Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod OnderCZ 9. 1. 2020 08:33

Už jste někdo zakládal nové U konto v rámci té akce Cinestar? Vstupenky mají dorazit do 30 dní, už je někdo máte?
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2020 10:12

Přišly už někomu míle?Já pořád nic a to chodily vždy koncem měsíce...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 10. 1. 2020 15:42

Může mi někdo prosím poradit.
Když mi banka těchto italských imbecilů do IB, při pokusu o zrušení trvalých příkazu nebo čekajících příkazů, napíše: "Na Váš mobilní telefon bylo zasláno oznámení o autorizaci vybraných plateb. Klikněte na "OK", pokud jste platby autorizovali, jinak klikněte na "Storno"
Kam mi ty ***** oznámení o autorizaci plateb posílají? Používám token z minulého tisíciletí.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bodyczech 10. 1. 2020 17:22

Vím, že ti to nepomůže, ale takových zážitků jsem měl u UCB hned několik. Proto jsem je před rokem poslal do háje... for good!
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 10. 1. 2020 18:48

Musíš se zbavit tokenu a nainstalovat to jejich appku.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 1. 2020 11:51

tramin píše:Přišly už někomu míle?Já pořád nic a to chodily vždy koncem měsíce...

Před koncem měsíce za který měsíc?

Já mám výpis k 5. a míle z tohoto výpisu mi chodí tak začátkem až do půlky následujícího měsíce (čili míle z výpisu z 5.1.2020 očekávám tak kolem 10.února 2020. Teď už čekám každým dnem míle z výpisu k 5.12.2019 (ale tentokrát ještě nic).
Nejdřív přišly 4., nejpozději asi 18., nejčasteji poslední dobou tak kolem 14.až 15.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 13. 1. 2020 12:02

Právě k výpisu 5.12.Stále nic...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fyluta84 15. 1. 2020 08:48

Opět mně nepřišlo 100kč odměna...
přišlo to někomu již ?
(psal jsem jim i email v listopadu, neuráčili se ani volat, natož napsat..)

v prosinci už jsem splnil snad vše = nákup, poslání peněz na jiný účet a příchozí platba


TAK TEĎ 15.1. 10:30 DORAZILA
Naposledy upravil fyluta84 dne 15. 1. 2020 10:40, celkově upraveno 1
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 15. 1. 2020 09:15

Ano, odměna 100 Kč za aktivitu byla včera připsána.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melo15 15. 1. 2020 16:38

Zdravím. Mám v UNI účet vedený v EUR. Chtěl bych celý zůstatek převést jinam, ideálně do FIA.
Jaký poplatek se mě týká? Resp. jaký je rozdíl mezi "SEPA úhrada do jiné banky" a "Odchozí úhrada standardní"

Obrázek

Díky
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2020 16:58

SEPA má konkrétní podmínky - ale ty zde budou splněny (platba v EUR a v rámci evropského hospodářského prostoru). Takže zaplatíš těch 6 Kč. Ale pozor, musíš to skutečně jako SEPA zadat (vybrat správný druh platby v IB)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melo15 15. 1. 2020 17:35

Díky, máš pravdu. Odeslal jsem testovací platbu, snad to bude za těch 6 Kč. Když jsem chtěl tuto platbu odeslat před pár měsíci, tak mi to nabízelo pouze Europlatbu, za kterou si účtovali strašně vysoké poplatky. Teď koukám do ceníku, který je aktualizovaný a Europlatbu už tam ani nemají uvedeno.
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladimir99 15. 1. 2020 17:36

PatrikChrz píše:SEPA má konkrétní podmínky - ale ty zde budou splněny (platba v EUR a v rámci evropského hospodářského prostoru). Takže zaplatíš těch 6 Kč. Ale pozor, musíš to skutečně jako SEPA zadat (vybrat správný druh platby v IB)


A jestli se nepletu, tak SEPA platba je omezena maximální částkou 50.000,- EUR
Vladimir99
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2020 18:03

Och ano. Tak to kdyžtak poslat na několikrát:).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 1. 2020 19:32

Limit 50.000 EUR u SEPA plateb neplatí už několik dlouhých let (konkrétně to řešilo Nařízení EP č. 260/2012) a stejně tak neplatí, že SEPA platby lze zasílat pouze v rámci EHP (do SEPA oblasti patří i Švýcarsko, které v EHP není a taky mikrostáty, které formálně nejsou členy EU - Andorra, San Marino,...), akorát v případě, že banka má v sazebníku jasně specifikovanou položku, že SEPA platby za regulovanou cenu zasílá pouze do zemí EHP by mohla účtovat za zaslání SEPA platby vně EHP více (nicméně konkrétně u UCB žádná taková položka neexistuje, takže by musela za regulovanou částku zaslat i do Švýcarska).

A pro úplnost plátce není povinen uvádět BIC a je zapovězena "diskriminace" IBANu (plátce nebo příjemce platby nemůže protistranu nutit, aby platby byly zasílány ze stejné země), leč se často objevuje porušování těchto nařízení (například u Revolutu nebo Degiro) a tak jedinými náležitostmi SEPA plateb je uvedení čísla účtu ve formátu IBAN, poplatková instrukce SHA a uvedení názvu účtu příjemce...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků