Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 3. 1. 2020 13:04

Taky jsem to řešil přes "týpka z výšeuvedeného mailu". Bezproblémová komunikace.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 1. 2020 13:13

Infolinka a holky na pobočce nijak nesouvisí s hellospolu (některé možná tuší, že to existuje). To je jako by ses v KB či ČS ptal na pobočce bankéřky, co že to mají za info na FB profilu (a proč zrovna dnes neběží). Jinak to testovací fórum dostupné je, ale teď je tam mrtvo. Až skončí dovolenky, tak bych čekal, že Terka vyvine nějakou aktivitu směrem ven..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 3. 1. 2020 13:15

jir.vesely píše:Markil: Ano a celkem jednoduchá. Normálně s ní plať. Stačí 10000 Kč měsíčně a máš tu svou stovku doma ;) Ale to jsi asi nechtěl slyšet, co? :)


..přesně tak, já si kvůli tomu zřizoval Twisto a zrovna dneska jsem platil první vyúčtování (vánoční nákupy) a plná vratka byla hned doma ;-)
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 1. 2020 13:17

powery píše:Taky jsem to řešil přes "týpka z výšeuvedeného mailu". Bezproblémová komunikace.
Potvruji, dá se vše připravit předem a třeba na pobočce to jen podepsat (příp. vše poštou). Lze založit novou nebo migrovat stávající (v mém případě býv. E-ONku).
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 1. 2020 16:45

Za jak dlouho reagují na podanou výpověď. Posláno 1.1.2020 a po třech dnech ani bůůů. Rychlost v této bance je přímo vražedná.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 1. 2020 17:00

Jak tak sleduji, moc nerozlišuješ mezi pracovním a nepracovním dnem. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 3. 1. 2020 17:13

Reakce banky obvykle během několika dní, pokud se ale nestane, že někdo zde na fóru zveřejní přímý kontakt na jediného pracovníka, který má v bance na starosti kreditní karty, a tím ho totálně zahltí...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 1. 2020 17:26

V mém případě banka neřeší problém už 2 měsíce, po neděli to opět budu urgovat.
V IB vůbec nemám úvěr a kreditku.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 3. 1. 2020 19:11

jir.vesely píše:Markil: Ano a celkem jednoduchá. Normálně s ní plať. Stačí 10000 Kč měsíčně a máš tu svou stovku doma ;) Ale to jsi asi nechtěl slyšet, co? :)


No pokud by to bylo řešení... Ale nějak ti to nevychází a o 9900 je to v mínusu...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 3. 1. 2020 20:30

No, pokud je tvoje měsíční útrata 0 Kč, tak jo. Jsou tady ale tací, kteří kreditní karty používají k placení běžných výdajů, tj. k tomu, k čemu jsou určené ;) Zvlášť pokud se bavíme o 150 Kč jako maximálním bonusu. To přece nějak "těžit" nemá skoro smysl.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fiasky 3. 1. 2020 21:32

powery píše:Taky jsem to řešil přes "týpka z výšeuvedeného mailu". Bezproblémová komunikace.


Potvrzuji, u mě také tento týpek. Psal mi, že lze i přejít z Alzy KK na Mototechnu KK.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milivoj73 6. 1. 2020 11:00

Markil píše:Nějaká možnost vytěžit tu 1% vratku? CK je dávno pasé a dobírka teď díky limitu 150 Kč také padla. Resp. se nevyplatí. Kartu si nechám každopádně dál, ale vytáhnout nějak jednoduše aspoň tu stovku, když už ji nám, by se hodilo...


Curve Send, pro zdrojovou kartu se to tváří jako standardní internetová platba. Zatím. Ale taky si myslím, že těžit 150 peněz moc nedává smysl, to se nasbírá normálními nákupy, leda snad ze sportu. :)
Milivoj73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pabloson 6. 1. 2020 12:15

Kontaktovala me emailem Terka z HelloBank (pocitam ze kdyz bych ten email z ktereho mi to od ni prislo zde uvedl, tak se to taky nebude libit) s zadosti o dnesni odstraneni uvedeneho kontaktu a osobniho dostazniku.

Protoze uz nejde prispevek upravovat a ani smazat, tak sem sam sebe nahlasil a provedl zadost na adminy fora o odstraneni prispevku ;-)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2020 14:42

Týpek najednou musel pracovat? :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 6. 1. 2020 18:00

Přes SZ kontakt poskytneš?
suram
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků