ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 17. 1. 2020 12:15

Tak už někomu přišla odměna 1000 Kč za založení Plus Konta v minulém měsíci? Mělo to přijít do 15.1.2020, ale já na účtu odměnu nemám.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 17. 1. 2020 12:37

Ja uz dostal celkem 2000 za listopad i prosinec, a to na jeden ucet Csob, jeste cekam v lednu dalsi 500, rad poradim do SZ s mail adres i jak na dalsi vyssi bonusy sazkovek )))
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod chrudimi 17. 1. 2020 13:56

y2key píše:Tak už někomu přišla odměna 1000 Kč za založení Plus Konta v minulém měsíci? Mělo to přijít do 15.1.2020, ale já na účtu odměnu nemám.


Odměna se může zdržet, mě v prosinci přišla až 19.12., o den dříve jsem urgoval a odpověď přišla až v lednu s tím, že vyhodnocení kampaně je časově náročné, takže to asi dělají ručně.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 17. 1. 2020 14:47

já měl mít do 15.1. připsáno 500 za poštovní účet, nepřišla, dnes jsem volal na infolinku a založili reklamaci.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 17. 1. 2020 16:20

500 za založení plus konta (podle starých podmínek platných do konce roku 2019) mají dle pravidel vyplatit do konce ledna. Zatím nic nedorazilo, tak jen doufám, že si nespojili staré a nové pravidla dohromady (ve starých ještě nebyla zmínka o vlastnictví poštovního účtu, který mám a nebylo ani třeba provést platby).
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 17. 1. 2020 19:21

V podmínkách, které platily od 2.1.2019 - 31.12.2019 - Založení Plus Konta v rámci akce Ušetřeno s odměnou 1000 Kč byl termín 15. den v následujícím měsíci. Bohužel teď nemohu ty podmínky najít a oni to mezitím chytře přepsali na nové podmínky platné do konce roku 2020, kde už jsou pravidla pozměněná. Ani na webu jsem původní podmínky nedohledal.
Nemá je prosím někdo uložené?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 1. 2020 15:53

Když posílám uvnitř skupiny ČSOB peníze mezi účty do ČSOB nebo PS, zobrazí se mi jako odesílateli po provedené platbě jméno příjemce ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 15:58

Zkus a uvidis :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 20. 1. 2020 16:10

Sám sobě to vidím, ale zda to funguje i mezi jinou osobou ve skupině ČSOB ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vpe 20. 1. 2020 16:55

No však, pošli 0,01 Kč na libovolný /0300 účet a uvidíš. A že jich je na internetu těch 0300 účtů asi mraky...

Jednu chvíli se to jméno zobrazovalo i z cizích bank někde, ale asi jen pokud už z toho účtumpeníze předtím (nedávno?) přišly, a teď jde o to zda jen na tvé účty nebo komukoliv :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 1. 2020 20:08

peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 20. 1. 2020 22:27

y2key píše:V podmínkách, které platily od 2.1.2019 - 31.12.2019 - Založení Plus Konta v rámci akce Ušetřeno s odměnou 1000 Kč byl termín 15. den v následujícím měsíci. Bohužel teď nemohu ty podmínky najít a oni to mezitím chytře přepsali na nové podmínky platné do konce roku 2020, kde už jsou pravidla pozměněná. Ani na webu jsem původní podmínky nedohledal.
Nemá je prosím někdo uložené?


6. Způsob a termíny připsání Odměn
Odměna bude Účastníkovi Akce připsána na Nový účet ve lhůtě do 15. dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci,ve kterém byl Nový účet Účastníka Akce založen.
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 1. 2020 00:35

redhaven píše:Když posílám uvnitř skupiny ČSOB peníze mezi účty do ČSOB nebo PS, zobrazí se mi jako odesílateli po provedené platbě jméno příjemce ?

Jak pro který účet, nelze odpovědět jednoznačně :). Záleží na jeho nastavení a na bankovním podsystému, ve kterém je veden. Ty dva podsystémy paralelně fungují od doby, co ČSOB převzala krachující IPB, snad ještě pořád. Šlo tehdy o systém IBIS (hlavně pro právnické osoby, původní systém ČSOB) a systém Profile (převzatý z tehdejší IPB, vhodnější pro účty fyzických osob, proto si ho pro tyto typy účtů ČSOB od IPB převzala). Přestože za ta léta od převzetí už ČSOB vnitřně ty systémy dost propojila, stále platí, že jsou dva zčásti různé.
A když pošleš v rámci ČSOB/PS platbu do stejného podsystému (tedy pro nás fyzické osoby typicky na jiný účet FO, vedený v pozůstatcích systému Profile z tehdejší IPB-ale tam mohou být i jiné účty, nejen FO), tak se ti jméno příjemce zobrazí, při platbě do druhého systému ale nemusí. A četl jsem někde, že majitel účtu (nejspíš funkční jen u těch firemních účtů) si navíc to zobrazení může povolit/zakázat. Takže je to složitější: systém z dob spojení bank plus nastavení klientem, vše toto má vliv. Byl jsem klientem už tehdejší IPB, o převzetí jsem se hodně zajímal, to byla zrovna má studijní léta...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 21. 1. 2020 07:15

Grupa ČSOB ma problem vyplatit bonus i za zalozeni postovniho uctu v prosinci, na vikendovou mail reklamaci zatim zadna odezva, meli vyplacet pritom do 15. ledna.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Klient ps 21. 1. 2020 07:43

Jestli spíš grupa ČSOB nezařízla grupu z finexpertu.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků