MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 1. 1. 2020 08:43

Já raději spoléhám na podmínky a úrokový lístek.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 1. 2020 08:52

Čtu to ještě jednou a pořádně, druhý řádek je datum připsání úroku, radost byla asi předčasná, kocour ještě vyspává a asi nestihl opravit výši úroku. :-)
Naposledy upravil MirekM. dne 1. 1. 2020 09:39, celkově upraveno 1
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 1. 2020 09:35

MirekM. píše:kocour ještě vyspává a asi ještě nestihl opravit výši úroku. :-)
Asi se zabýval prioritně opravou nefunkčních okamžitých plateb a tak na úroky možná neměl čas. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod powery 1. 1. 2020 10:50

Okamžitá platba z MMB nelze zadat ze spořícího účtu?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 1. 1. 2020 10:51

Uvidíme. Mám spoříto a taky mi tam stále svítí 2%. Chtěl jsem ráno převést, ale počkám si, co se z toho vyvrbí. Co kdyby náhodou díky té chybě s neposlaným oznámením zůstala 2 % všem (i když tomu moc nevěřím)...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod farang 1. 1. 2020 11:00

Pokud máte jen Spoříto, tak okamžitou platbu zadat nelze. Dle vyjádření z Monety lze pro okamžitou platbu využít pouze běžný účet.
farang
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 11:10

Taky mi svítí 2%, to by bylo gut.
Pokud je ale 1,5%, kam s tím?
Creditas s 1,6%?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod powery 1. 1. 2020 11:15

Už jsem na to přišel. Mám i běžný účet. Posílal jsem z IB. Poslat okamžitou platbu lze i ze spořícího účtu, ale jen přes volbu z menu Nový příkaz k úhradě. Když jsem zkoušel ze spořícího účtu přes volbu Převod prostředků, tak to jako okamžitá platba nejde. Takže to jde bez odesílání z běžného účtu, ale je potřeba ho mít založený.

Jinak max. denní limit nastavitelný přes infolinku je 500t.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 1. 1. 2020 12:03

farang píše:Pokud máte jen Spoříto, tak okamžitou platbu zadat nelze. Dle vyjádření z Monety lze pro okamžitou platbu využít pouze běžný účet.


jo taky ten blud jsem nekde ve foru cetl, kazdopadne ja mam pouze jeden produkt te kocky a to "Spoříto" a přes iOS apku posilam okamzite platby všude (teda az na creditas, tam to teda nejde)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 1. 1. 2020 12:17

K 2% pro všechna Spoříto: teď se teprve uvidí, jak je pro Monetu lehké vyfiltrovat klienty v databázi a aplikovat to do IB. Platný je samozřejmě úrokový lístek a mohou to klidně vyrovnat až při připisování úroků jako jednorázovou srážku za bezdůvodné obohacení klienta. (vzhledem k tomu, že mi ale svítí 2% na řádně ohlášeném Spoření2, tak to vidím spíš jen na sváteční zobrazování)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 13:31

powery píše:Okamžitá platba z MMB nelze zadat ze spořícího účtu?

Přes mobilní Android app v pohodě lze, dnes v 8h ověřeno, funkční do Air i do Creditas (ze Spoření 2, mezipřevod na Tom nebyl třeba). Ale včera večer nešlo, to ale asi nikomu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 1. 2020 14:13

Nevím, zda už to tady neproběhlo, ale od 4. 4. 2020 celkem nepříjemná změna u kreditky Smart. Již nebude zadarmo výběr nad 3000 Kč z bankomatu, nově za 49 Kč, tím pádem obrat pro vedení zdarma bude potřeba dělat platbami.

Kód: Vybrat vše
Měníme poplatky u Kreditní karty Smart: Poplatek za výběr z bankomatu MONETA Money Bank a ostatních
bank v ČR bude nově vždy 49 Kč. Výběr hotovosti prostřednictvím karty na pokladně u obchodníka v ČR (cash
back) bude u této karty vždy 15 Kč. V těchto případech budou poplatky naúčtovány nehledě na výši čerpané
částky
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 1. 2020 14:30

Jde vám poslat okamžitá platba z GE? Mám to zašedlé, i když dávám "nový příkaz k úhradě". Stejná situace i pro běžný účet.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Havers 1. 1. 2020 14:33

Pamatuj na maximálním limit pro okamžitou platbu ve výši 400 000 Kč. :-)
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 1. 1. 2020 14:36

mojmax: Dík, tu kreditku tedy zruším. Tohle tu tedy neproběhlo.
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků