Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 15:55

Můžeš zkusit napsat výpověď a vložit ji jako soubor v IB. Ale jestli to projde, kdoví...

=======

Jinak je to fakt masakr. Už 9 825 narozeninových účtů zbývá jen. :nenapadne
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 12. 2. 2020 15:57

jo, jde to
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod L - Core 12. 2. 2020 17:35

Hlásím, že mi konverze starého účtu (1,58) neproběhla, ale přišly mi údaje k novému účtu a pokyn o provedení propojovací platby (odesláno). Na starém je 100k.

Vážený kliente,

dovolujeme si Vás informovat o úspěšném zpracování a schválení Vaší žádosti č. ZAD-000000**** ze strany TRINITY BANK a.s. V příloze této zprávy Vám zasíláme kompletní smluvní dokumentaci k účtu číslo 000000-000*********/2070 sjednaném prostřednictvím uvedené žádosti.

Pro úplnou aktivaci uvedeného účtu je nutné na něj zaslat první platbu v libovolné výši, min. však 1 Kč, z Vašeho účtu č. ***********, který jste uvedl v on-line žádosti.

Jakmile bude první platba úspěšně připsána na účet, dojde ve večerních hodinách k úplné aktivaci účtu a od té chvíle budou Vaše prostředky úročeny příslušnou úrokovou sazbou. Následující pracovní den Vám bude v ranních hodinách zaslána SMS s heslem k přihlášení do internetového bankovnictví (pouze však v případě, že jste doposud službu Internetového bankovnictví TRINITY BANK a.s. nevyužíval). Přihlašovací jméno pak naleznete v dokumentu Protokol ke službě k internetovému bankovnictví, který je součástí přiložené smluvní dokumentace.

Pokud nedojde k připsání platby ze zadaného účtu do 60 dnů ode dne podání žádosti o založení účtu, bude účet zrušen.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese zalozenionline@trinitybank.cz nebo na bezplatné lince 800 919 919.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

S přáním pěkného dne

Vaše TRINITY BANK
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 12. 2. 2020 17:39

L - Core píše:No a mně teď bankéř řekl, že se mě automatická změna účtu týkat nebude, že se týká jen těch s nulovými zůstatky (a já tam mám 100k). Ten nový účet bude samozřejmě úročen novou sazbou (do 2,08%).

Ale: budou prý posuzovat stav 10.2.2019, pokud někdo pak vybere a vloží, bude to posuzováno jako porušení podmínek a i nový účet bude úročen 1,58% bez ohledu na zůstatek. ...

Podmínky jasně mluví o 12.2.2020.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2020 18:08

Tak teď nevím, původní účet u Trinity mi změnili na ten narozeninový a nový čeká na aktivační platbu. Aktivovat či ne?
Aby mi i bez aktivace jejich systémy nezměnili ten narozeninový na ten nový a starý vrátili na ten bez výhod?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2020 18:25

Na pobočce ve Zlíně odpoledne klid, jako by žádná akce nebyla. Za cca 10 minut účet založen a aktivní.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 12. 2. 2020 20:49

Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 2. 2020 20:55

A kdo musel aktivovat online nově založený účet, už máte aktivováno?
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 12. 2. 2020 21:00

y2key píše:Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?

Na novém účtu Narozeninová Super Výhoda+ 0 Kč, 1,58 %.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 12. 2. 2020 21:19

y2key píše:Jakou máte úrokovou sazbu v IB u Spořáku "Narozeninová Super Výhoda+" ? Změnila se Vám úroková sazba automaticky po nalití peněz?

stačilo by se podívat pár příspěvků zpět, kde jsem dokonce dával screen z IB..po připsání peněz se úroková sazba upravila dle částky..v mém případě 1,88%.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 12. 2. 2020 21:27

spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 12. 2. 2020 21:39

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?
hustý :-D
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 12. 2. 2020 22:17

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?

A není to málo, Antone Pavloviči? :hm :lol:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fox21 12. 2. 2020 22:27

to si vážně tolikrát prošel proces sjednání online ? tys to chtěl mít teda podchyceno... :-)

O pár řádků víš psali, že by to mělo jít zasláním vyhotovené výpovědi přes zprávu v IB. Pokud zkusíš, dej vědět, jak to dopadlo. Třeba se to bude někdy hodit. Díky
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 12. 2. 2020 22:53

Kdysi jsem četl, že děti do 10 let nechápou ironii... asi to neplatí jen o těch dětech :D
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka