Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 4. 2020 16:58

Dneska mi přišel požadavek na občanku, nechápu proč to po mě chtěj. Obraty žádný, jen litr na investicích.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 4. 2020 17:17

Legislativa platí pro všechny klienty bez ohledu na zůstatek, to by chtěli i kdybys tam měl nulu, pokud doklad doložený v minulosti dle současné legislativy (plus kvůli brexitu atd.) už nestačí. Vždyť i u českých bank při online založení musíš běžně doložit dva doklady, typicky OP a řidičák nebo pas. Je to kvůli účtu jako takovému, i když má zkraje zůstatek nula. Tak proč by to u Revolut bylo jinak, zvlášť když kvůli brexitu musí (ve vlastním nejen finančním zájmu) začít pro EU klienty více využívat EU bankovní licenci, kterou má v jedné z pobaltských zemi (nevím teď z hlavy, v které z těch tří, to je ale fuk, v EU jsou všechny)...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 18. 4. 2020 13:33

Tak v mejlu přiznáváj že moji občanku maj od založení účtu, a že jí chtěj znovu proto že jejich postupy vypršely.moje občanka má platnost ještě pár let. To je jak u blbejch, soubor s fotkou občanky si nemůžou poslat ze serveru v UK do Lotysska.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gavec 23. 4. 2020 05:32

Zdravim,
podobne jako se to resilo vyse bych potreboval prevest cca 7K EUR pres revolut. Nerad bych resil easychange nebo jine devizovky. Pochopil jsem ze pokud si clovek pohlida limit 120K CZK, tak prevod z revolutu do ceske banky je zdarma. Existuje nejaky limit i pri prevodu (pripadne platbe kartou) z ceske banky na revolut ucet? pripadne jina rada?

Diky
Gavec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 4. 2020 05:37

Pozor na to, že Revolut ti může zablokovat účet a chtít doložit původ prostředků
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gavec 23. 4. 2020 05:51

Slo o svatebni dary, takze to by se dokladalo docela slozite :) nicmene nevite od jake castky cca to chteji dokladat? Nebyla by varianta to smenovat postupne po mensich castkach?
Gavec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 4. 2020 07:11

diky za tip, svatebni dary jako legalizace mne nikdy nenapadli
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 4. 2020 08:15

Jak funguje dobíjení Revolutu přes Google Pay?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 23. 4. 2020 08:45

To bude snadné dokazování, prostě pošleš oddací list a koláčky. :)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 23. 4. 2020 10:28

Lafayette16 píše:Jak funguje dobíjení Revolutu přes Google Pay?

Bez problémů, před chvílí jsem si přes g-pay nabíjel EUR přes kartu k českému EUR účtu. Jen je tam minimální částka a na dobití tuším 300 CZK nebo 10 EUR.

-- 23. 4. 2020 11:34 --

Napadá vás nějaké využití klasické virtuální karty než ji zruším, když mám ještě disposible virtuální kartu?

PS: disposible virtuální kartou jsem před chvílí bez problémů zaplatil na Amazonu, konečně nebudu muset kartu po platbě na Internetu "blokovat" a obávat se, co si kdo dodatečně na kartě strhne. Snad jsem v obraze.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod smajlik2 24. 4. 2020 07:06

Jde někde vypnou ta notifikace, že je zůstatek pod 300 Kč? Nebo to nastavit třeba na 1 Kč?
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 4. 2020 13:08

Revolut má více "otravných" hlášek. Třeba pokud máš investici do nějaké kryptoměny či akcie, tak notifikaci appka generuje pokaždé, když se kurz změní (+/-) o 5 a více procent za méně než 24h. Což v dnešní době koronavirové je téměř denně :). Vypnutí jsem nenašel...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 24. 4. 2020 14:37

stewen11 píše:Zdary,

mám revolut a tlačím přes něj peníze z ČS kreditky (co reálně utratím, takže no hate :D). Mall.cz má 2% cashback, což mě láká, ale zároveň jsem četl v podmínkách i tady,ze se to nevztahuje na dobíjení karet. Revolut nicméně říká, že se vždy jedna o platbu.

Má někdo přímou zkušenost dobíjení Revolutu kreditkou Mall.cz?

Díky moc za odpověď a nepište pls, že nelze dobíjet predplacene karty, to jsem si přečetl, zajímá mě osobní zkušenost.


toto stále platí?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 4. 2020 14:40

ČS podle mne už ne
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 24. 4. 2020 15:17

CS v zůčtovacím odbdobý před 14 dny ještě normálně odměnu za revolut počítala
peter23p
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků