Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod meme1255 15. 4. 2020 22:09

Mám obavu, že ta AirBank vyjde nejlíp.
meme1255
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 4. 2020 22:55

Nakonec asi bohužel opravdu...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 16. 4. 2020 06:38

Taky mi to přijde zvláštní rozhodnutí, teď musíte mít 5 plateb, abyste dostali 0.8%? Airbank teď nebude mít už vůbec nic zajímavého, ani výběry ze všech bankomatů, prostě nic.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 4. 2020 08:01

A proto nemohu mít Air bank rád.
PS: již nějaký rok nemám rád žádnou banku ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 16. 4. 2020 08:02

Airbank dorostla do středně velké banky a má statisíce klientů, co jí má jako jedinou banku. Takže oni nenabízí nic extra, ale jako jediná banka to je velmi dobrá banka. Kvůli skvělému internetovému i mobilnímu bankovnictví, možnosti řešit vše na dálku, opravdu velmi rozumným poplatkům, navíc s možností nechat si dvěma kliknutími poplatek vrátit, spořáku s průměrným úrokem (co by za 0,8 % daly miliony jiných klientů), jedněmi z nejlepších úvěrů a hypoték, které jde předčasně splácet, započítávat vlastní peníze, atd., ...
Oni nedávají peníze, ani referraly, ani nemají kreditku s bonusy a pojištěním. Takže zdejším diskutérům nemají co dát, ale jinak to dělají dobře a komukoliv v rodině bych AB jako jedinou banku s klidným svědomím doporučil, přestože sám tam mám ode dneška přesně 0 Kč.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 4. 2020 08:58

jo s tim se da souhlasit - pro nenarocneho uzivatele je to OK - ja to treba mam s manzelkou jako spolecny ucet, kdy kazdy mame svuj bankig (IB/smart), svoji kartu a ona ma plna disponentska prava
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 16. 4. 2020 09:26

Airbank obecně špatná není, ale také není nejlepší. Jenže ono to je úhel každého člověka, podle toho, co potřebuje v bance využívat za produkty. Obecně, většinu poplatků nemá a je lepší, než konvenční velké banky.

Ale to, že Airbank nemá výběry ze všech bankomatů, ani třeba jeden výběr měsíčně zdarma je jasná nevýhoda pro lidi, kteří řeší výběry z ATM. Takoví lidé budou mít lepší možnost jinde Creditas, Equa, RB, Hello bank, FIO a další. I poplatek jedné koruny za okamžitou platbu je vtipný, když ostatní banky a i ostatní velcí hráči to mají zdarma - se zdůvodněním Airbank se neztotožňuji.

Airbank má bonusový program, pro někoho to může být zajímavé, ostatní to zajímat nemusí. Zbytek služeb Airbank je nevýrazná šeď, ale IB s SB a celkově přístup mají dobrý.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 4. 2020 09:42

Ještě je dobrý, že má vkladomaty.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 16. 4. 2020 09:45

Kazdopadne ztratila atraktivitu jako transakcni banka , nema zdarma okamzite platby a nema ted ani zajimave urocen bezny ucet ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 10:19

Myslel jsem si, že ty okamžité platby za poplatek nemůžou udržet v konkurenci jiných bank, které je mají zdarma. Ale kdo ví...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod chosta 16. 4. 2020 11:08

Teť už je lepší banka Equa bank po všech stránkách.
chosta
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 12:05

Jo. A až bude mít okamžité platby, tak definitivně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 16. 4. 2020 12:23

Já považuji v současnosti za nejlepší Monetu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 16. 4. 2020 12:36

Moneta není špatná, ale... IB jak z roku 2002, plno věcí vůbec neumí. Třeba zobrazit / změnit PIN. Voláte na help line s žádostí o zvýšení limitu na kartě a dozvíte se, že to bude provedeno najpozději za 12 hodin. "Absurdní poplatky" umí, třeba 50 Kč za potvrzení o úrocích u hypotéky, výběr z bankomatu cizí banky taky za poplatek. Asi nejhorší kurzy cizích měn (spolu s UCB). Flexibilita půjček a úvěrů proti Airbank horší, tam má plus jen za Refinanso.
Když nad tím tak přemýšlím, jsem tam jen kvůli spořáku (a pak samozřejmě hypotéce :D).
Takže spíš bych s Airbank srovnával Equa.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 16. 4. 2020 14:28

chosta píše:Teť už je lepší banka Equa bank po všech stránkách.

pokud zavedou okamžité platby tak souhlasím
add: ještě aby častěji navštěvovali Clearingové centrum,co si pamatuji, tak tam koukali 2x denně
Naposledy upravil dala67 dne 16. 4. 2020 14:42, celkově upraveno 1
dala67
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků