ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 2. 2020 22:08

Pan Error zabavil těch 10 výher jen krátce :), web normálně už běží.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 11. 2. 2020 03:27

Ty vogo, já měl 7.2. od ČSOB jeden zmeškaný hovor, po nevím kolika letech a zrovna v den losování, tak jsem si říkal, že by mi chtěli oznámit výhru?
Tak jsem byl napjatý a v pondělí zavolali znovu jen aby se zeptali, jak jsem spokojený s Plus kontem. Takovýhle napínání by snad mělo být trestné...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 11. 2. 2020 06:09

Ještě dotaz: Nevíte, pokračující karta MasterCard od ČSOB má obvykle stejné číslo i CVC kód jako končící karta, nebo jenom stejné číslo a různý kód nebo jak?

Jde mi např. o to, jak se zachovají různé online služby placené kartou, třeba Spotify nebo Kuki apod., které jsou registrované na starou kartu, tak jak se zachovají při pravidelné výměně karty.
Vždy se vám peníze za službu strhávaly dál, takže původní služba vždy automaticky pokračovala dál, nebo se ta služba vždy přerušila a byl nutný váš zásah, anebo jednou tak a jindy tak? Díky
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 11. 2. 2020 06:18

CVC kód je určitě jiný.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod sNOWu 11. 2. 2020 07:02

určitě jiný CVC kod, musíš znovu registrovat kartu.
sNOWu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 14. 2. 2020 07:33

Csob me u nove KK 31.1. nauctovala 2x!!! castku 30kc "cerpani uveru", nechapu co je to za poplatek a proc je dvakrat??
Dobre z KK jsem vycerpal 3200kc, poplatek za KK by tedy nemel byt uctovan. Jenze me soucasne vyplatili bonus 500kc na ucet kreditky. Mam to chapat tak bonusem 500 se me snizilo cerpani uveru na 2700kc a tim padem me nauctovali poplatek? Ale proc dvakrat? Nebo smejdi z Csob ucetni obdobi KK ktere zasahuje do dvou kalendarnich mesicu uctuji tedy 2 mesicni poplatky za dva napul zasahujici kalendarni mesice? Jinak dluzne castky z minulych cerpani KK jsem samozrejme vcas uhradil.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 14. 2. 2020 22:29

ČSOB (potažmo Poštovní spořitelna) poplatek 30Kč za KK účtuje na konci měsíce vždy, ale při splnění povinného obratu 3000Kč hned první den následujícího měsíce odečte 30Kč jako slevu za používání KK.

Nicméně pozor na to, né všechmy platby kartou jsou do povinného obratu zahrnuty, existují tam vyjímky:

Do platby se započítávají pouze bezhotovostní platby, jako je nákup zboží a/nebo služeb u obchodníků či přes internet. Započítávány nejsou výběry hotovosti, cash advance, cashback, transakce provedené u sázkových společností a v kasínech,obchodování sakciemi,převod prostředků na běžný platební účet nebo dobíjitelnou platební kartu,či placení Kreditní kartou za služby na přepážkách České pošty, pokud Kreditní karta tuto službu umožňuje.

Například Twisto platby se také nezahrnují do obratu.

Ten 2x naúčtovaný poplatek reklamuj.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 09:17

A co platby přes Curve?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod zitow 15. 2. 2020 09:26

Platí se 2 x 30.
Jednou je to za používání KK.
Podruhé je to za blokaci úvěrových prostředků.
Při útratě více jak 3000 banka vrací ten poplatek za používání KK. Takže karta stojí 30 každý měsíc.

-- 15. 2. 2020 09:32 --

Přes curve jede vše, takže platit, vybírat s curve podkladovka kreditka a po 24 hodinách Gbit na debitku. (0,5% +0,1% při platbách víc jak 100 Kč).
Btw: stačí když kape.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 09:34

Blokace úvěrových prostředků je co? Čerpání z úvěrového rámce.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 2. 2020 10:20

Prominte, ale jelikož KK nepoužívám roky, nevím jak přesně funguje systém útrat. Jde o to, že jsem v min. účetním období čerpal na KK čsob 3200kč, čili bych měl mět KK bez poplatku. Jenže čsob mi na ten účet KK to min. období připsali 500Kč bonus. Přitom já jsem KK účet logicky předčasně nesplácel, tu 500Kč tam šoupli oni. Jak to je, tou 500Kč mě snížili fakticky měsíční útratu 3200Kč?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 10:42

To asi ne. Ale některé transakce se nezapočítávají. Není chyba tam?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 2. 2020 10:50

Protože musím z více karet i DK protočit útraty, KK čsob točím útratu přes Revolut, minulé účetní období to bylo taky a bez poplatku za KK i čerpání úvěru.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 10:51

Ale Revolut nedávno změnil ten MCC kód.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 15. 2. 2020 10:58

Ale v Monetě Revolut prošel.
Pošlu čsob reklamaci, at se konkrétně vyjádří proč mě napočítali ty poplatky.
redhaven
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků