Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 8. 1. 2020 08:37

hannys85 píše:Celkem by mě zajímalo, když jsou to ještě defakto dvě různé značky, zda by mi prošla u PS kreditka (pokud by chystaly akci jako má ČSOB 500 Kč), když u ČSOB mi ji zamítli (tam to bude, jak už se tady zmínilo více lidí, kvůli protáčení CK kdysi).

Navíc v IB PS mám předschválený limit kreditky.
Pokud mají oddělený systém, tak by možná nějaká šance byla, že ? Nnemusel bych být v PS na blacklistu, tak jako v ČSOB.
Mimochodem má PS a ČSOB vyloučeno z bonusů Twisto ? Za CRV nevrací.


Kreditka PS vrací za platby Curve i Twisto. Platby Twisto ale nezapočítává do povinného obratu 3000Kč pro vedení KK zdarma.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod hannys85 8. 1. 2020 17:39

Tak to se divím, protože mě u debetky PS a platbu přes CRV (pravda byl to výběr z bankomatu) nejdříve body přičetly a pak odečetly. Tak jedině si umí nějak pohlídat výběry z bankomatu přes CRV..
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 8. 1. 2020 21:33

Nevím jak debetka PS, ale kreditka PS vrací i za výběry z bankomatů přes Curve. Naposledy jsem takto vybíral v srpnu 3000Kč a dostal jsem za to 15 bodů.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 8. 1. 2020 22:18

ja bych na to nevsazel protože core systémy obsluhuji z jednoho bodu a nevsazel bych na to ze to s kreditkou vyjde. podle me bude zamitnuta.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 9. 1. 2020 08:55

Prosim mohl by mi nekdo napsat, jestli je u kreditky cashbach zdarma? Nejak si to matne vybavuji, ale nerada bych platila uroky. Dekuji moc. Debetku u sebe nemam.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 1. 2020 09:06

Přemýšílm o tomto snadném litru
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Matlal 9. 1. 2020 09:10

PULPANM píše:Přemýšílm o tomto snadném litru

Je to minus pojisteni,takze on to litr ani neni.A pak to zase rusit.
Matlal
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 1. 2020 09:10

No právě
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 9. 1. 2020 12:25

Matlal píše:
PULPANM píše:Přemýšílm o tomto snadném litru

Je to minus pojisteni,takze on to litr ani neni.A pak to zase rusit.

Mínus jaké pojištění?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 1. 2020 12:27

PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 1. 2020 13:31

dnes je termín pro vyplacení 500 Kč za založení Poštovního účtu těm, co v akci založili do konce minulého roku. Akce, kde stačilo nemít poslední rok výslovně jen "Poštovní účet".
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 1. 2020 13:00

o odměnu za oba založené účty jsem si musel říct reklamací. Právě ruším na pobočce první, paní si musela zjistit jak na to, když účet byl založen online a není tudíž podpisový vzor. U mě tedy byl v systému ještě k ČSOB účtu, ale u někoho budou vymýšlet co s tím.
Taky mě trochu zarazilo (nečetl jsem asi moc podrobně produktové podmínky), že poplatky se účtují poslední sobotu v měsíci, takže pokud bych např. obratovou podmínku splnil až dnes, tak už budu mít prý naúčtován poplatek, přestože měsíc končí až v pátek.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 1. 2020 13:14

@A1rh-:
Když jsem před pár dny na pobočce Moneta rušil online založený účet, také musela bankéřka pár věcí doplnit, než bylo zrušení možné (třeba poštu, PSČ atd). Tedy to je normální asi všude, že online založený účet když chceš na pobočce zrušit, musíš nejdřív naopak podepsat pár papírů, jako bys ho tam právě zakládal :).
K tématu účtování poplatků vždy poslední sobotu v měsíci:
Nedávno jsem tu ve vlákně tuším ČSOB popisoval systémy banky v reakci na to, zda ČSOB zobrazuje jméno účtu příjemce platby i plátci (při platbě uvnitř ČSOB) vždy a nebo jen někdy. Tedy to shrnu: systém účtů, kdy poplatky jsou inkasovány naráz vždy poslední sobotu v měsíci (tedy jsou plovoucí) je převzatý z IPB, z jejich účetního systému Profile. ČSOB ho tehdy při odkoupení IPB začala používat ve svých systémech hlavně u účtů soukromých, u těch firemních zůstala u svého systému Ibis. Tato dualita vesměs trvá dodnes, až na to, že většina poplatků už neexistuje (takže řada klientů ani neví, že by jim byly odečteny tu poslední sobotu, kdyby existovaly). Toto je tedy dlouhá historie, kdy ČSOB tehdy uznala (a klientům IPB napsala), že pro soukromé osoby je účetní systém IPB lepší, proto ho převzala (sama byla do té doby bankou zejména pro firmy). Jako tehdejší klient IPB, kde jsem měl účet od 18 let (a tuším už 2-3 roky nato došlo k té fúzi vynucené nucenou správou krachující IPB), jsem toto dobře sledoval a pamatuji si to jako své bankovní začátky :). Ostatně díky zachování účetního systému z IPB se od té doby až na drobné grafické záležitosti nezměnil třeba ani vzhled výpisů, z toho systému generovaných.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2020 20:02

Výherci soutěže "100 za 100", tedy 100 tisíc výhra za stejnou částku na Spoření s bonusem k 31.1., už jsou známí:
https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... 100-za-100
Tak kdo vyhrál? Já tedy nee :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 2. 2020 09:24

Ja "vyhral" po reklamaci nepripsani bonusu 500 u PS, pripsani bonusu 500 i u dvojčete. ))))
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků