Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tulum 2. 1. 2020 16:08

...náhodou nevíte, kdy by zase to jejich forum mělo být funkční?
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fiasky 2. 1. 2020 17:52

MP007 píše:Já si požádal o konverzi KK Hello na Mototechnu, nějaké administrativní záležitosti proběhly telefonicky a e-mailem. Naposled jsem od nich dostal 18.12. e-mail, že věc řeší příslušné pracoviště a mám vyčkat na vyrozumění. Tak uvidím, jestli se dočkám nebo to budu urgovat.


Já vycházel z toho, co psal Čulibrk 21. 12. Napsal jsem jim na facebook, že chci přeměnit Hello kartu na Mototechnu KK a jen si vyžádali datum narození a poslední čtyři čísla karty a předávají k řešení příslušnému oddělení.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 1. 2020 18:56

A příslušné oddělení se ještě ozve a bude vyřizivat ty administrativní zákežitosti.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 2. 1. 2020 19:24

já tam volal a slíbili, že se mi ozvou z příslušného oddělení, tak asi budou mít fronty...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 2. 1. 2020 19:31

ROlda78 píše:někde na fóru (když ještě fungovalo) Terka psala, jak reklamovat nepřipsané odměny v soutěži "restaurace", nevíte jak to bylo? mám pocit, že nějaký mail tam uváděla :hm


Dával jsem na to dotaz a odpověď byla podat reklamaci, ale jestli nějaký mail, to už nevím, samozřejmě je to špatně, tak jsem to poslal přes zprávu z IB.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 1. 2020 22:35

tulum píše:...náhodou nevíte, kdy by zase to jejich forum mělo být funkční?
Předpokládám, že to asi ani náhodou zde nikdo vědět nebude. Spíše bych předpokládal, že je to už bohužel konec a že to už spouštět v úmyslu nemají jinak by už to asi dávno spustili.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 1. 2020 01:32

mě ohledně Mototechny infolinka tvrdila, že to přes ně nijak zřídit ani převést určitě nejde, že jedině zajít na áčka. Chtěli se rychle zbavit problému.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 1. 2020 07:45

A1rh- píše:mě ohledně Mototechny infolinka tvrdila, že to přes ně nijak zřídit ani převést určitě nejde, že jedině zajít na áčka. Chtěli se rychle zbavit problému.


Pak infolinka nic neví, leda by vyřešili ten problém se systémem, což pochybuji.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 1. 2020 09:18

Chudák Roman Š. z HB, ten teď bude motorizovanými účastníky fóra zahlcen :D. A zveřejnění zde bez jeho souhlasu asi nebude zrovna košer, ale do toho nechci rýpat.
Spíš mám ale obavy z toho, že se to nebude silně líbit Mototechně coby jejich cobrand partnerovi. Má s HB nějakou smlouvu s cílem zvýšit i svůj obrat a zvýšený počet karet vydaný zcela mimo jejich pobočky (tedy bez lákání na koupi auta atd.) může vést k dřívějšímu rozvázání vztahu (nebo zákazu sjednat mimo jejich pobočky). Protože odměny 4% z benzínu bude Mototechna těmto držitelům karty platit, aniž by u ní fyzicky byli a cokoliv koupili, tedy pro ně čistá ztráta, navíc každý měsíc opakovaná. Uvidíme, jak dlouho možnost sjednat mimo Mototechnu a jak dlouho benefit samotný tedy vydrží.
Naposledy upravil minarjo dne 3. 1. 2020 09:27, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 1. 2020 09:25

Tak mohl bych dát e-mailový kontakt na jinou osobu. :) Ale asi se jí nejprve zeptám a jen individuálně přes SZ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlkoslav 3. 1. 2020 10:59

Pabloson píše:... jen me mrzi ze bonusy nedava i prez curve, takze je nutne ji tahat sebou.

To jako fakt?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 1. 2020 11:41

tak to 1 % bude i z plateb CRV, ale 4% vratka na benzínce "z Londýna" nebude
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 3. 1. 2020 12:21

Nějaká možnost vytěžit tu 1% vratku? CK je dávno pasé a dobírka teď díky limitu 150 Kč také padla. Resp. se nevyplatí. Kartu si nechám každopádně dál, ale vytáhnout nějak jednoduše aspoň tu stovku, když už ji nám, by se hodilo...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 3. 1. 2020 12:48

Markil: Ano a celkem jednoduchá. Normálně s ní plať. Stačí 10000 Kč měsíčně a máš tu svou stovku doma ;) Ale to jsi asi nechtěl slyšet, co? :)
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 3. 1. 2020 12:52

tak mi volali z jejich infolinky a prej to nejde převést, musí se dle nich do Áček... No zkusím toho týpka z výšeuvedeného mailu, nebo pobočku. Ptal jsem se na spuštění hellospolu a vypadalo to, že ani neví, co to je.
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků