Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 15. 2. 2020 00:21

Zakládal jsem po půlnoci jak to otevřeli, žádost byla 8902
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 09:14

Možná je to tak myšleno, narozeninová akce pro prvních 10000 žádostí od založení TB? Proto mění narozeninovou úrokovou sazbu i u spořících účtů založených v minulosti?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 15. 2. 2020 09:20

U Trinity chválím, že zveřejňují v IB denní úrok, i když nezdaněný. U ostatních bank to neznám.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dala67 15. 2. 2020 10:09

k dokonalosti už jen chybí mobilní aplikace, alespoň já ji nenašel :-(
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 15. 2. 2020 10:53

Apku nemají,podle slov bankéře ani nechystají.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod RomannX 15. 2. 2020 11:16

Zajímalo by mě, proč mob. aplikaci, připadá mi zbytečná. Trinity se zaměřuje na úspory, ne jako běžný účet ... pro platby atd. Jednou vložím peníze, třeba za rok vyberu, proč to mít v mobilu?
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ski1961 15. 2. 2020 11:17

Jak jsem si tady tak udělal obrázek, tak když tam zavoláte 5x a zvedne to 5 různých lidí, budou Vám říkat rozdílné informace, takže na tyhle info se bohužel spolehnout nedá..viz ted příspěvek nade mnou, že dle slov bankéře mobilní aplikaci nechystají..a já dostal tento týden po telefonu informaci, že letos určitě bude, prý jedna z priorit..tak asi tak :-)

@RomannX
to, že je pro Vás mobilní aplikace zbytečná neznamená, že je zbytečná i pro ostatní, mají i klasické běžné účty a to je dneska skoro povinnost takovou apku mít..třeba na jejich FB stránce po této aplikaci volají klienti už dlouho :-)
Naposledy upravil ski1961 dne 15. 2. 2020 11:29, celkově upraveno 1
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 15. 2. 2020 11:23

Brněnská pobočka mne nepříjemně překvapila - jediná pracovnice v místnosti a všechny příchozí hned pakovala ven. Pouze nabídla sjednání termínu, protože prý má klienty předem objednané po 30 min na celé odpoledne.

Téhož dne v Creditas byly pracovnice 3, aktuálně jedna obsazená a další vše vyřešila do pěti minut. Ve Fio napoprvé narváno lidmi, za hodinku při cestě zpět už prázdno a ihned vyřízeno.
Tak doufám zase aspoň rok nemusím na žádnou pobočku ;-)
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 15. 2. 2020 11:25

Na co u spořicího účtu aplikace? Spíš by mohli něco udělat s IB, to je velice základní a velice omezeně použitelné. Zadáte třeba budou příkaz, chcete zkontrolovat parametry, a on to nejde - zobrazuje to jen cílový účet, ale třeba VS a další podrobnosti ne.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 2. 2020 11:33

Že v Creditas nebyl skoro nikdo, to se ani nedivím. :mrgreen: :nenapadne
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 15. 2. 2020 11:39

Spíš na co běžný účet: rozdíl mezi běžným účtem a spořicím účtem je víceméně v trvalých příkazech a inkasech. Kromě těchto dvou věcí skoro všechny ostatní platby zastane spořicí účet úplně stejně (tedy obzvlášť s okamžitými platbami na nějaký jiný účet, ke kterému je karta, což momentálně není případ Trinity), a je tedy užitečné mít k němu i možnost posílat peníze kdykoli a odkudkoli, tj. aplikaci.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod dala67 15. 2. 2020 11:39

RomannX píše:Zajímalo by mě, proč mob. aplikaci, připadá mi zbytečná...., proč to mít v mobilu?


Např. pro to "mít finance pod kontrolou" ? Nejlépe na mobilní aplikaci zareagovala Air Bank, kde aplikaci nyní využívá pomalu 0,5 mil klientů. 1/3 nových klientů AB si zakládá účet pomocí apky. Creditas s apkou Richee má také slušně v tomto směru našlápnuto, zvláště v dnešní době, kdy více účtů začíná být běžné. Navíc zrychlení potvrzování plateb pomocí biometrických údajů potvrzuje, že mobilní bankovnictví již není nadstandard, ale priorita.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 2. 2020 12:43

suram píše:Možná je to tak myšleno, narozeninová akce pro prvních 10000 žádostí od založení TB? Proto mění narozeninovou úrokovou sazbu i u spořících účtů založených v minulosti?


To ne, protože by zobrazovaný "počet zbývajících účtů" nezačínal na hodnotě 10000.

RomannX píše:U Trinity chválím, že zveřejňují v IB denní úrok, i když nezdaněný. U ostatních bank to neznám.


Trinity má totiž denní úročení vkladu.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 15. 2. 2020 13:11

Úplně by stačilo, kdyby šla banka přidat do Richee, podobně jako Wurst.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2020 13:28

MP007 píše:Brněnská pobočka mne nepříjemně překvapila - jediná pracovnice v místnosti a všechny příchozí hned pakovala ven. Pouze nabídla sjednání termínu, protože prý má klienty předem objednané po 30 min na celé odpoledne. ...

Nezoufej, během půl roku jsem si 2x přes infolinku bookoval návštěvu ve Zlíně na pobočce a v obou případech po příchodu na pobočku o nějakém bookingu na čas a na mé jméno vůbec nevěděli.
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků