MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 16 %  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 38 %  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 9 %  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 13:47

dá se mailem (info@pricelessspecials.cz) požádat aby vratky z karty A převedli na kartu B
ale nic moc toto, nebýt tam Mol (no pro manželku ještě možná Orsay) tak to nemá smysl
:arrow: EDIT: doplněn mail
Naposledy upravil ROlda78 dne 5. 12. 2019 20:12, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 5. 12. 2019 14:41

Rolda: ano, poslal jsem žádost emailem a převedli mi vyplácení odměn na novou kartu (starou jsem tam nechal, kdybych ji zrušil, přijdu o načtené transakce a tedy bych spadl z Platinum na Bronze). A tak se mi odměny získané starou kartou vyplatili na účet k nové kartě. Funguje to.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 5. 12. 2019 19:10

ROIda78 - mailem? (jakým?) nebo přes ten jejich kontaktní formulář? Celkem by se mi to hodilo.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 12. 2019 20:12

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 7. 1. 2020 21:43

tak jsem vyjmul kartu a zrusil to
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 1. 2020 16:50

Opět resetovali možnost získat kupon na sim zdarma od Mobil.cz (aktuální akce je do konce roku 2020 - takže pravděpodobně jeden uživatel má nárok jednou za kalendářní rok)

Pokud by někdo nevyužil, tak bych byl vděčný za poslání kuponu do SZ (je to v rámci Gold)

Naopak taky nabízím (a to zcela komukoliv) vygenerování kodu z mého účtu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod srato 3. 3. 2020 14:19

S jakým zpožděním se zaznamenávají nákupy nebo připisuje cashback? Karta vložena a podle notifikací ověřena 27.2., řádově deset plateb, některé i s bonusem (MOL) a na stránkách nic. Samozřejmě se ptám na ty již zaúčtované.
srato
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 3. 2020 14:45

píšou tam, že do měsíce. Od pasu bych řekl, že propsání platby na MOL jim aspoň týden trvá.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 4. 3. 2020 10:32

Pozor na "přebarvené" čerpačky Pap Oil, byť už řadu týdnů jsou v barvách MOL, platba se v odměně neprojeví a je to třeba reklamovat...
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maeth_u 4. 3. 2020 16:47

Zajímavý, já tankoval někdy v lednu na přebarvené benzínce na Pražském okruhu po sjezdu u Jesenice a bez problémů. Na učtence z terminálu Pap Oil. Na webu Priceless je uvedena.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod srato 5. 3. 2020 21:14

Tak se dnes dávkově zaznamenaly čtyři platby. Jedna z nich (i podle popisu MOL s částkou 2475,34)), ale v "MůjCashBack" stále nula. Chápu to dobře, že by ona 3% vratka měla naskočit automaticky po zaindexování nákupu? Mám ještě čekat nebo už je čas na reklamaci?
srato
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubago 1. 4. 2020 17:46


Od 1. 5. 2020:
získáte přístup k jednotné nabídce slevových kuponů, které se již dále nebudou dělit dle úrovní členství
nebude možné sbírat cashback za platby kartou u partnerů programu
Změnou, která se vás dotkne nejvíce, bude ukončení sbírání cashbacku ze vstupů do letištního salonku na Letišti Václava Havla v Praze, Terminál 1. Tato změna je vzhledem k inovaci bohužel nevyhnutelná.

Současně s tím také rušíme automatické čerpání cashbackových odměn a nastavujeme jednotné manuální vyplácení odměn. Funkci pro vyplacení naleznete po přihlášení na http://www.specials.cz v sekci Můj cashback. Peníze si můžete vyplatit až do 30. 9. 2020. Poté cashback propadá.


Pokud tomu dobre rozumim, tak se rusi veskere cashbacky, vcetne hojne vyuzivaneho MOL.
A sleva na salonky taky nebude.
Takze v podstate ten program zabili.
kubago
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 1. 4. 2020 17:51

Ne úplně, můžes za své platby přispívat na charitu ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod petrmegac 1. 4. 2020 17:58

No takže MOL asi přijde o pár zákazníků jelikož jejich ceny jsou celkem nad průměr a bez té slevy 3% jsou mimo. Alespoň pro mě. Stejně kvalitní benzín od Benziny je o víkendu podstatně levnější. I když Tank Ono už má dnes za 22,90Kč.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JakoobCZ 1. 4. 2020 18:04

Zrovna čtu ten email od MasterCard. Je to škoda, dalo se na tom něco nasbírat a kreditka tím alespoň pro mě pozbývá smyslu :/
JakoobCZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků