Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mlrs 1. 4. 2020 16:47

zalezi na uhlu pohledu - klidne mohou zitra vyvesit, ze od 3.6. budou sazby 0,2%...asi bych se na to uplne neupinal
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 1. 4. 2020 16:58

Nebo že pro účty otevřené od zítřka to bude málo (stejně jako to teď udělala Expobank).

Navíc v sazebníku zůstala „Zvýhodněná úroková sazba FÉR spoření PLUS“ jen u těch dvou větších BÚ; dost možná to tam zůstalo omylem, ale taky je trochu možné, že to samostatně nezaloží.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 4. 2020 21:54

@pedrysek7, PatrikChrz:
Jako stávající klienti se do nového IB těžko dostanete, vždyť Sberbank na https://www.sberbank.cz/cs-cz/internetove-bankovnictvi jasně mimo jiné píše:
Dne 1.4.2020 jsme spustili nové internetové bankovnictví, které mohou využívat všichni NOVÍ zákazníci ...
...Migrace STÁVAJÍCÍCH zákazníků na nové bankovnictví je ve finální fázi testování a termín zahájení plánujeme na přelom dubna/května 2020
.
Takže si cca měsíc počkejte :).

Jinak akce na 1234Kč (za mobilitu za 3-4 měsíce, za věrnost za dalších 12 měsíců) je myslím dobrá, zvažuji jí (u Sberbank jsem zatím nikdy nic neměl). Ale i když jde FÉR účet Plus založit online, tak kvůli Mobilitě se musí asi jedině na pobočku, co? Nebo je i na Mobilitu online formulář třeba i v IB? Pochybuji...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 04:12

Asi bude jen v novém IB?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 2. 4. 2020 08:24

No, první banka v ČR, která bude platit za to, že u nich člověk má účet.
Jen to načasování mělo přijit v jinou dobu. Tohle ale bude asi další milník na českém bankovním trhu. Něco jako když přišla mbank.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 4. 2020 08:54

Ale vždyť to není nic nového, v podstatě ve všech parametrech zkopírovali Unicredit bank, a to i co do výše částek, to jen mírně upravili :). U UCB je povinný kreditní obrat 12k přesně, zde 12345Kč, u UCB dávali odměnu 100Kč měsíčně (plus jednorázovou za mobilitu už nevím kolik), zde 1234Kč ročně... Tedy parametricky téměř stejné :). Jen se Sberbank zatím tváří, že by 1234Kč měla dávat každý rok (narozdíl od odměn konkurence omezených typicky na rok či na samotný akt zřízení), ale to mohou časem změnit.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 2. 4. 2020 12:52

suram píše:Asi bude jen v novém IB?

Ne, není tam. Volal jsem na jejich infolinku a děvočka řykála, že músim na pobóčku osóbně.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 2. 4. 2020 14:35

Moc poboček nemají.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 4. 2020 15:10

Myslíte, že mi SB přizná ten nový bonus, když jsem byl jejím klientem před více jak rokem a přes bank. mobilitu přesunul účet do jiné banky? V SB mě ale zůstal spořící účet a funkční IB.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bodyczech 3. 4. 2020 09:47

Já myslím, že SB přizná bonus i stávajícímu klientovi, pokud splní podmínky. Účtů můžeš mít kolik chceš, ale bonus dostaneš jen za jeden. Jen si nejsem jist, jestli do kreditního obratu budou počítat převody z vlastních účtů vedených u jiných institucí. Mají to tam uvedeno příliš obecně.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod antonsek 3. 4. 2020 12:11

V online formuláři pro založení BÚ je políčko pro zadání promokódu. Zadávali jste tam něco?
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mlrs 3. 4. 2020 12:45

redhaven: na 99% ano - sporak není prekazkou bonusu za mobilitu bezaku
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 3. 4. 2020 18:21

Já už mám Premium Plus delší dobu a po přihlášení vidím úrok 0,23%. Zřejmě mám opět nějakou starou výběhovou variantu produktu.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlrs 3. 4. 2020 18:37

premium plus mi nic nerika, ale vetsinou staci tam zajit (ano, ted neni nejlepsi cas) a rict, ze to clovek chce prehodit na aktualni nabizenou variantu - ja takto poslal tatu a hned mu to prehodili - ale jasne, kdyby se neozval, tak uroci taky za min...
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 3. 4. 2020 23:25

Poslal jsem jim email, tak uvidíme. Zase tolik mne to nepálí. Můžu se uklidňovat tím, že je lepší mít peníze naráz jen v jedné Ruské bance.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků