Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fyluta84 2. 1. 2020 09:15

Za Říjen, Listopad bonus 100,- přišel.., za prosinec ne.. (platba na jiný ú., příjem, i platba kartou splněna)

má někdo podobnou zkušenost ?
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2020 09:24

Tak za prosinec můžeš odměnu dostat až kolem 10.-15. ledna, kdy to UCB běžně vyplácí, no ne? A pokud se nepletu, tak ta odchozí platba musí být zadána přes SB, tedy přes IB se to narozdíl od minulé podobné akce nepočítá, tak i na to pozor.
Já se této akce účastním už od prosince 2018 a vždy to UCB vyplatila v uvedených dnech v pohodě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod fyluta84 2. 1. 2020 09:42

opravuji...,prostě mně přišla odměna v říjnu, a listopadu... v prosinci nic a určitě posílám vše pres smart B.

leda že by se nepočítala odchozí platba nastavená jako trvalý příkaz ... :twisted:
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 2. 1. 2020 10:46

odmena prisla cca 15 prosince jako vzdy. pane boze ja uz chci ucb okamzite platby!!! cte to tady od nich nekdo ?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 1. 2020 14:23

fyluta84 píše:leda že by se nepočítala odchozí platba nastavená jako trvalý příkaz ... :twisted:

Přesně tak, musí jít o platbu daný měsíc v Smartbance vytvořenou, nejlépe tedy jednorázový příkaz. Banka si tím jistí, že aspoň jednou měsíčně jejich Smartbanku použiješ, "zvykneš" si na ni a pak u nich možná zůstaneš :). To je samosebou má psychologická spekulace nad postojem makterérů UCB, kteří podmínky dělali, ale že bys měl každý měsíc vlézt do Smartbanky a vytvořit aspoň jednu jednorázovou platbu (nebo možná tedy platí i trvalá v měsíci zadání, nezkoušel jsem - ale zkrátka něco každý jednotlivý měsíc v SB zadat k převodu) je myslím jasný fakt, vždyť i těch 100 Kč se jmenuje "Odměna za aktivitu", což trvalý příkaz zadaný zkraje a pak už v Smartbankingu zcela bez převodní aktivity by fakt nesplnil, už tím názvem :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 1. 2020 17:57

Já jsem si to přeložil jako: " ukaž 12 a 2x zaplať " (pokaždé jinak).
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 2. 1. 2020 19:29

a těch 12 nestačí složit na pokladně, musí se poslat, sám jsem na to doplatil zaplacením částky za vedení účtu.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2020 05:47

Jestli mi neunikl nějaký háček, tak novým klientům zaplatí Unicredit 3 leté členství v programu Cinestar a navrch přidá 12 vstupenek

https://www.unicreditbank.cz/content/da ... dminky.pdf
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 1. 2020 07:10

Škoda, že ty vstupenky neplatí také tři roky, ale pouze rok (do kina tolik nechodím, 2-3 filmy za rok). Ale i tak se asi nechá v pohodě vyčerpat, pro dva lidi 6 filmů za rok, to jde.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2020 13:45

To nevypadá zle
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 1. 2020 13:59

Kdyby měl někdo pocit, že ty vstupenky sám neupotřebí, rád se nabídku jako doprovod :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 8. 1. 2020 16:41

Tak mi dnes v emailu zaparkoval od UB slevový kód do Alzy za 400 Kč za 5 plateb nad 100 Kč. No na spící banku solidní. A to jsem chtěl účet zrušit, abych si ho mohl zase někdy v rámci nějaké akce založit. Kéž by takové akce měly banky ve větší míře. Sice UB by jako hlavní banku mohl mít jen sadomasochista, ale na to sem tam vytřískat nějaký bonus je to celkem solidní banka. Ještě by mohli zrušit tu šaškárnu příchozí platby pro vedení účtu zdarma (inspirovat se teď třeba od 1.1.20 u RB).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 8. 1. 2020 19:07

A kdy jsi uskutecnil 5. platbu? At vime cca datum, kdo se vlezl mezi 2000 prvnich ucastniku nebo kolik byl limit.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 8. 1. 2020 20:41

27.11
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zivan 8. 1. 2020 21:09

minarjo píše:
fyluta84 píše:leda že by se nepočítala odchozí platba nastavená jako trvalý příkaz ... :twisted:

..., vždyť i těch 100 Kč se jmenuje "Odměna za aktivitu", což trvalý příkaz zadaný zkraje a pak už v Smartbankingu zcela bez převodní aktivity by fakt nesplnil, už tím názvem :).

Mam odchozi platbu pres trvaly prikaz celou dobu a odmena prisla i v prosinci. Ja jako aktivitu beru tu platbu kartou :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků