Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 15:55

Můžeš zkusit napsat výpověď a vložit ji jako soubor v IB. Ale jestli to projde, kdoví...

=======

Jinak je to fakt masakr. Už 9 825 narozeninových účtů zbývá jen. :nenapadne
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 12. 2. 2020 15:57

jo, jde to
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 17:35

Hlásím, že mi konverze starého účtu (1,58) neproběhla, ale přišly mi údaje k novému účtu a pokyn o provedení propojovací platby (odesláno). Na starém je 100k.

Vážený kliente,

dovolujeme si Vás informovat o úspěšném zpracování a schválení Vaší žádosti č. ZAD-000000**** ze strany TRINITY BANK a.s. V příloze této zprávy Vám zasíláme kompletní smluvní dokumentaci k účtu číslo 000000-000*********/2070 sjednaném prostřednictvím uvedené žádosti.

Pro úplnou aktivaci uvedeného účtu je nutné na něj zaslat první platbu v libovolné výši, min. však 1 Kč, z Vašeho účtu č. ***********, který jste uvedl v on-line žádosti.

Jakmile bude první platba úspěšně připsána na účet, dojde ve večerních hodinách k úplné aktivaci účtu a od té chvíle budou Vaše prostředky úročeny příslušnou úrokovou sazbou. Následující pracovní den Vám bude v ranních hodinách zaslána SMS s heslem k přihlášení do internetového bankovnictví (pouze však v případě, že jste doposud službu Internetového bankovnictví TRINITY BANK a.s. nevyužíval). Přihlašovací jméno pak naleznete v dokumentu Protokol ke službě k internetovému bankovnictví, který je součástí přiložené smluvní dokumentace.

Pokud nedojde k připsání platby ze zadaného účtu do 60 dnů ode dne podání žádosti o založení účtu, bude účet zrušen.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese zalozenionline@trinitybank.cz nebo na bezplatné lince 800 919 919.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

S přáním pěkného dne

Vaše TRINITY BANK
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2020 17:39

L - Core píše:No a mně teď bankéř řekl, že se mě automatická změna účtu týkat nebude, že se týká jen těch s nulovými zůstatky (a já tam mám 100k). Ten nový účet bude samozřejmě úročen novou sazbou (do 2,08%).

Ale: budou prý posuzovat stav 10.2.2019, pokud někdo pak vybere a vloží, bude to posuzováno jako porušení podmínek a i nový účet bude úročen 1,58% bez ohledu na zůstatek. ...


Podmínky jasně mluví o 12.2.2020.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 18:08

Tak teď nevím, původní účet u Trinity mi změnili na ten narozeninový a nový čeká na aktivační platbu. Aktivovat či ne?
Aby mi i bez aktivace jejich systémy nezměnili ten narozeninový na ten nový a starý vrátili na ten bez výhod?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2020 18:25

Na pobočce ve Zlíně odpoledne klid, jako by žádná akce nebyla. Za cca 10 minut účet založen a aktivní.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 12. 2. 2020 20:49

Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 20:55

A kdo musel aktivovat online nově založený účet, už máte aktivováno?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2020 21:00

y2key píše:Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?

Na novém účtu Narozeninová Super Výhoda+ 0 Kč, 1,58 %.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 12. 2. 2020 21:19

y2key píše:Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?


stačilo by se podívat pár příspěvků zpět, kde jsem dokonce dával screen z IB..po připsání peněz se úroková sazba upravila dle částky..v mém případě 1,88%.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 12. 2. 2020 21:27

spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 12. 2. 2020 21:39

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?
hustý :-D
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 12. 2. 2020 22:17

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?


A není to málo, Antone Pavloviči? :hm :lol:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 22:27

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?


to si vážně tolikrát prošel proces sjednání online ? tys to chtěl mít teda podchyceno... :-)

O pár řádků víš psali, že by to mělo jít zasláním vyhotovené výpovědi přes zprávu v IB. Pokud zkusíš, dej vědět, jak to dopadlo. Třeba se to bude někdy hodit. Díky
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 12. 2. 2020 22:53

Kdysi jsem četl, že děti do 10 let nechápou ironii... asi to neplatí jen o těch dětech :D
hopo.hopo
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků