Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 24. 4. 2020 08:33

čulibrk píše:Bacha na to, že ještě následující měsíc musíte udělat povinný obrat, jinak se naúčtuje poplatek za vedení účtu, účet se dostane do mínusu a oni ho pak nezruší. Tak mi to 2x tvrdila bankéřka na pobočce. Účet a IBse prý zruší za 30 dní.


Podle VP ten povinný obrat první tři měsíce neplatí.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 24. 4. 2020 09:25

Surik4t4 píše:Já se zeptám. Je tu někdo, kdo zakládal účet v březnu a jako já ještě nedostal ten litr od banky? Manželka ho zakládala v březnu později než já a tu odměnu jí připsali už asi před 3 dny.


zakladal jsem 6.3. a taky nic, to ze mam ucet u CSOB by na to dle podminek nemelo mit vliv
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 24. 4. 2020 13:25

Podobne, take nemam pripsano ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 4. 2020 16:31

Taky jsem zakládal poštovní účet v březnu a zatím nic. Loni jsem ale účet u Poštovky rušil, zbylo mi IB že kterého jsem pak o poštovní účet žádal.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Surik4t4 30. 4. 2020 17:35

bod 6.
Způsob a termíny připsání Odměn
Odměna bude Účastníkovi Akce připsána na Nový účet ve lhůtě do 30. dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byl Nový účet Účastníka Akce založen.

Takže buď dnes anebo nikdy. To jsou nervy. :D
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 1. 5. 2020 09:06

U mne už nervy s čekáním skončily - odměna v řádném termínu nepřipsána.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 1. 5. 2020 09:19

Jj, taky už jsem poslal reklamaci.
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 19. 5. 2020 20:44

Kdo nestihl v době virové paniky, aktuálně běží akce sice už jen na 500 Kč, ale výhodou je, že lze konečně sjednat online i bez "zbytkového" IB, tzn. pro všechny bez neskutečného opruzu vyplňování po telefonu.

https://www.postovnisporitelna.cz/odmena
https://www.postovnisporitelna.cz/odmena/podminkyakce
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 5. 2020 07:47

už někomu vyřídili tu reklamaci za nepřipsání bonusu 1000kč? mě zatím jen prodloužili lhůtu

"Dobrý den,

dne xxx jsme do Československé obchodní banky, a. s. (dále ČSOB) obdrželi Vaše podání číslo xxx týkající se oblasti Benefity.

Vašemu podání se intenzivně věnujeme. Záleží nám na tom, aby bylo prošetřeno s veškerou pečlivostí, požádali jsme proto o spolupráci další specializované útvary. Záležitost se zatím do dnešního dne nepodařilo uzavřít. Informujeme Vás tedy o prodloužení termínu pro odpověď, který v krajním případě může přesáhnout 35 pracovních dní od doručení podání, pokud je ČSOB závislá na vyjádření externích subjektů v dané věci.

Výsledek reklamačního řízení Vám sdělíme neprodleně po jeho ukončení."
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 21. 5. 2020 08:10

To musí být opravdu náročně šetření... :mrgreen: :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod barnyss 21. 5. 2020 12:32

Obdržel jsem to samé
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 21. 5. 2020 21:34

Taktéž mi došla ta samá odpověď z PS
Surik4t4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 5. 2020 09:07

a půl dne na to:

"Vážený pane xxx,

odpovídáme na Vaše podání, týkající se nepřipsané odměny za on-line zřízení účtu.

Dovolujeme si Vás informovat, že odměna byla na Váš účet připsána dnes, 21. 5. 2020."
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 5. 2020 10:16

Posílá Poštovka okamžité platby? A umí D+0 u normálních? Do kolika se musí zadat?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 22. 5. 2020 10:33

posila, dyt je to CSOB, myslim ze to maji stejne..do 12h
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků