mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 16. 1. 2020 18:02

Vyhráli jste někdo (anebo víte o někom), kdo vyhrál v té jejich soutěži splnění snu za 20 000 Kč ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 16. 1. 2020 20:30

Já nic a známí v okolí také nic. Je nějak ticho po pěšině.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 1. 2020 13:26

Trochu matematiky to chce :). mBank, pokud se nemýlím, má počet klientů v řádu stovek tisíc. Tu reklamu o soutěži poslali jistě všem, no a Češi jsou soutěživí, zde je to ani nic nestálo, zúčastnil se tedy jistě nemalý počet... Takže pravděpodobnost, aby ve vašem okolí někdo vyhrál, je sice vyšší než výhra Jackpotu ve Sportce, ale stále velmi nízká.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Markil 17. 1. 2020 15:43

To je úplně jedino, ale měli by někde zveřejnit výsledky... Tahle je to absolutně nedůveryhodná akce...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 1. 2020 15:58

Přesně tak, výsledková listina by měla být zveřejněna. Navíc podmínkou bylo každý měsíc založení nového cíle a připsání alespoň jedné transakce na ten cíl. Myslím si tedy, že určitě na to někdo zapomněl anebo to někdo nehrál, protože to bylo "pracné". Přece jenom má existovat 150 výherců, takže velké číslo, abychom alespoň o jednom někdo věděli..Plno lidí má navíc mbank účet mrtvý...NA FB píší, že všichni výherci již byli kontaktováni.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 17. 1. 2020 20:19

Cože? Každý měsíc nový cíl? To ne, každý měsíc musela být jen transakce, pokud vím.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 1. 2020 21:24

Cituji pravidla (bod 4.1):

"Za každý měsíc v době trvání soutěže vylosuje mBank 50 soutěžících (dále jen „výherce“)
z klientů, kteří si v daném měsíci založili účet mSpoření nebo nastavili nový cíl v rámci již
založeného účtu mSpoření, a na jejichž účtu mSpoření byla v daném měsíci realizována alespoň
jedna spořicí transakce ve výši nejméně 1,- Kč (za spořicí transakci se považuje pouze transakce
ve smyslu čl. 6.4.14 písm. a) Všeobecných obchodních podmínek pro zakládání a vedení účtů
fyzických osob). "
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 19. 1. 2020 14:41

kapříci připluli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 19. 1. 2020 20:57

ja uz jsem ztratil pochopeni z ceho jsou kaprici z mbanky
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 1. 2020 22:15

Dva typy kreditek, max 200 Kč/m. z každé.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 1. 2020 09:48

minarjo píše:@noi2, čulibrk:
Ti doporučení nic špatně ani nemuseli udělat, pak by odměnu neměli nejspíš ani oni (třeba když by zapomněli na přihlášení skrz Smartbanking apod.). Spíše @čulibrk rozdal doporučení, i když mu tuto možnost banka emailem jmenovitě nenabídla, takových zde bylo více, co to v rozporu s pravidly zkusili ve stylu "co kdyby to vyšlo". Tentokrát je dle podmínek u stávajících klientů fakt nutné být bankou jmenovitě osloven, jde přeci jen o větší odměnu než jindy a už se to zde řešilo i s jasnou citací z PDF pravidel pro doporučujícího.
Nebo čulibrk snad email dostal? Domnívám že že ne hlavně proto, že ti co osloveni bankou byli, tak dostali odměnu současně s doporučeným, já to tak měl ve všech 3 případech a ostatní (co nabídku banky dostali) zmiňují totéž.


Takže Minarjo, nebyl jsem osloven od mBank, 2 lidi se přes mě zaregistrovali a po podání reklamace jsem včera dostal 2x 1200 Kč, takže opět tvoje "teorie" se ukázala jako neplatná. o<:)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 1. 2020 10:22

Gratuluji, ale myslím, že spíš rozhodla Tvoje "drzost", než že by to bylo v souladu se záměrem mBank. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 24. 1. 2020 10:37

Ne nadarmo říká staré vojenské pořekadlo: „Voják se stará, voják má." :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 1. 2020 12:04

Máme v rodině účet který nebyl osloven ze strany mBank,přesto to zkusil a doporučil nakonec 4lidi, včera připsány 4 odměny. Ale doporučený je dostali už dávno a i když to vypadalo že nakonec fakt nic nepříjde tak mBank překvapila a nic se nereklamovalo připsaly to samy od sebe.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 24. 1. 2020 12:51

Tak to vypadá, že včera proběhl hromadný přípis všem, co někoho doporučili. Také jsem byl po více než měsíci mile překvapen. Reklamaci jsem nepodával. Smířil jsem se s tím, že nárok nemám :-)
Fox21
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků