Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 1. 2020 20:27

Účet je měsíc aktivní, ale TP stále nepřeveden. Tak nevím nevím, jestli někde není chyba. Na infolince neporadila, prý to předá dál, ale známe, jak to bývá se zpětným kontaktem...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 1. 2020 20:58

To je u UCB normální :). Mně na přelomu října/listopadu 2018, když jsem U-konto s podobnou akcí zakládal na pobočce já, asi 14-20 dní po zřízení pracovník z pobočky volal, že formulář Žádost o změnu banky z nějakého důvodu nebyl zpracován (nevím už zda ho špatně vyplnil, poslal, zvorala to centrála či tak nějak). A že mám na pobočku přijít podepsat nový. Tedy také zdržení cca měsíc. A to při tom se mnou sjednání i daný formulář sepisoval přímo ředitel dané pobočky, řadoví pracovníci měli klienty. Zjisti si, zda nejde o stejný případ "opomenutí" :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 15. 1. 2020 23:42

zdá se (alespoň u mne) že si už ošetřili CB v Ušetřete. S aktivovanou akcí 2% při nákupu nad 500 v Albertu jsem udělal 4 nákupy s plným CB a u Slev k vyplacení se dívám, že mi ke 3 z nich už dali stejnou částku mínusem. Udělal jsem všechny 4 v rozmezí asi 7 dnů, třeba jsem na sebe jen příliš upozornil a jiným to pojede se střídmostí dál.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 1. 2020 04:06

Není to jen, že byla částka vyplacena? Výplatní den je vždy patnáctého a posledního, uvidíme, jestli dorazí něco na účet. Nerad bych mých 17 cashbacků dělal zbytečně :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 16. 1. 2020 06:35

pokud jsi bral rohlik za 1,9 s plnym cb tak to mame vyvar 1020kc - rohliky. Krasna akce.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 1. 2020 07:35

PatrikChrz píše:Nerad bych mých 17 cashbacků dělal zbytečně :D

aha, tak to jsem nebyl já, kdo upozornil. Už dříve blokli ty, kteří měli na jednu výplatu bonusů přes 1000 Kč, člověk který "utratí" během půl měsíce v Albertu 51000 vyčnívá už docela dost a někomu stojí za to se na to blíže podívat.
Už mnohokrát tu padlo obecně platící "nemusí pršet, stačí když kape". Kohoutek tedy možná opravili.
Možná bychom mohli říct "Patriku děkujem", ale kdo ví jak to je.
Naposledy upravil A1rh- dne 16. 1. 2020 08:49, celkově upraveno 1
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 16. 1. 2020 08:18

Mně už odměny s CB zařízli v polovině listopadu, prostě se vůbec neobjevily v U-šetřete aplikaci, takže to možná dělají nějak postupně...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 16. 1. 2020 12:36

Mají v tom bordel a to je jen dobře. Víc bych to nekomentoval =D
Air to zařízla rychle, UCB je banka jen na bonusy. Peníze bych jí nesvěřil a mít to jako hlavní banku může jen masochista.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 1. 2020 17:18

Já se ze své chyby Albert čerpání u UCB poučil: když jsem dělal 3 či víc CB měsíčně v hodnotě nad 2000 Kč (typicky plných 3000), téměř vždy mi to smazali. Teď v prosinci ke konci minulé Albert akce (100 Kč za nákup nad 1000 Kč) jsem dělal CB jen 1000 Kč a jen 2x za půl měsíce (frekvence výplat je u UCB právě vždy po půlce měsíce) a taková odměna (200 Kč za první i druhou půlku prosince) pak prošla. Fakt stačí když kape, jinak to mažou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wetherek 19. 1. 2020 09:13

zapojil jsem se do akce na založení účtu za 2000 Kč, splnil podmínky akce, ale dnes uplynulo 45 dní a odměna nikde. Měl někdo taky problém s připsáním odměny? Případně jak nejlépe reklamovat? Zakládal jsem on-line, rušil účet u AIR bank, trvalý příkaz převeden, klient jsem nebyl, 2000 kartou utraceno ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 19. 1. 2020 09:42

V UCB neví pravá ruka co dělá levá. Pokud jste splnil opravdu všechny podmínky z této akce dle jejich vydaných pdf pravidel, tak reklamovat na jejich email kontakt a pokud nebudou reagovat (což se u této banky stává), tak urgovat na pobočce a nejlépe přímo s předvedením direktora pobočky. ;-)
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 1. 2020 10:18

Zapomel jsem v prosinci udelat povinny obrat na UCB 8-S
Kdy muzu ocekavat poplatek 199Kc? Koncem ledna? Pripadne lze s nima nejak to vykomunikovat a poplatek zrusit?
My bad, ale z principu, kdyz poplatek neodpusti, budu se muste s nima rozloucit...
Naposledy upravil slavo963 dne 19. 1. 2020 10:40, celkově upraveno 1
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod libol 19. 1. 2020 10:24

Mi poplatek neodpustili, i když to nebylo přeposílání, měl jsem tam platby, trvaláky. Jen jsem dostal prachy v hotovosti a ty tam vložil - místo vložení jnde a přeposlání. Už jsem se s nima rozloučil - i když tohle nebyl hlavní, ani jediný důvod - prostě mi ta parodie na banku za těch pár peněz nestála.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 1. 2020 10:42

jj, ja tu banku krome tech CB do alberta defakto pouzival velmi sporadicky. Hrozny(nejhorsi ze vsech bank asi) cut-off time, hrozny IB a smart banking...puvodne zamyslel prechod na Premium,ale nakonec si vystacil s Erste Premier....
Nj, ani se nebudu pokouset a ucet zrusim a snad za rok bude akce na zalozeni s peknym bonusem. No nic jeste banku podojim na albertu a cau
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod filas81 19. 1. 2020 13:57

mě to naučtovali poslední den v měsíci. Měl jsem taky problém, že jste vložil na pokladně místo poslaní na účet. Shrábnu poslední stovku jako bonus a čau. BTW CB do alberta už mi taky připsali jen částku vočesanou vo CB, takže nejvyší čas udělat pápá..
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků