Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod qwertz375 9. 1. 2020 15:37

V jakém designu tu VISA kartu vydávají?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 9. 1. 2020 15:44

VISA Electron rušili dokonce nuceně, co vím tak VISA byla taková vínový mramor a Electron tyrkysový, ale už je to pár let, možná už také přešli na Russian style i u VISA :D
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertz375 9. 1. 2020 15:48

Beru zpět, před pár měsící jsem to řešil s bankéřkou. VISA Classic vydávají ve stejném designu jako MC Standard. Liší se jen logo karetní asociace.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod goropes 9. 1. 2020 17:43

Mám prosbu na kohokoliv s účtem u RB.
chtěl bych koupit lyže na které je slevový kupon, který se ukáže jen členům premium klubu RB
https://www.premiumrbclub.cz/detail?id=Levnelyze.cz

Pokud tam někdo máte přístup a kod nevyužijete, pomohlo by mi, kdybyste mi ho zaslali do sz. Děkuju.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2020 18:01

Más ho v SZ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod goropes 9. 1. 2020 18:15

děkuju, lyže už jsou na cestě.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 10. 1. 2020 18:13

Pobavilo, jak RB propaguje multiměnu a jako jednu z výhod uvádí, že pak "již nedochází k další konverzi měny a případným ztrátám kvůli nevýhodnému kurzu" čímž se přiznávají ke svým tragickým směnným kurzům.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tom brava 10. 1. 2020 19:22

právě jsem viděl rekl. spot v TV na neuvěřitelnou věc od RB - konto "zdarma a bez podmínek"....tak kde je v tom tentokrát háček, resp. schované nějaké to tradiční "holeníčko"? 8-S
Naposledy upravil tom brava dne 10. 1. 2020 19:48, celkově upraveno 1
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 10. 1. 2020 19:48

nikde, Chytrý účet je opravdu za 0 bez podmínek
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 10. 1. 2020 21:05

na ten chytrej účet jde přejít i ze Smartu s podmínkami /i když jste v minulosti dostali telefon/, bankéř se jen ptal, jak dlouho ho mám a když víc než rok, tak říkal úplně v pohodě...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 1. 2020 21:29

Jde přejít na lib. účet u RB
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 1. 2020 00:36

Běžný účet (plus jeho příslušenství jako debetní karta, spořicí účet atd.) je pořád stejný. To co zde zmiňujete (Chytrý účet, eKonto Smart, Komplet...) jsou jen názvy starých/nových cenových tarifů pro balíček běžného účtu a navazujících služeb, k žádnému zrušení účtu změnou cenového tarifu nedojde. Ten tarif lze měnit v klidu i v IB (změna pak platí od prvního dne dalšího měsíce) a lze to chápat jako obdobu změny tarifu třeba u mobilu (číslo telefonu/účtu v obou případech změnou tarifu zůstává živé, beze změny). Tedy není důvod aby vazba na dárek od RB z minulosti (telefon zdarma) překážela změně tarifu, když účet jako takový i po změně zůstane, nic v RB se pouhou změnou tarifu nezruší.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod zivan 13. 1. 2020 10:58

Znas to, je lepsi to mit potvrzene od bankere a v pripade pozadavku banky na uhrazeni telefonu se mit cim branit.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 1. 2020 12:04

Ahoj, v RB mne "nutí/radí" přejít na jeden z dvou nových tarifů. Mám zdarma ekonto komplet + platím KK de luxe 99/měs.
Taková nabídka už u nových tarifů není, jen za 50/měs, ačkoliv mi na lince říkali, že k chytrému účtu je style zdarma.
V každém případě karta STYLE a DELUXE je nebe a dudy.
Tak teď nevím, jestli jim věřit a změnit nebo nechat ekonto komplet za stávajích podmínek a uvidí se, jak to funguje.
Osobní účet máme navázaný na firemní konto a tvrdí, že když změníme, a změnit musíme ( ekonto komplet) na nový aktuální tarif, že musíme změnit i program u navázaných osobních účtů.
A to shledávám jako velmi nevýhodné.
Zajímavě nastavili pravidla od ledna.Co platilo, neplatí.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 14. 1. 2020 12:17

STYLE není zdarma, nemá to být KK EASY?
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků