Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 12. 2. 2020 08:49

Jo, teď mi to přišlo také. To jsem rád, že se mi do té šaškárny nechtělo chvátat... :)
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 12. 2. 2020 08:50

Ten samý email před 5 min. Měl jsem řadu měsíců vynulovaný účet 1,58%. Takže žádnou šaškárnu s novým zakládáním nemusím absolvovat..
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 2. 2020 08:54

Nechápu proč všichni na základání tolik spěcháte, a to z několika důvodů:
1) platí pro prvních 10 tisíc účtů. To si fakt myslíte, že ta hranice padne za den, týden? Minulá akce byla na 8 tisíc účtů a odolala jak dlouho přesně? Tuším že přes půl roku! (a to tehdy také patřil úrok 1,58% k nejlepším)
2) jasně avizovali, že mnohým překlopí stávající účet na novou sazbu, to nestačilo pár dní počkat? Je přeci jasné, že před začátkem akce, dokud úrok neplatí, to udělat sotva mohli.
3) mnozí zakládali snad už po půlnoci :D. To s ohledem na body 1) a 2) si fakt myslíte, že bankéři kvůli vám budou pracovat v noci, tedy založí to hned, resp. změny stávajícího účtu dle bodu 2) udělají hned po půlnoci? V automatizaci v Trinity moc nevěřte, tam účty schvalují, info o změně starého na novou sazbu zasílají atd. živí lidé, ne automat, tak pokrokoví ještě nejsou :)
4) email s navýšením u stávajícího účtu mi v 8:37h přišel také, přestože u nich nemám už minimálně 4 měsíce ani korunu! (odlito do Wustenrot a Creditas). Takže to evidentně dnes ráno zaslali hromadně všem, co mají předchozí typ účtu.

Tedy: stačilo POČKAT, to je vše. Ach ta ukvapenost, přitom se stačilo poučit z loňské akce a fakt nespěchat :)
Naposledy upravil minarjo dne 12. 2. 2020 08:59, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 08:59

Super, taky jsem si nedočkavě požádal o nový účet, aby mi ta akce neutekla :D a po odeslání žádosti koukám, že v emailu mám informaci o překlopení stávajícího účtu na ten nový. :D
Neměl jsem na něm nic, poslední stovku jsem převedl někdy v půlce ledna.

To asi nebudu ten nový účet aktivovat tou první platbou, co vy další netrpěliví? :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 12. 2. 2020 09:03

myšpulín píše:To asi nebudu ten nový účet aktivovat tou první platbou, co vy další netrpěliví? :D

Taky ne.

Poslal jsem si před chvílí na stávající Výhoda+ z wurstu zatim 250.000 - chci vidět, jak se to změní na 1,88%, pak teprve doposlu vic do zustatku pres mega
Naposledy upravil Taki dne 12. 2. 2020 09:03, celkově upraveno 1
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 2. 2020 09:03

Aby nedošlo k dalším dotazům a ukvapeným závěrům, je dobré číst ten email z Trinity až do konce, zejména pasáž:
Trinity Bank v emailu píše:Váš současný zůstatek zahrneme do akce Narozeninová Super Výhoda+ a celý zůstatek na účtu Vám
budeme úročit uvedenou úrokovou sazbou odpovídající uvedené výši celkového zůstatku na účtu.
Převod svého stávajícího účtu na Narozeninovou Super Výhodu+ si můžete ověřit ve svém účtu
Internetového bankovnictví Trinity Bank od 13. 2. 2020.

Takže dnes tam ještě zvýšení zobrazených úroků nehledat!
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Taki 12. 2. 2020 09:04

To, že si můžu převod účtu ověřit přeci neznamená, že neplatí, co je v tom mailu psáno výše.
Zvýšení úroků se tam dnes tedy ještě zobrazit nemusí, ale platit ode dneška už by mělo.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 12. 2. 2020 09:08

Zmatky nad zmatky. Jako by to nemohli rovnou napsat do pravidel té akce. No nic, aspoň není potřeba šaškovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 09:10

Mně nabídka na překlopení nepřišla. Loni jsem tam ale měl jen 240k (1,58%), pak asi půl roku skoro nulu a teď pár týdnů 100k.

Tak s automatickým překlopením asi nemám počítat, co?
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 2. 2020 09:15

@L - Core, ještě počkej, asi posílají v dávkách. Já tam na tom akčním Výhoda+ za 1,58% vloni měl chvíli asi 200k a teď už několik měsíců od podzimu ani korunu a přišlo mi to i tak. Nebo koukni v emailu do Spamu/Hromadných.

@Taki:
Poslat můžeš, změnu úroku a názvu účtu v IB hledej ale až zítra během dne, až se bankéři na tu aktualizaci vyspí :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod bichon824 12. 2. 2020 09:28

Na moji inteligenci je to skutečně zmatek. Počkám do zítřka. Dosud jsem tam měl 1,38 + 2 procenta, tj. 1,69. Bohužel jsem se vzpamatovával z operace a tak jsem na účet kašlal. Teď na to koukám, že je tam najednou 1,87 procent, aniž bych dostal email nebo něco s účtem dělal (jde o výhoda +)
bichon824
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 12. 2. 2020 09:33

Taki píše:Teď mi došel mail:

Vážený kliente,
děkujeme, že jste s námi a rádi bychom společně s Vámi oslavili úspěšný první rok fungování Trinity
Bank na bankovním trhu. Proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku na spořicím účtu
„Narozeninová Super Výhoda+“, s nadstandardní sazbou 2,08 % p.a.
Jelikož si vážíme Vaší podpory, přijměte od nás tento dárek k narozeninám jako první. Pro získání
nabídky není nutné, abyste si zakládali nový účet. Od 12. 2. 2020 Vám nastavíme „Narozeninovou
Super Výhodu+“ automaticky na Vašem stávajícím spořicím účtu Výhoda+ AKCE a Vy můžete plně využívat
všech výhod, které tato nabídka přináší – aktuálně nejvyšší sazba na trhu, kterou se Vám úročí celý
Váš zůstatek. Navíc máte Vaše uložené peníze kdykoliv k dispozici. Tento účet je k dispozici bez
omezení výše vkladu, bez nutnosti vedení běžného účtu nebo nutnosti využívání dalších bankovních
produktů.


Taky to mohli poslat dřív, než jsem si založil nový účet.. Tak to tam zkusím poslat a uvidím, zda se změní v IB úročení..


Také jsem teď tento email s nabídkou našel ve schránce. Jsem tedy pevně napnutý, jak a jestli zareagují i jiné banky, i když z 2. strany na přesouvání peněz za lepšími podmínkami jsem si zvykl a beru to jako zábavu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 12. 2. 2020 09:39

Přátelé neblázněte a nechvátejte..vypadá, to, že všichni, kdo tam měli předtím tu výhodu + s 1,58% tak nemusí nic zakládat..mně to přišlo taky před chvílí a to jsem tam měl peníze jen měsíc a od loňského července ani korunu..

1.jpg
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 09:40

L - Core
Počkej.. standardně takové marketingové rozesílání trvá hodiny + to může zpozdit i strana na příjmu. Můžu ti potvrdit, že email někdo dostal již po 8h a někdo teď. Stejně tak chodí měsíční výpisy. Nevěřím, že by to neudělali automaticky všem a ještě by to nesmyslně selektovali a nutili někoho zakládat nový resp. stejný účet. Správně to nedočkavcům mělo hlásit, že už klienti jsou, tak třeba příště :-) Sám čekám, co z toho nakonec vyleze, ale email už mi přišel. Jsem rád, že to nemusím řešit.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 12. 2. 2020 09:42

Taky jsem stihl založit, než přišel mail o překlopení, tak holt nepošlu aktivační platbu a účet zase zruší.
chrudimi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků