Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 22. 2. 2020 19:14

Myslím, že to není ani tak o tom, jestli si to banky uvědomují, ale spíš jak si to vykládají. Některé to totiž umí udělat tak, že je to přijatelné (přihlášení jen jménem a heslem), jiné to moc komplikují - např. přihlášení číslem a heslem (nelze si nastavit jméno, takže vlastně 2 hesla) + SMS.

Jestli jsou i nějaké, které vyžadují aplikaci pro (jak říká jedna má známá) liskací telefon, to nevím - u takové bych účet nemohl používat.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 22. 2. 2020 22:15

tak nektere banky, v cr ani ne, maji reseni, i bez toho cemu ruikas kalkulator, ale samozrejme to cemu rikas kalkulator lepsi

i kdyz myslim,z e ruske banky v cr nabizi i normalni zabezpeceni, otazka jestli ho pak psd2 nedela nepouzitelnym

-- 22. 2. 2020 22:36 --

nicmene nejaky zabezpeceni je ***** proti

TRINITY BANK je
oprávněna odepsat peněžní prostředky bez souhlasu Majitele účtu ze všech jeho účtů založených a vedených
TRINITY BANK, v následujících případech:
• z důvodu opravného zúčtování TRINITY BANK nebo jiné Úvěrové instituce,



asi to teda porusuje zakony cr, ale res to pak


ale to neberte jako stezovani si, spis takova vtipnost, je me jasny, ze to tak bude ve vsech cr bankach a vadit to cloveku nemuze
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 22. 2. 2020 22:58

Naopak, „opravné zúčtování“ je spíš specifická česká věc historicky v českých zákonech, spíš výjimka vůči evropským standardům – a povinnost banky, ne zvůle. (Jde o řešení situace, kdy banka vlastní chybou nesprávně provedla příkaz klienta.)
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod antonsek 23. 2. 2020 05:26

evelista píše:spechal jsem a omylem jsem si naaktivoval 7 Bday uctů, jde 6 zrusit přes IB ?

Dublované SÚ budou naštěstí rušit sami automaticky do 60 dnů, pokud klient neprovedl aktivační platbu.
Vážený kliente,
dovolujeme si Vás informovat, že na účet číslo 000000-000XXXXXXX/2070 zřízený na základě Vaší žádosti č. ZAD-000000XXXX, stále nebyla připsána první platba z účtu č. 000000-XXXXXXXXXX/XXXX, který jste uvedl v on-line žádosti. Pokud se tak nestane do 60 dnů ode dne uzavření smlouvy o účtu, tj. ode dne, kdy Vám byl doručen e-mail obsahující informaci o schválení Vaší žádosti a smluvní dokumentaci, bude účet zrušen.
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na bezplatné lince 800 919 919.
S přáním pěkného dne
Vaše TRINITY BANK
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ripper6 24. 2. 2020 16:08

evlo píše:TRINITY BANK je
oprávněna odepsat peněžní prostředky bez souhlasu Majitele účtu ze všech jeho účtů založených a vedených
TRINITY BANK, v následujících případech:
• z důvodu opravného zúčtování TRINITY BANK nebo jiné Úvěrové instituce,

asi to teda porusuje zakony cr, ale res to pak

ale to neberte jako stezovani si, spis takova vtipnost, je me jasny, ze to tak bude ve vsech cr bankach a vadit to cloveku nemuze

Vida a jsme u toho, proc nektery lidi radsi doma uchovaji hotovost v polstari, dalsi to radsi nechaji valet na BU nekde a neresi. Proste nechteji resit pak tohle, ze jim nejaka relativne nova banka ci ustav vyuzije nejake takove formulace a oni se pak budou dalsi roky tahat o svoje penize :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 24. 2. 2020 16:35

to opravne zuctovani je fakt jak pise fc70, ale v tech podminkach maji vic veci, ktere jsou takove, no, jak to napsat ... slovanske, ale podle meho nazoru furt z ceskych bank jedna z nej moznosti
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 24. 2. 2020 22:06

tak co jako, pokud se stane chyba na strane banky ci proste nekde jses v dluho v trinity ti to rovnou strhnou z toho bloknuteho uctu at se s tim nemusíš klikat, zaridi to rovnou.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 25. 2. 2020 03:14

srfinc píše:Dneska jsem se do IB ráno přihlásil ale teď odpoledne mi to nejde s tím že vyplním SMS kód ale napíše to že jsem ho zadal špatně. Nakonec mi to napsalo že jsem to udělal 3x špatně a mám kontaktovat bankéře. Setkal se s tím někdo už? Navíc na jejich lince nikdo nezvedá telefon takže se nelze dovolat.

Dnes se mi stalo to samé. Jsem si jist, že heslo i jmíno byly minimálně 2x v pořádku.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srfinc 25. 2. 2020 08:26

Naštěstí po 24 účet odblokován. Psal jsem ještě mail na info@trinitybank.cz a večer mi volala paní nebo spíše dívka s příjemným hlasem a vysvětlovala mi jak to mám řešit. Takže asi jsou opravu vytížení a ta linka je nedostupná. Každopádně to není příjemné mít to zablokované.
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ski1961 25. 2. 2020 08:36

@srfinc

a to, jak se to má tedy řešit už nám neřeknete ?
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srfinc 25. 2. 2020 10:18

Já to vyřešil tak že jsem počkal těch 24 hodin. Pak se počet pokusů resetuje a jsou zase tři pokusy a takhle to jde do nekonečna. Pak je možnost osobní návštěva banky kdy jsou vygenerovány nové přihlašovací údaje a třetí možnost je nějaká online žádost tuším. Mně osobně nejvíce vyhovuje počkat a zkusit znovu přihlásit po 24 hodinách.
srfinc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taki 25. 2. 2020 10:53

Ono to podle vseho ani neni 24 hodin, ale "pres pulnoc". Zablokoval jsem si to cca v 11:00 jeden den a druhy den asi v 8:00 uz to slo..
Jinak ten system, ze prijde sms i kdyz zadate spatne heslo, je dementni.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 2. 2020 11:21

Určitý smysl to má - útočník neví, jestli zkouší správné nebo špatné heslo - musel by mít současně přístup i k SMS kódu (na druhé straně to neví ani uživatel)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 25. 2. 2020 13:57

Jako ten banking není úplně nejšťastnější.. to přihlašování nějak pominu, holt si počkám 24 hodin, ale nemožnost si nastavit notifikace o změně na účtu je pro mě dost zásadní.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 25. 2. 2020 15:46

Tak celej ten IB je low cost, jako měla AXA, ta jen ptestylovala flexcube, tohle bude podobný případ.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků