Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 4. 2020 21:42

přesné podmínky ohledně bonusů pro Mototechna kartu jste někdo neobjevil? Zkusím napsat na infolinku. Leták od AAA říká 500 + 500.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 4. 2020 21:54

To už se zde probíralo na přelomu roku, asi tedy ve vlákně Hello bank. Letákům nevěř, to nějak v Mototechně asi popletli ten základní bonus.
Základní odměna 1% ze všeho je 150 Kč měsíčně u všech variant Hello kreditek, tam nehraje typ cobrandu žádnou roli. Odměna plynoucí z cobrand výhody je pak, pokud si pamatuji dobře, max.500 Kč měsíčně u Mototechna karty a 5000 Kč ročně (kalendářní rok) u Datart/Euronics karty.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 4. 2020 10:19

minarjo píše:Odměna plynoucí z cobrand výhody je pak, pokud si pamatuji dobře, max.500 Kč měsíčně u Mototechna karty.


Nebylo to 400 měsíčně?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 20. 4. 2020 11:12

Opakování, matka moudrosti... Všechno tady už několikrát je, ale bonus na Mototechně je 1% ze všech plateb (kromě výjimek) do 150Kč měsíčně a 4% za platby na čerpacích stanicích do 500 Kč měsíčně.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 22. 4. 2020 14:27

A1rh- píše:včera jsem volal do áček, jestli jsme schopni zřídit Mototechna kartu nějak online (mám jen klasickou Hello KK). Dnes mi volal člověk z místní AAA pobočky, po telefonu jsem mu nadiktoval co chtěl, v systému se to hned schválilo, domluvili jsme se, že pošlou nějakého člověka kvůli podpisu. Ten byl u mě asi za hodinku, na parkovišti jsme to podepsali. V dokumentech napsal nějaké zmatky, které jsem mu 100% říkal dobře, třeba ohledně dětí, není vyplněný email (protože už jsem klientem, tak ho snad v systému mají), ale jinak zásadní věci byly ok. Tak to snad projde.
...


od 15.4. do dneška 22.4. mám v IB stále žádost o Mototechnu ve stavu "čeká na schválení". Začal jsem zjišťovat a prý z áček do Hello ještě nepřišly podepsané papíry. Evidentně se s tím moc nestresují, týden sem, týden tam :-(
Edit: dle informace z AAA šly smlouvy až 20.4. kurýrem z Brna do AAA Praha, odkud teprve to půjdou do Hello. Tak třeba se jim to během tohoto týdne podaří dokončit a stav v IB se změní na "schváleno".
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 11. 7. 2020 06:40

Zdravím,
nemá tu prosím někdo CCS Bonus přes zákaznickou kartu České Pošty?
Jsem fyzická osoba a nabídka mě zaujala, ale nikde jsem nenašel, jaká je aktuální výše slevy u MOL / jinde? Platí těch jejich MOL 0,70 Kč/l a jinde 0,30 Kč/l?

Co jsem si přečetl, jako mínus vidím 0,9% z platby při online dobíjení, ale tak karta se dá s předstihem nabít převodem.
Trošku mě zaráží, že tady je uvedeno - sleva na PHM: NE :D

Kdo CCSku máte, funguje to tak, že CCSkou se zaplatí tankování/cokoliv na pumpě a lze při placení předložit i zákaznickou kartu na body?

děkuji za případné informace

aktuální ceník tady
aktuální obchodní podmínky tady
technikus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 11. 7. 2020 08:22

Ano slevy na palivo platí jak jsi popsal. Zákaznická kartička jde normálně použít. Ceny za jiné zboží nevím nikdy jsem nic nekupoval. On-line dobíjení je zpoplatněno což kartu dost limituje. Při platbě na pokladně zaplatíš plnou cenu a následně ti během několika hodin přijde vratka z paliva formou “ kreditu” na ccs.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 7. 2020 08:23

u partnerské MOL karty na slevu (taky cca 0,70 Kč / litr) nelze ziskat současně slevu a ještě si nechat připsat body na zákaznickou kartu. Tvou CCS neznám.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 11. 7. 2020 10:10

Flightmax: díky za info.
Docela o tom uvažuji, kor při investici pouhého poštovného.
A ty slevy 0,70 Kč/l Mol a 0,30 Kč/l je kdekoliv jinde, nebo je to různé u různých jiných pump? Akce je nějaká omezená, nebo zatím bez konce platnosti?
Pokud je ten převod na kartu stejný jako příkaz do jiné banky, tedy cca do 2 dnů se peníze objeví na účtu CCS, asi bych s tím problém neměl. Člověk si tam může poslat na pár tankování dopředu.
Pokud to lze tedy kombinovat - platba CCS kartou a body Mol/Shell a jiné věrnostní programy, zní to dobře. I když dnešní věrnostní programy jsou spíše na oko jak k užitku, přesto člověk tankovat musí.

Je ještě nějaká alternativa pro fyzickou osobu?
technikus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 7. 2020 12:32

Kreditní karta Hello Mototechna, zřídíš na AAA. 4% z útraty na benzince, tj. při ceně litru 27 Kč úspora 1,08 Kč na každém litru, limit je 500 Kč měsíčně. Vlastně reálně je to 4+1% (1% za libovolný nákup kdekoliv), tj. 1,35 Kč z litru. Až stoupnou ceny bude to víc.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 11. 7. 2020 12:42

Procenta vypadají pěkně, ale nemám úplně úvěry a kreditky rád.
Proto se mi ta CCSka líbila, že jde o předplacenou kartu, což chápu, že se někomu taky nemusí líbit to, že nějaké ty peníze dává bezúročně firmě CCS, než to využije.
technikus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 12. 7. 2020 11:53

Po zadání příkazu se mi dobije ccs druhy den výjimečně i ten samý den. Sleva platí pro jakékoli benzínky. Využívám to cca 1 rok a jak dlouho to bude platit nevím.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 12. 7. 2020 15:11

No některé benzinky CCS neberou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod technikus 12. 7. 2020 16:10

CCS by mělo pokrývat tyto čerpací stanice, tak si myslím, že jich je dostatečně, teda samozřejmě záleží, kdo se kde pohybuje, ale chápu, že v nějaké Horní / Dolní může být s CCS problém.
Přílohy
Capture.PNG
technikus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petrmegac 12. 7. 2020 16:25

S tou CCS je to zajímavé. Seznam od nich bere ceny benzínu a pak je zobrazuje v mapě, jedinou výjimkou je právě Benzina, jejich ceny vidět nejsou, nevím proč. Jedinéco mě napadá že to byla podmínka Benziny aby umožnila u nich platit CCSkou.
petrmegac
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků