Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 23. 1. 2020 04:26

Tak proto měl HC všechny finty s bonusy jako první ošetřený. Sledují tu všechno i téma Hello Bank!
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 23. 1. 2020 07:35

Vcera jsem si zalozil ke kreditni karte v HB i bezny a sporici ucet a dnes koukam, pres noc se mi v IB objevily dalsi dve kreditni karty. S uverovymi ramci 50k a 40k.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 1. 2020 17:27

mozno Mototechna KK :mrgreen:
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 23. 1. 2020 17:40

To asi ne, ale ted mam 4 kreditni karty. Dle infolinky to je diky uverum, ktere jsem si vzal v minulosti.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2020 19:39

Bože můj, co je to za spolek??!! Před vánoci požádám o převod klasické Hello KK na Mototechna, napíšou mi že to bude 17.1.2020 a teď toto:
Dobrý den,
procházel jsem tu s kolegy z IT problém s nevydanou kreditní kartou Mototechna a díky tomuto technickému omezení počtu karet, které jste u nás už měl, nelze kartu Mototechna vydat. Jinou, radostnější informaci pro Vás nemám.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 23. 1. 2020 20:08

Necham si jednu z tech ctyr prevest na Mototechnu, uvidime jak se s tim poperou.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 23. 1. 2020 20:10

Převést už nelze, jen získat novou v Mototechně. Nebo je nějaká nová výjimka? A už vůbec někdo získal kreditku v Mototechně po lednové aktualizaci systému?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 23. 1. 2020 20:11

čulibrk píše:Bože můj, co je to za spolek??!! Před vánoci požádám o převod klasické Hello KK na Mototechna, napíšou mi že to bude 17.1.2020 a teď toto:
Dobrý den,
procházel jsem tu s kolegy z IT problém s nevydanou kreditní kartou Mototechna a díky tomuto technickému omezení počtu karet, které jste u nás už měl, nelze kartu Mototechna vydat. Jinou, radostnější informaci pro Vás nemám.

A kolik jsi už měl u nich celkem karet? Ať máme představu, kolik toho ještě můžeme dostat, než nás jejich IT omezení taky postihne...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 23. 1. 2020 22:39

Jen E.ON KK nyní převedenou na klasickou Hello KK a ještě mám původní klasickou Cetelem.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 24. 1. 2020 01:57

Delitzsch píše:Převést už nelze, jen získat novou v Mototechně. Nebo je nějaká nová výjimka? A už vůbec někdo získal kreditku v Mototechně po lednové aktualizaci systému?

Když má čtyři kreditky, nedají mu ani novou v Mototechně, musel by nejdříve tři zrušit.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 24. 1. 2020 12:25

čulibrk píše:Jen E.ON KK nyní převedenou na klasickou Hello KK a ještě mám původní klasickou Cetelem.

Aha, tak to je ale známé i oficiálně.. Prostě, aby vydali Mototechnu, můžeš mít max. jednu kreditu od HB.
Pokud bys měl i nadále dvě, tak by to mělo jít... Ale je otázka, kolikrát můžou kartu převést, když jsi jí už jednou předváděl...
Zkusil bych se ptát neofiko cestou, třeba přes to Hello spolu nebo nějaký kontakt v bance, jestli máš z převodu eonu
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mfilip 24. 1. 2020 16:36

homecreditcz píše:
mfilip píše:Ahoj,

dovolte mi 2 dotazy:
1) plati stale, ze kdyz kreditku od Hello bank splatim do konce mesice, tak neplatim poplatek 50 Kc?
2) nevite, jestli toto funguje i u Sikovne karty od Home Creditu?

Diky.


Pěkný den Filipe,

u Šikovné karty je poplatek 59 Kč účtován za vedení účtu (karty) na konci zúčtovacího období (měsíce). Při používání Šikovné karty se Vám vždy vrací minimálně 10% z utracené částky zpět, takže když v utratíte 5900Kč, máte poplatek zpátky. V rámci tohoto poplatku máte asistenční služby, které můžete v nouzi využít.
Díky nim snadno vyřešíte potíže na cestách nebo havárii v domácnosti. Také vám pomohou při hospitalizaci a poradí v právních oblastech. Více najdete zde: https://www.homecredit.cz/kreditni-kart ... /domacnost

Markéta z Home Creditu


Marketo, diky za snahu, ale vse, co jste napsala jsem si zjistil davno sam a na mou konkretni otazku cislo 2 staclia odpoved ano/ne a tu jsem se od vas nedozvedel, ale predpokladam, ze odpoved zni NE.
mfilip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 1. 2020 17:37

Určitě ne.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 24. 1. 2020 17:49

Markil píše: Aha, tak to je ale známé i oficiálně.. Prostě, aby vydali Mototechnu, můžeš mít max. jednu kreditu od HB. Pokud bys měl i nadále dvě, tak by to mělo jít... Ale je otázka, kolikrát můžou kartu převést, když jsi jí už jednou předváděl...

Proč pracujete s možností převodu typu karty, když to podle oficiálního vyjádření banky z ledna 2020 už není možné? Máte informaci, že převody stále probíhají?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fiasky 24. 1. 2020 21:07

Potvrzuji úspěšný přechod ze standardní Hello KK na Mototechnu KK. Co mě ale zarazilo, že mi zmizely z IB všechny historické výpisy nyní již neaktivní standarndní Hello KK a musel bych si o ně (asi) žádat přes žádost o archivní výpisy. A taky, že nálepka k standardní KK je stále aktivní a podle čísla úvěrového účtu je spárována s Mototechnou KK. Nevíte, jestli se nyní platby z Mototechny přidají k transakcím Hello KK za leden a bude to dohromady ve výpise za leden?
fiasky
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků