
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 26. 12. 2019 10:36

Jako jestli se potvrdí to, co psal tocassido, a bonus u mototechny bude těch 500 Kč, i když teda už kombinovaně, tak to bude podle mě obecně nejlepší kreditka na příští rok. Ještě by teda mohl být AP a GP, ale po tom zadávání smsek až do vánoc si iluze nedělám...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 26. 12. 2019 10:52

suram píše:Mototechna kreditka, seženeš v AAA.
https://www.mototechna.cz/mototechna-kreditni-karta


Na to nemám nervy musel bych tam někoho seknout, už jsem tam jednou čekal a takovou aroganci prostě nedávám ! Zm.di v Olomouci >:-(

Navíc si myslím že koruna sleva z Easy Benzina - jako platební nabíjecí plus 50 hal sleva z Bonus klubu předčí i Mototechnu se 4% ne?
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků