Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 8. 3. 2020 08:44

musi se plnit hned obrat tech 10 000Kc nebo nabizi par mesicu bez plneni podminky
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanyn3 8. 3. 2020 11:06

marvy píše:musi se plnit hned obrat tech 10 000Kc nebo nabizi par mesicu bez plneni podminky

Celé dva měsíce, mají ve VOP.
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 8. 3. 2020 14:44

fanyn3 píše:
marvy píše:musi se plnit hned obrat tech 10 000Kc nebo nabizi par mesicu bez plneni podminky

Celé dva měsíce, mají ve VOP.

Viz II/11:

U nově otevíraných účtů s obratovou podmínkou se neúčtuje poplatek za Vedení účtu po dobu prvních 2 celých kalendářních měsíců.

https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... tby-FO.pdf
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dinkylinky 8. 3. 2020 16:56

Lol Phirae: Díky za informování o té akci PS.
Dotaz: v tom IB Poštovní spořitelny stačí jen naklikat žádost o účet a je obratem zřízen? Nebo ještě přijede kurýr k podepsání?
dinkylinky
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 8. 3. 2020 17:02

Jestli máš IB, tak by to mělo stačit jen naklikat. Alespoň to tak vypadá, zřízení ale chvíli (pár dní) trvá. Já mám naklikáno a čekám na zřízení...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 8. 3. 2020 18:41

Tak mě účet zřídili po vytvoření žádosti v na internetu v IB Poštovní spořitelny hned druhý den. Podepsáno SMS, kurýr jezdí k lidem, co nemají IB z dřívějška.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 9. 3. 2020 08:37

diky za info.nemam ani ucet u csob.tam sou ty podminky obratu predpokladam stejne,ze az od 3 mesice se musi plnit?
Tak asi bude lepsi zridit si ucet u csob nez li u postovky. Nebo je tam u toho postovniho konta nejaka vyhoda o proti csob kontu?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 3. 2020 09:22

Ani mě nenapadlo, že se mi IB bez jakýchkoliv služeb může být výhoda, nikde nevidím žádný háček proč bych neměl získat odměnu. Účet o PS jsem rušil někdy loni.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 9. 3. 2020 13:06

V rámci akce https://www.postovnisporitelna.cz/portal/ucty/akce-1000 jsem on-line požádal o založení Poštovního účtu, přišlo potvrzení z Poštovní spořitelny a návrh na uzavření smlouvy pro Poštovní účet.
Následná žádost o ověřovací platbu přišla od ČSOB a píše se zde, že na mne čeká nové Plus Konto.

Tak jsem zvědav, co se vlastně založí a jak to bude s odměnou.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 10. 3. 2020 09:42

__Pavel píše:
A1rh- píše:taky pořád běží akce na 1000 Kč za účet u ČSOB s podmínkou být nový klient

A co znamená v podmínkách "Nový účet musí být založen prostřednictvím tipu z Hypotéční banky"?

presne ja teda na strankach csob vidim pouze odmenu 500kc.kde mas tech 1000kc-)?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 10. 3. 2020 12:43

a na ten dokument pár řádků výše jsi kliknul? Nevím o jakých 500 Kč mluvíš a kde co hledáš, když je tu konkrétní odkaz, kde už titulek zní "PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE 1000 KČ ZA ZALOŽENÍ PLUS KONTA".
Co znamená
4.Místo a čas otevření Nového účtu
A.Nový účet musí být založen prostřednictvím tipu z Hypotéční banky

netuším.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 10. 3. 2020 18:23

Ano odkaz sem videl,presne prave ze nevim co je tip hypotecni banky. Jistota je zalozit tu postovku.
Naposledy upravil marvy dne 11. 3. 2020 08:38, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 3. 2020 18:30

OMG.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 10. 3. 2020 20:40

Ten "tip z Hypoteční banky" osobně tipuji na cross-selling, neboli podporu prodeje produktů napříč finanční skupinou. Totéž nedávno měla přeci Raiffeisenbank, kdy při založení stavebního spoření na pobočce Raiffeisen stavební spořitelny bylo možné současně tam založit i eKonto s nějakou větší odměnou za oba produkty naráz.
Zde to může být podobně: při sjednávání hypotéky na pobočce Hypoteční banky (nebo aspoň předběžné kalkulace hypotéky atd, detaily asi nikdo z nás nezná) může být možné v HB (nebo na základě tipu od HB) založit Plus konto s odměnou. Samostatně bez iniciativy v HB to asi těžko půjde, to by tam ta zmínka v podmínkách nebyla...
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 11. 3. 2020 08:31

presne,prave proto jedine reseni je ta postovka.

chtěl sem si to zřídit a oni musejí volat? nelze to s odměnou přes ten odkaz zařídit online sám? v podmínkách akce se píše,že si mohu také žádost vyplnit sám plně online, ale vyběhla na mne info, že se mi ozvou. Tak jak to tedy je? :-l
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka