MaxBanka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 31. 3. 2020 20:15

Dovolujeme si Vás informovat, že k 16. červnu 2020 vstupuje v účinnost pro klienty nová úroková sazba 0,65 % p.a. u produktu NEO účet pro osobní bankovnictví.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Menton 31. 3. 2020 21:17

Jeste nekdo kdo si chce vydelat na te jejich akci za zalozeni 300 + 300 CZK .
Vyhrava prvni kdo mi posle SZ.
Jinak jsou to kluci vykutaleni. Ja to tak nejak vidim za nejaky cas vsude uroky jdou dolu a pujdou.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pedrysek7 1. 4. 2020 05:41

retron píše:Dovolujeme si Vás informovat, že k 16. červnu 2020 vstupuje v účinnost pro klienty nová úroková sazba 0,65 % p.a. u produktu NEO účet pro osobní bankovnictví.


Pěkne to jde dolů, nic jiného čekat nemůžeme.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Menton 1. 4. 2020 17:07

Dekuji
A1rh- za kod. Jak bude chvile jdu na kluky rusky. A zalozim.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 1. 4. 2020 18:35

a kdy bude run na banky a hromadne vybery? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Menton 2. 4. 2020 20:42

Lidi zatim maji dost penez jsou zasobeni az bude tento stav pul roku rok mozna se neco zmeni. Ma problem hlavne firma kde musi zivit treba 50-100 lidi a to je raketa na vsem. Tam myslim ze takove rezervy vetsina firem nema. Vem si to tak, lide maji stavebni sporeni, ucty, akcie, dluhopisy, drahe kovy, byty chaty auta..
Zkratka maji co pomalu odebirat kdyby slo do tuheho. Firma kdyz nema zakazky a ma na krku 100 lidi tak se kolotoc zastavi. Nic neni nekonecne. Zvlaste tam kde to vypada ze i ten byznys bude mozna rok mrtvy. To je totalni konec.

-- 2. 4. 2020 20:45 --

Vem si toho kluka z pastik co si poridil vlacky a ted konec hry. Na delsi dobu propad a on zas tak tuze nevydelaval. Hodne roku v minusu. Ten ma tezky spani.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 16:11

Ve čtvrtek se mi na NEO účtu objevila kladná hodnota 1,08 Kč, Detail transakce: Booking.com, Hello Cashback miles.
Nevíte, co to může být? S Booking.com jsem žádné transakce neprováděl ani nikdy v minulosti.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caramba007 13. 4. 2020 21:14

y2key píše:Ve čtvrtek se mi na NEO účtu objevila kladná hodnota 1,08 Kč, Detail transakce: Booking.com, Hello Cashback miles.
Nevíte, co to může být? S Booking.com jsem žádné transakce neprováděl ani nikdy v minulosti.

Posilali v prosinci zpravu o tom, že ruší cashback program, a tohle je kompenzace za nasbirane mile pro ty co to meli aktivni.
Caramba007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod y2key 13. 4. 2020 23:31

Jsem ani nevěděl, že něco takového mám aktivní. No, ale asi nemá cenu to dál řešit :)
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 5. 2020 22:55

Teda nevím, jestli ten účet tady někdo k něčemu normálně používá, ale odměny připisují na jedničku - připsáno ještě v den aktivace účtu po zapnutí kryptoměn. 8-)

BTW, teď koukám do IB, že tam mají pěkný jednoduchý formulář na mobilitu, to se bude brzo hodit na zrušení pár nesmyslných účtů jinde. Tak dík do CCCP. :lol:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 1. 8. 2020 18:45

Funguje Vám IB?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 8. 2020 19:12

Ne, web nedostupný.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 1. 8. 2020 19:19

už to trvá poměrně dost dlouho. Na infolince nejsou. Žádná odstávka IB dopředu pokud vím nenahlášena.
Tohle začíná být divné.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 2. 8. 2020 00:43

Hmmm...

Screenshot EB - údržba.png
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 2. 8. 2020 09:46

jo, ale nejelo to až do půlnoci. Odstávka měla být pouze do 18:00.
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků