Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 10. 2. 2020 11:13

Ano, nejde, ani treba BU. Takze si myslim, ze bude potreba projit celym procesem jako "novy klient" dost vopruz.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jirik74 10. 2. 2020 11:16

suram píše:To bude ve středu docela nápor, je to jen pro prvních 10000.


To by jim zase mohlo vydržet několik měsíců. Ono založit si tam účet není úplně jednoduché.
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 10. 2. 2020 11:35

To je zase nedočkavosti :-) jak to, že to nejde založit apod..samozřejmě, že to nejde založit...platí to až od středy 12.2., a až od této doby to půjde založit i online přes internet :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 10. 2. 2020 12:29

ripper6 píše:
PatrikChrz píše:Dnes večer v Radiopaláci

To je zajmava ukazka, kdyby clovek byl bezdomovec, kde se muze skocit zdarma najist, napit a staci mu k tomu co... asi karta v kapse (pokud ji neukradnou)? ;-)


To by nešlo, u vchodu se kontrolují pozvánky.
Naopak předložit kartu Trinity by u kontrolního orgánu vyvolalo velké pozdvižení, tato banka totiž žádné karty nevydává.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IkE Blaster 10. 2. 2020 12:49

Posílal jsem dotaz mailem, volali mi zpět. Dostal jsem trochu jiné informace, tak předávám.

TLDR: nemusím nic měnit ani zřizovat nový účet, stačí když tam ve čtvrtek pošlu 1M a bude se mi to úročit 2.08 %.

Podrobněji: Mám účet Spořicí účet Výhoda+ AKCE CZK (1.58 %, zřízen na začátku jejich předchozí akce), aktuálně už delší dobu se zůstatkem 0 Kč. Bylo mi řečeno, že bude nastaveno nové "pásmové" úročení (při překročení částky se celý vklad úročí jiným procentem) a budou o tom během středy/čtvrtka informovat klienty zřejmě přes SMS. Údajně tam budou tři pásma - 1.58 %, 1.88 % a 2.08 %. Bohužel jsem přeslechl tu hranici mezi 1.58 a 1.88 (skoro mám pocit, že říkali od 1 Kč 1.88). Každopádně nad 1M bude 2.08, stejně jako u nových účtů. Bylo mi zdůrazněno, ať tam peníze převádím až po té středě.

Uvidím tedy co ještě pošlou v SMS/mailu.
IkE Blaster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 10. 2. 2020 13:01

IkE Blaster píše:Bylo mi zdůrazněno, ať tam peníze převádím až po té středě.

Jo, tak to bude ono ocekavane, pouze "na nove vklady", predpokladam, ze teda to prvni pasmo do 1.58% bude od 0-vyse vkladu v utery.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 10. 2. 2020 13:12

No jestli na nové vklady, tak myslíte, že má smysl stáhnout odtamtud peníze? Mám teď úročení 1.58% do 1M a 2% na další 1M.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ski1961 10. 2. 2020 13:22

Takže mi to nedalo a zkusil jsem tam zavolat, po tom, co se tady objevil ten koment o té sms současným klientům. Mám tam taky nyní spořák Výhoda+ s korunovým zůstatkem, tak jsem se ptal, zdali bude nutné zakládat nový účet, samozřejmě se všema procedurama, jako když se zakládal ten současný ( tedy ofocený OP apod.) údajně to bude nutné i pro ty, kdo už tam účet mají.
Bylo mi řečeno, že ještě není rozhodnuto, kterých klientů se ta SMS bude týkat. Údajně dle operátora se jedná, že ti, kdo tam mají přes 1M nebo kdysi měli, tak by snad nemuseli ten nový účet zakládat. Vzhledem k tomu, že to startuje ve středu a do té doby musí být vše známo, tak prý nejpozději zítra obdrží SMS ti, kterých se to bude týkat,aby nemuseli zakládat účet nový. Prý pokud SMS zítra neobdržím, tak se mi to netýká a musím si založit účet nový.

Jinak jsem docela zvědavý, jak dlouho tahle úroková sazba vydrží, tipuju to na pár měsíců ? :-D
Naposledy upravil ski1961 dne 10. 2. 2020 15:09, celkově upraveno 1
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 13:25

Tohle bude ještě hodně zajímavé... O:-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 10. 2. 2020 14:39

noi2 píše:No jestli na nové vklady, tak myslíte, že má smysl stáhnout odtamtud peníze? Mám teď úročení 1.58% do 1M a 2% na další 1M.


Mám ten samý "problém" a tak jsem se hned ráno e-mailem zeptal osobního bankéře, zda tuto rošádu mám udělat (abych se na nové vklady od středy kvalifikoval) nebo to provedeme nějak civilizovaněji, ale dosud bez reakce.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 2. 2020 14:57

Ticho proto, že by bylo zvláštní, kdyby si (před) zvýšením úrokových sazeb (kvůli podmínce "na nové vklady") způsobili run na banku. Kdyby se v mezičase odhodlala ke zvýšení třeba i Creditas nebo Moneta, tak by se jim vklady také nemusely vrátit zpátky, že... :nenapadne :hm
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 2. 2020 16:01

To je pakárna s tím "na nové vklady". Člověk neví jestli má dnes vše vynulovat nebo jestli to nebude zbytečný.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 10. 2. 2020 16:20

Nechal jsem to tam :)
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 10. 2. 2020 16:22

já to přesunul
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 10. 2. 2020 17:09

Nevíte, jak se u této banky stát Privátním klientem? Měl jsem za to, že banky sami osloví klienty s nabídkou privátního přístupu, ale tady na foru čtu, že je potřeba si o Privat sám zažádat?
Děkuji za zkušenosti.
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků