Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 15:23

Zajímavé, mě automaticky převedli kartu Style na De Luxe. Možnost nechat si obě nebyla.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 12. 2019 19:54

Mě volali ze prej jestli přejdu na ten premium a že mi style změní na premium. Tak jsem se byl optat na pobočce a chtěl jsem po nich převist style na de luxe. Tak se podala nová žádost, vyšší limit chtěli daňový přiznání. Na to nemám čas, tak jsem vzal nižší limit 50k. Premium účet jsem chtěl aktivovat a že teda až 1.1. se mi automaticky změní. Takže jsem podal výpověď style a tak 14 dní bude jeste aktivní a pak se bude rušit. De luxe již vidim v ib, cekam až karta přijde na pobočku a pak je hned fcni.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 20:12

A jak to vlastně je/bude s tou kreditkou Premium?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 12. 2019 20:25

Co by s ní mělo být? Bude to jediná "prémiová" karta získatelná pro Prémiový a Exkluzivní účet bez poplatku (jinak 199 Kč) a nabídne za to 2 vstupy do salonků přes LoungeKey, jinak nic moc dalšího (žádné vratky z nákupů, ani cestovní pojištění)...

Prakticky jediná karta s vratkou v nabídce zůstane Style (a ještě cobrandovaná Mall.cz), ale po novém ji nepůjde získat jako součást žádného balíčku a bude pouze za poplatek (zatím by měla zůstat klientům, kteří zůstanou na eKontě Komplet).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 20:29

fremantle píše:Co by s ní mělo být? Bude to jediná "prémiová" karta získatelná pro Prémiový a Exkluzivní účet bez poplatku (jinak 199 Kč) a nabídne za to 2 vstupy do salonků přes LoungeKey, jinak nic moc dalšího (žádné vratky z nákupů, ani cestovní pojištění)...

Spíš jaké budou podmínky získání (pro majitele Prémiového účtu). Normální standardní postup jako u každé kreditky v RB?
A od kdy vlastně půjde požádat?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 28. 12. 2019 20:31

Začne se vydávat od nového roku. Zatím mi dává menší smysl, než Style / Deluxe ale třeba jí v budoucnu trochu vylepší, nebo spíš ukončí podporu pro Style a Deluxe. Konec konců staré tarify končí a nové obsahují v rámci vedení pouze Prémiovou kk.

Snad stávající zvýhodnění produktů nějakou chvíli vydrží, když ne, tak aspoň pro mě RB ztratí význam. Prémiové konto ve stávající podobě od nového roku není nic extra a nestojí za to (žádné cestovní / ostatní
pojištění, vlastní RB salonek, pouze 2x LK vstup).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 20:38

Takže na Prémiovou kreditku budou jen dva vstupy do LK, ale ani nic do vlastního salonku v Praze?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 28. 12. 2019 22:32

Do RB salónku musíš mít exkluzivní konto (gold karta samostatně za 350 Kč/měsíc), nebo mít privátní bankovnictví FWR.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 12. 2019 23:31

To teda k tý prémiový kreditce dát mohli...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 29. 12. 2019 01:35

Deluxe Praha mastercard T1, Vídeň jet/sky loubg, blava caproni
Style má zdarma Vídeň a blavu
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 12. 2019 01:56

DEluxe má zdarma Mastercard salonek v Prze na T1? Včetně hostů?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 12. 2019 02:05

KK De Luxe i Style jsou obě podle klasifikace MC vydávány "pouze" jako World a na ty se vztahují standardní podmínky na vstup do salonků MC a ty možnosti jsou omezenější (vůči World Elite, kde lze obecně vstoupit na PRG/VIE/BTS bez poplatku):

- do MC na T1 na Ruzyni je vstup zpoplatněn 450 Kč, při zařazení do programu Priceless Specials MC pak ze vstupu refunduje 350 Kč, takže výsledná suma může být stokoruna, nicméně RB specificky u KK De Luxe poskytovala při využití vstupu do salonku i refundaci té stokoruny, takže reálně mohl být vstup i bez poplatku (jelikož se karta po Novém roce už vydávat nebude, bude lepší se u banky informovat, jestli tato výhoda zůstává zachována, pokud by ji držitel chtěl využít)

- vídeňské salonky Sky/Jet Lounge jsou bez poplatku, to platí

- Caproni Lounge v Bratislavě - vstup je pro karty MC World vždy zpoplatněný 18 € bez výjimky, bez poplatku jsou pouze MC World Elite: viewtopic.php?f=316&t=1249390&p=12370466#p12370466

Co za kartu bude KK "Premium" netuším, ale očekával bych spíše pouze MC World.

Pro úplnost, do salonku RB můžou vstoupit i držitelé jiných karet RB (tedy i Premium) za "zvýhodněný" poplatek tuším 660 Kč... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 12. 2019 02:23

Jo, takhle to dává smysl. Takže není pravda, že se nějak liší Style a Deluxe, co se týká vstupů do salonků.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 29. 12. 2019 09:29

Lafayette16 píše:To teda k tý prémiový kreditce dát mohli...

To mohli, protože jinak je Prémiový účet a samotná kk celkem osekaná a nic extra. Kdyby to tam přidali kanibalizovali by si svůj Exkluzivní účet, kde je navíc oproti Prémiovému právě vstup zdarma do RB salónku v rámci gold karty a pak je tam nic moc cestovní pojištění a pojištění osobních věcí tuším.

Lafayette16 píše:Jo, takhle to dává smysl. Takže není pravda, že se nějak liší Style a Deluxe, co se týká vstupů do salonků.

Jak psal fremantle, Deluxe má zatím vstup v Praze na T1 zdarma oproti Style. U Style máš pouze slevu při zařazení v programu MC Priceless Specials.

Lafayette16 píše:DEluxe má zdarma Mastercard salonek v Prze na T1? Včetně hostů?

Deluxe je karta World úrovně, tzn že RB dojednala vstup zdarma pouze pro držitele karty.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 12. 2019 10:49

cz01 píše:
Lafayette16 píše:Jo, takhle to dává smysl. Takže není pravda, že se nějak liší Style a Deluxe, co se týká vstupů do salonků.

Jak psal fremantle, Deluxe má zatím vstup v Praze na T1 zdarma oproti Style. U Style máš pouze slevu při zařazení v programu MC Priceless Specials.


Pochopil jsem freemantla tak, že obě karty (Style i Deluxe) mají slevu pouze při zařazení do programu MC Priceless Specials. U karty Deluxe pak Raiffka (asi dočasně) vrací i tu stokorunu.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků