Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 29. 12. 2019 18:06

Staré nenabízené tarify jedou normálně dál, já myslím, že u RB lze stále mít i původní e-konto od e-banky, i když už ho asitak 10 let nenabízí.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 31. 12. 2019 13:49

Na webu RB jsou už informace k novým účtům a kk.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 31. 12. 2019 14:19

Trochu jsem doufal, že skutečné podmínky KK RB Premium budou lepší, než naznačovaly první informace. Takto mě to připadá opravdu nezajímavý produkt. Proč vlastně takovou kartu mít?
A pro nové klienty je max. aktuálně v RB dosažitelná vratka 150,- Kč, to je také negativní změna.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rad68 31. 12. 2019 14:49

Chápu to dobře, že "zvýhodněnou" sazbou na spoření se nově bude rozumět 1 %, takže pokud někdo teď, jako úplně nový klient, založí "Chytrý" účet, tak k němu ty 3 % spoření už nedostane?
Rad68
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 31. 12. 2019 15:25

A není to jedno? Ještě navíc je tam pro tuhle "zvýhodněnou" sazbu omezení na 150 tis. Když se to vezme kolem a kolem, tak tyhle účty si člověk určitě zakládat nemusí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 31. 12. 2019 15:33

Je to výsměch těch 150000, mají zájem jen o klienty, co žijí ze dne na den bez naspořených peněz.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 31. 12. 2019 15:38

Spořící účet Gold s úrokem 0,5% do 2 mil. vás nezaujal? :D
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 31. 12. 2019 16:00

Nikoho z nás tady.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 31. 12. 2019 19:27

Já ho mám k Exkluzivnímu účtu.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 31. 12. 2019 20:47

Vyplatil se v době, kdy úrokové sazby byly hluboko pod 1% a pak byl gold spořící účet celkem dobrá volba pro likviditu a tou dobou jsem ho měl. Po zvýšení sazeb už ztráta z vyššího úročení jinde přebyla výhody eKonto Exclusive (salonky, pojištění) a peníze jsem převedl jinam a nějak mě to nemrzí.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 07:07

Tak mě dnes ráno appka RB oznámila nemilé překvapení. I když mám eKonto Komplet vzhledem k zaměstnavateli (partner RB) při splnění obratu bezplatné, dnes mi byl stržen nějaký poplatek 65 Kč s poznámkou Souhrnná položka k účtu xxxx, typ pohybu Vedení účtu. O žádném takovém poplatku mě tedy RB neinformovala, půjde to na reklamaci! Zajímá mě, zda něco podobného dnes neúčtuje i vám ostatním. Naštvalo mě to o to víc, že něco podobného se mi stalo u eKonta už podruhé (poprvé v srpnu při založení eKonta), do třetice pak u Mall kreditky před rokem a kousek, kdy mi byl poplatek účtován už třetí měsíc, má být až čtvrtý. Reklamace sice uznány, ale zkrátka hrozné procesy a zmatky v poplatcích uvnitř banky, to z jiných bank tak časté potíže účtování poplatků neznám...
Jinak doufám, že eKonto Komplet půjde snadno transformovat na ten nový bezplatný balíček, kde se nemusí hlídat obrat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 1. 2020 07:37

Taky mě čekalo nemilé překvapení v podobě poplatku 45Kč za eKonto Smart. Stalo se mi to poprvé, přitom příchozí platbu 15k a 3 odchozí jsem splnil stejně, jako to dělám už skoro 3 roky. Budu reklamovat, jediné co mě napadá, je nějaký skrytý poplatek za okamžité platby.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 1. 2020 07:50

Mám taktéž eKonto smart a taky mi byl k 31.12. zaúčtován poplatek 45 Kč za vedení účtu, v poznámce "souhrnná položka k účtu".
Podmínky pro vedení účtu zdarma plním, chodí mi tam výplata a odchozích plateb mám dost.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 1. 2020 08:31

Podobny problem. Mam eKonto Komplet zdarma vzhledem k zamestnavateli a byl mi poprve strzen poplatek 130 Kc. Nejaka hromadna novorocni akce...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 1. 1. 2020 08:39

Na Premiovém účtu žádný poplatek.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků